Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie dziwi, że na dziś jako mecz 1 wyboru dali w PSP Barcelona-Pilzno. Gdyby mieli jeden mecz w otwartym i go by pokazali to bym się nie dziwił bo otwarty kanał jest dla Januszy piłki, którzy oglądają tylko jak gra Lewandowski więc taki wybór był by ok. Ale mówimy tu o kanale Premium, czyli takim za który się płaci i jest sie kibicem. A dla prawdziwego kibica piłki to nie jest mecz 1 wyboru. Wg mnie jest to mecz 4 wyboru jutro.

Canal + nigdy nie pokazywał Januszowego meczu na głównym kanale tylko zawsze taki, który uchodzi w całej Europie za mecz pierwszego wyboru. Tymczasem dzisiejszy hit Inter - Bayern jest w PSP3.

Edytowane przez Paul234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze hitem może być dzisiaj starcie Napoli z Liverpoolem ;) Nic dziwnego, Polsat od wielu lat stosuje taktykę, że główny mecz to ten, w którym gra Polak. Dlatego byliśmy katowani Bayernem, Napoli czy Juventusem, a w tym czasie inne pojedynki leciały na innych antenach. Myślę, że każdy mecz Barcy w tym sezonie będzie tym głównym pojedynkiem. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Paul234 napisał:

A mnie dziwi, że na dziś jako mecz 1 wyboru dali w PSP Barcelona-Pilzno. [...] A dla prawdziwego kibica piłki to nie jest mecz 1 wyboru. Wg mnie jest to mecz 4 wyboru jutro.

No dokładnie. Spotkaniem dnia z definicji powinien być mecz dwóch utytułowanych drużyn, a nie NaszNajwspaniałszyKapitan vs. Ogórki. Ale spoko, mi nie żał 20zetów/m na PSP, tylko wg mnie TVP marnuje w ten sposób pieniądze wydane na LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy z Polsatu. Może jeszcze Rojka da się w miarę słuchać. Z ekspertów zdecydowanie Kobierecki na plus. Reszta to w większości obraz nędzy i rozpaczy. W piątek obejrzałem Ruch z Zagłębiem Sosnowiec i pierwszy raz od zawieszenia słyszałem Feddka. Nic się nie zmienił. Przerywał reporterowi, który z pozycji murawy chciał coś powiedzieć. A słychać było, że facet jest ogarnięty i chce coś sensownego przekazać. Dalej Feddek pouczał trenera Zagłębia, że powinien grać jak Juventus na dwóch napastników bo to na pewno by się sprawdziło. Najgorsza stacja pod względem komentatorów. Dobrze, że chociaż podczas Ligi Mistrzów wzmacniają się ludźmi z Eleven.




  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. To i tak mecz co będzie tylko w retransmisji to chyba ostatniego wyboru więc nie ma czym się grzać. W dodatku gdyby puścili w PS lub PSE to abonenci C+ i C+ Online zostali by oszukani bo mieli obiecane wszystkie mecze LM a tu by transmisja była w niedostępnych dla nich kanale.

 

Ogólnie krytykujecie LM w Polsacie a ja chwalę za jedno. Za cenę. W mojej kablówce za C+ płacę 50 zł. W internecie Viaplay kosztuje podobno 55 zł. A za pakiet PSP i Eleven płacę łącznie 20 zł. Normalnie za pół darmo dają dlatego ja nie będę krytykował komentatorów bo dla mnie jest ważne, że oglądam tanio.

 

Edytowane przez Paul234
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paul234 napisał:

gdyby puścili w PS lub PSE to abonenci C+ i C+ Online zostali by oszukani bo mieli obiecane wszystkie mecze LM a tu by transmisja była w niedostępnych dla nich kanale

 

No wiem, ale lepiej na żywo z mniejszym zasięgiem niż z odtworzenia. Zresztą, dlatego proponowałem też Eleven, który jest w C+.

Powtórkę zawsze można puścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie poleganie na streamie internetowym. Rok temu uważałem że to możliwe, po wejściu viaplay i ich pierwszych problemach uznałem że to problemy wieku dziecięcego i stream jest przyszłością. Dziś czekam na mecz cały wieczór, mam dostęp tylko przez Polsat Box Go, jest jakaś awaria i muszę się ratować jakimś nielegalnym streamem. A idź Pan w CH... z takim oglądaniem. 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym tygodniu - też we wtorek - była awaria Canal+, dzisiaj Polsatu. Więc nie można mówić że lepiej traktują tych czy tych klientów. Wszyscy po równo, awarie są na zmianę. :D

No niestety sprawdza się mój wniosek sprzed tygodnia (nie pamiętam czy go napisałem w którymś wątku) że wygląda na to, iż trzeba mieć obie platformy żeby w miarę komfortowo oglądać każdą kolejkę Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie broni zainstalować konwenter na satelitę 0.8W - platforma Focus Sat i działa co ma działać. Własny dekoder z wejściem na kartę Conax.

 

https://www.focussat.ro/

 

https://allegro.pl/kategoria/rtv-i-agd?string=focussat

 

d6c633e2cecabee8.jpg

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...