Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy nowe filmy, które niedawno pojawiły się lub pojawią na Netflixie: Bad boys for life, Oszustki, Dolittle, Cats, Like a boss, Cóż za piękny dzień, Sonic, Jumanji - następny poziom, Ptaki nocy, Last christmas, Aniołki Charliego, Good boys, Rodzina Adamsów, Fighting with my family, Bloodshot, Małe kobietki, Policja i rasizm itd, itp. Są to filmy kinowe, wszystkie z 2019 i 2020 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nocna msza" w końcu serial, który dość dobrze się ogląda.

Tylko 7 odcinków, warto.

Klimatyczny z elementami horroru.

 

* na standardy Netflixa, dość specyficzny z uwagi na brak wątków homoseksualnych. 👏

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to właśnie film z Next Film. Netflix chyba ma tutaj pierwszeństwo. Podobnie było z innymi produkcjami od tego dystrybutora - "Tarapaty 2" czy "Polot". 

Swoją drogą ciekawi mnie jak będzie z filmem TVN-u "Czarna owca". Tutaj dystrybutorem też jest Next Film. Mam nadzieję, że też film trafi szybko na Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że filmy "Jak zostać gwiazdą" i "Magnezja" to filmy, których dystrybutorem jest Kino Świat, czyli CANAL+. 

Ciekawe czy te filmy trafiają do Netflix ze względu na jakieś wcześniej podpisane umowy z producentami lub dystrybutorem (zgoda na przejęcie Kina Świat przez C+ nastąpiła pod koniec 2019 roku) czy to może jakaś nowa "taktyka" C+. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kamil2505 napisał:

Swoją drogą ciekawi mnie jak będzie z filmem TVN-u "Czarna owca". Tutaj dystrybutorem też jest Next Film. Mam nadzieję, że też film trafi szybko na Netflix.

Player zapowiadał jako jesienny hit w ich serwisie. Na razie mają tylko kulisy, które były na antenie TVNu w momencie premiery. TVN mocno zainwestował w marketing. 

Prędzej liczę na "Teściów" w Netflixie. Jeszcze śmieszniejsza komedia niż "Czarna owca" i aktualnie najbardziej kasowy polski film roku - 415 tys. widzów w kinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wspomnianego tu wcześniej polskiego "Hiacynta" polecam też francuski film sensacyjny "Północny bastion" o walce policji z handlarzami narkotyków. Bardzo wciągające, porządnie zrobione kino dające do myślenia nad możliwościami działań policji na niemal slumsowych blokowiskach. To też nowość, film był pokazany w Cannes a potem pojawił się od razu w Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w ofercie kolejna polska premiera "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2".

 

Wg wyborczej: "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" to niespodzianka. Kontynuacja horroru jest lepsza od oryginału, ale bez obaw: także krwawsza i bardziej makabryczna"

https://wyborcza.pl/7,101707,27729377,w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt-2-brawurowy-sequel-polskiego.html

 

Nie widziałem żadnej więc się nie wypowiem w temacie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...