Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth nie uważasz, że Netflix ma coraz słabszą ofertę? Moim zdaniem cofając się tak tylko 3-4 lata wstecz to teraz strasznie spuścili z tonu. Te ich produkcje coraz częściej są zwyczajnie słabiutkie, a tracą ogrom filmów i seriali kosztem innym platform. Nie jest to stabilność pokroju HBO, które niedługo zrobi krok do przodu. Za to Netflix jakby co najmniej jeden lub nawet dwa kroki w tył. 

Ciebie pytam, bo wiem że na pewno jesteś w stanie to porównać. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz na netflixie od Gambit Krolowej nic nie obejrzem.

Albo wszystko co dobre juz mam za soba,albo cos przegapilem.

 

Moglby mi ktos zrobic jakas liste 10 seriali z ostatniego roku, ktore pojawily sie na Netflix i sa warte obejrzenia?

Ostatni serial to byl Gambit, a wczesniej Porwana - Pertida, super serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi jaki kaliber odchodził przez lata, a jaki wracał. Jakość spada każdego roku. 
Nie zgodzę się z Tobą. Netflix rok po kanałach premium daje filmy WB, Paramountu, Sony, Universalu czy Monolithu. Filmy z Kino Świat są jeszcze szybciej. Do tego dochodzą starsze produkcje od w/w podmiotów. Starszych filmów się pozbywają, tylko niektóre wracają, ale jest ciągły dopływ świerzych produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blend

"Unorthodox", 4 sezon "The Crown", "Lupin", "Ratched", 3 sezon "Cobra Kai", 3 sezon "Dark", 3 sezon "Ozark", 2 sezon "After Life", 2 sezon "Narcos: Mexico". Z lższejszych rzeczy np. "Dash & Lily".

A jeśli chcesz być "trendy" to możesz też sprawdzić po prostu co zostalo nominowane np. do Złotych Globów, gdzie Netflix pobił wszystkie platformy streamingowe ;).

Lista była w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kingofsouth napisał:

"Plemiona Europy" oglądał ktoś z was ? Dobry jest ? Jest on w 4K HDR i produkcja Niemiecka :) To coś jak "Dark" ? 

Nie, bardziej jak "The Rain" wymieszany z "Mad Maxem" i pokropiony "See". Z tym, że o wiele gorzej zagrany i z większą dawką głupot. Brutalność i seks nieco ułagodzone, ale i tak dla niektórych może być za mocne. Jeszcze dwa odcinki przede mną i daję ocenę 5/10. "Dark" to zupełnie inna liga, rarytas z wyższej półki. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wcześniejszych zapowiedzi do Netflixa trafiła dziś "Pętla" w wersji kinowej.

W grudniu C+ pokazywał to samo w formie miniserialu. Vega wie jak zarabiać na tych kiepskich filmach... ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The Dig" - całkiem przyjemne, refleksyjne kino na leniwy dzień. Wydawało mi się, że nie mój klimat, a się wciągnałem.

Świetna obsada no i przy 4K+DV zdecydowanie wizualna uczta. Dla mnie 7/10 (IMDB 7.2/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2021 o 12:12, bugmenot napisał:

Bez wcześniejszych zapowiedzi do Netflixa trafiła dziś "Pętla" w wersji kinowej.

W grudniu C+ pokazywał to samo w formie miniserialu. Vega wie jak zarabiać na tych kiepskich filmach... ;)

Co jak co, ludzie te kiepskie filmy Vegi oglądają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vega kręci te filmy nieustannie. Jeden skończy, następny zaczyna. Scenariusze pisane na kolanie na poziomie paradokumentów. Znani i lubiani aktorzy uwiarygadniają jego [beep]ny. Teraz kręci coś o Pershingu i przygląda się pedofilii wśród księży. Nie sądzę, aby przewyższył poziom Smarzowskiego.

Zresztą, kto bogatemu zabroni? Kręci z własnej kasy bez wsparcia PISFu i Eurimages. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosamunda Pike otrzymała Złoty Glob za tą rolę. 

Po za tym 4 Złote Globy trafiły do "The Crown". Nagrodzono pośmiertnie kreację aktorską Chadwicka Bosemana w "Ma Rainey: Matka bluesa", piosenkę z "Życia przed sobą" i dwie statuetki powędrowały do "Gambitu Królowej". 

9 Złotych Globów dla produkcji Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...