Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.02.2022 o 14:49, Pawop napisał:


Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Nie ma żadnych przeslanek by pisać, że serial będzie na HBO, a tym bardziej na Disney+, gdyż jest to produkcja Starz

 

No właśnie produkcja Starz, a usługa Hot Star+ to chyba Disney+, co nie???

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z takich rzeczy z ostatnich kilku dni to polskie "Moje wspaniałe życie", duńska "Walka z lodem", krótka seria dokumentalna "Koszmarny lokator".

Dobrze oceniany jest też serial "Fame Game", ale to już 8 odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czerstwy napisał:

Coś ostatnio wpadło ciekawego na co warto zwrócić uwagę? Interesują mnie raczej filmy lub serial ale tylko z kilkoma odcinkami.

Ja niczego ciekawego nie znalazłem. Liczyłem na polski film "Moje wspaniałe życie", ale mnie strasznie rozczarował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten nasz film mam zamiar zobaczyć ale najpierw  Wyjazd na weekend. Nad ta Walka z lodem też sie zastanawiałem.Coś trzeba będzie zobaczyć bo już ze dwa tygodnie nic nie oglądałem.A nie mam zwyczaju płacić za cosz czego nie korzystam. Edit Fame Game odpada brak lektora.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moje wspaniałe życie" jest typowym polskim dramatem. Jak ktoś jest uprzedzony do polskiego kina, lepiej niech ogląda. Akurat aktorzy grają dobrze i nie schodzą poniżej swojego poziomu. Jako ciekawostka pojawia się tam w epizodycznej roli Jaromir Nohavica jako barman. Tak, ten legendarny czeski bard. Śpiewa nawet nasze polskie karaoke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duńskie nagradzane "Cienie pod powiekami" od dziś na Netflixie (IMDB 7.3/10). Dobrze zapowiada się też miniserial dokumentalny "The Andy Warhol Diaries" (na razie brak ocen na IMDB, za to 100% od 5 krytyków na Rotten).

Wczoraj zgodnie z zapowiedziami do oferty doszedl polski film "Bo we mnie jest seks" (Filmweb 6.3/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

Duńskie nagradzane "Cienie pod powiekami" od dziś na Netflixie (IMDB 7.3/10)

 

Brakuje mi miejsca w internecie gdzie regularnie ktoś wyławiałby takie filmy z bardzo szerokiej oferty streamingowej. Nowości jest mnóstwo ale poza filmami kinowymi, niewiele o nich wiemy. Dzięki za takie cynki choć akurat filmu wojennego dziś nie chce oglądać. Za dużo tego wokół :(

Edytowane przez Rasheed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...