Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja napisałem że to jest z automatu ? oferują to na co mają kwity aktualnie.

Firmy muszą się dogadać, czasem inne czynniki są ważniejsze jak polityka i biznes firmy.

Zarządy muszą się dogadać, jak i dyrektorzy na tym polegają negocjacje biznesowe.

 

Edytowane przez LorDx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC+ liczy na to, że zatrzymanie LM wyłącznie dla swoich abonentów pomoże ich zatrzymać na dłużej, a nawet zyskać setki nowych, głównie migrujących z PB. Czy tak w praktyce będzie? Zobaczymy. Na ponowną wymianę  kanałów nie liczę, bo jednak utrzymywanie czterech dodatkowo płatnych pakietów z kanałami sportowymi do dość kłopotliwy układ, zwłaszcza dla PB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiem dlaczego oferta PSP tak nagle się wzbogaciła o kilka różnych dyscyplin. Chcą jak najwięcej wyrwać od C+. Myślę że jeśli C+ coś oferuje w zamian to jest to C+360 (z LM), C+S3, C+S5 (z Ekstraklasą). Polsat chce jeszcze te kanały C+Extra bo przecież i oni oferują dodatkowe kanały na dodatek z tak różnorodną tematyką. C+ nie chce się zgodzić na te kanały Extra stąd impas w rozmowach. Myślę że te 3 kanały od C+ za kanały PSP to byłaby uczciwa "wymiana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neo_patryk napisał(a):

PC+ liczy na to, że zatrzymanie LM wyłącznie dla swoich abonentów pomoże ich zatrzymać na dłużej, a nawet zyskać setki nowych, głównie migrujących z PB. Czy tak w praktyce będzie? Zobaczymy. 

Nie tylko LM. Ekstraklasą też zdążyli przyzwyczaić widzów Polsatu Box. A tych rozgrywek na tej platformie też nie będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Na pewno dobry ruch zrobili z ATP na PSP, bo tenis jest teraz na fali.

Ruch dobry ale falę generują zwykli oglądacze czyli kibice sukcesu Świątek i Hurkacza. Sam widzisz jaki jest ruch na wątku tenisowym na forum.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał(a):

@Klopseł jak nie wiesz, to się nie odzywaj.
 

Jestem abonentem PB, i wiem, że choć tam wszystko jest możliwe, to takich cen tak nie ma. Zresztą abonamentu dla Polsatu nie trzeba płacić, żeby wiedzieć że cena nie wynosi 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Klopseł napisał(a):

Jestem abonentem PB, i wiem, że choć tam wszystko jest możliwe, to takich cen tak nie ma. Zresztą abonamentu dla Polsatu nie trzeba płacić, żeby wiedzieć że cena nie wynosi 40zł.

40 zł to promocyjna cena bez zobowiązania za paczkę Polsat Box GO Sport

3 godziny temu, escapers napisał(a):

Mając abonament Polsat Box, w opcji włącz/wyłącz to koszt 25 zł za PSP

W Play NOW mam tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...