Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@spotify Z czym się niby pomylilem z "To co stracone"? Pytałeś, cytuje "gdzie te czasy, gdzie wylatywało z C+/HBO i miałeś zaraz na Netflix?".

Więc podałem filmy w tym przypadku, które "wyleciały" z Canal+, a zostały dodane na Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, spotify said:

Jeśli piszę o dużych wytwórniach, więc gdy wylatuje z pierwszego okna z HBO Paramount, Sony, WB itd a z Canal+ Universal - to stąd takie zdanie ;)

Widzisz, do mnie masz pretensje że nie rozumiem co czytam a sam się złapałeś :P

Ty już sam nie wiesz co i po co piszesz... I cytuje tą wypowiedź bo zaraz potem jeszcze coś wyedytujesz ;).

Wyszedzłeś z nieprawdziwą teorią, że nie ma filmów licencyjnych tylko są orignalsy, nie wyszło i tyle. Nie ma już co bardziej męczyć tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to robisz? Żeby pokazać, że nie umiesz przyznać się do błędu a innym wytykasz?

Skoro wymieniam tytuły dużych wytwórni, które mają własne VOD, a te w Polsce Netflix większość ma w drugim oknie po HBO/Canal+, to chyba normalne, że tak napisałem.

To co stracone, czyli The Parts You Lose wg IMDB na świat dystrybucje ma Blue Fox Entertainment, to nie jest duża wytwórnia czy też Universal. Blue Fox połączył się w 2017 roku z niezależnym dystrybutorem filmowym Level 33 Entertainment, kierowanym przez Andreasa Olavarrię.

Więc cytując Ciebie

Cytat

W powietrzu to wisi ew. znudzenie tą Twoją pisaniną, ciągle to samo dopasowywanie pod wymyśloną tezę ;).

Więc jeśli się do kogoś czepiasz, to najpierw patrz na siebie :)

A to zdanie

Cytat

Wyszedzłeś z nieprawdziwą teorią, że nie ma filmów licencyjnych tylko są orignalsy, nie wyszło i tyle. Nie ma już co bardziej męczyć tematu.

to tylko odwracanie kota ogonem, bo nie potrafisz się przyznać do błędu. Ale gdy przyjdzie tylko moment, to z przytykaniem jesteś pierwszy, co już właśnie robisz. No comment.

Masz jak byk co napisałem "Mówimy o filmach od wytwórni amerykańskich, tych dużych co mają swoje już VOD (nie wszyscy jeszcze w Polsce)"

W przeciwieństwie do Ciebie (nie pisze to już pierwszy raz) umiem się przyznać do błędu (film Fotografia) i wziać to klatę (jak na faceta przystało), bo nikt nie jest alfą i omegą. A u Ciebie widać, że to kosmos.

 

8 minut temu, Pawop napisał:

@spotify w zeszłym roku, przez pandemię było bardzo mało premier od dużych studiów filmowych i będzie to miało przełożenie na Netflix
 

Spoko. Napisałem wyżej - będzie to widać jeszcze w tym roku, po filmach które wpadają obecnie WB do HBO ;) Ale tutaj jest jedno ALE - nie znamy daty, kiedy koniec tych umów oraz czy to co robi WB w USA przełoży się faktycznie  z czasem na Polskę ;) (@bgmt napisał, że w USA na amen wypadają filmy WB i nic nowego nie wpada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, spotify said:

Po co to robisz? Żeby pokazać, że nie umiesz przyznać się do błędu a innym wytykasz?

 

Tak jak już napisałem, odpowiadałem na posta z pytaniem "gdzie te czasy, gdzie wylatywało z C+/HBO i miałeś zaraz na Netflix?" podając kilka losowych filmów z ostatnich 2-3 miesięcy, które pamiętałem i spełniają ten warunek - czyli miały premierę w kanale tv i po zakonczeniu emisji w nim, pojawiły się w Netflixie.

To, że dorabiasz sobie teraz do tego jakaś ideologię, że chodziło o taką a nie inną wytwórnie to już nie mój problem i nie zawierało się to w pytaniu na które odpowiadałem.

Nie napisałem w ostatnich postach żadnych kłamstw i bzdur, w przeciwieństwie do Ciebie, więc wybacz, ale nie będę się teraz kajał, żeby Ci "zrobić dobrze", bo problem polega na to, że wyszedłeś z błędnego i bardzo łatwego do obalenia założenia na samym początku ;).

 

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bgmnt napisał:

 

Tak jak już napisałem, odpowiadałem na posta z pytaniem "gdzie te czasy, gdzie wylatywało z C+/HBO i miałeś zaraz na Netflix?"

 

To nie post a zdanie pytające lub - zwykłe pytanie. Przyczepiłeś się mnie do filmów z HBO Max na USA od WB, bo tak napisałeś zdanie a że ja nie rozumiem wątku a teraz zrobiłeś to samo - i odwijasz kota ogonem, zarzucając jeszcze mi kłamstwa. Ani razu nie skłamałem, nie napisałem bzdur (pomyłka z filmem Fotografia to nie bzdura, tylko pomyłka, bo człowiek to istota omylna). A różnica zdań między Tobą a mną, to nie kłamstwo chłopcze. To jest normalna rozmowa a nie bzdury, które jak to nazywasz. Aż dziw że takich prostych rzeczy nie rozumiesz a piszesz o obaleniach założeń lub ideologię. LOL Obaliłeś co najwyżej siebie i nie używaj słów, których nie rozumiesz.

Wypisuje się z tego cyrku.

Nara!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post to jest całość, a było w nim pytanie na które odpowiedziałem.

To, że Ty pisałeś jakoby w Netflixie nie było praktycznie filmów licencyjnych z ostatnich 2-3 lat i to nie jest różnica zdań między nami, a między Tobą a rzeczywistością.

I jak napisałem nie tylko ja, ale też @Pawop mniej filmów w drugim oknie po kanałach premium wynika wyłącznie z tego, że także te kanały mniej tych filmów wyemitowały bo po prostu nie miały czego i ratowały się Hallmarkiem, Lifetime i innymi. Tego na szczeście do drugiego okna Netflix nie bierze (tutaj uprzedzę Twojego "puncha", że "Hallmark i tak lepszy niż Netflix" - tak, tak, cały autobus kiwa głową, kierowca klaszcze, kurtyna itd ;)).

Nara i pozdro piszesz już dzisiaj któryś raz. Ułatwię Ci to i kończę na dziś ten temat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedzi filmowe na ten rok: https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/netflix-premiery-filmowe-2022-rok

 

Łącznie kilkadziesiąt premierowych filmów w tym sequele "Na noże" i "Enola Holmes", "Szary człowiek" z Ryanem Goslingiem i Chrisem Evansem, sci-fi "Mothership" z Halle Berry, wojenny film "Operation Mincemeat" z Colinem Firthem, komedia "Projekt Adam" z Ryanem Reynoldsem i Jennifer Garner, nowa odsłona "Teksańskiej masakry piłą mechaniczną" i wiele wiele więcej ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 lutego w Netflix pojawi się polski film "Moje wspaniałe życie" z Agatą Buzek, Jackiem Braciakiem i Adamem Woronowiczem. 

Co ciekawe dystrybutorem jest Gutek Film. 

 

Film miał dość ograniczoną dystrybucja w kinach, ale zebrał raczej przychylne recenzje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 lutego premiera serialu dokumentalnego "jeen-yuhs: Trylogia Kanye". Będzie tam materiał z ostatnich 20 lat kręcony przez kumpla Kanye Westa, Clarence „Coodie” Simmonsa. Zapowiada się ciekawie i pewnie pobije popularnoścą aktualny dokumentalny hit o oszuście z Tindera ;).

 

Przy okazji, kolejne starsze filmy z Warnera wleciały w ten weekend. Między innymi "Ocean's Twelve", "Ocean's 13", "Jack Pogromca Olbrzymów", "Meg".

Są też dostawy z Paramount jak i Universal - 2x "Jackass", 2x "Jack Reacher", 2x "Ouija", 3 nowsze części "Mission Impossible", "Poznaj moich rodziców", "Jason Bourne", "Plan doskonały" itd, itp.

Z ambitniejszych rzeczy, meksykański dokument "La Vocera" nagradzanej reżyserki Luciany Kaplan. I trochę premierowych filmów z różnych zakątków świata w tym dobrze oceniane tajwańskie "The Falls" i nigeryjskie filmy "Mechanik" czy "King of Boys".

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałbym się jeszcze z takimi stwierdzeniami, bo może dotyczyć to tylko rynku amerykańskiego. U nas przy odpalaniu serialu nie ma informacji, że serial zniknie, to po pierwsze. A po drugie dystrybutorem tych seriali (Marvelowsko-Netflixowych) w USA jest Disney, a na świecie Netflix. Nie można jednak wykluczyć, że Disney odkupił prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...