Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Cinemaniac4K napisał(a):

Powiem tak... jakby to był film kręcony pierwszy raz, to trailer wygląda naprawdę dobrze. W tym przypadku to nie koniec, bo musi się zmierzyć z klasykiem. 

 

Poprzeczka jest tu zawieszona zbyt wysoko. Z klasykiem nie ma szans, zbyt dobrzy aktorzy tam grali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto filmy które pojawiasie na Netfix jesienią:

 

https://upflix.pl/aktualnosci/jesienny-przeglad-filmowy-netflix-2023-zdumiewajaca-historia-henryego-sugara-rebel-moon-i-inne-filmy-juz-wkrotce-2023-09-04

 

Jak dla mnie lista zapowiada się co najmniej zacnie żeby nie powiedzieć imponująco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni zapowiedzi zawsze mają super, tylko potem okazuje się, że większość jest rozczarowaniem. Ja w tym roku obejrzałem raptem kilka niezłych typu "Filip" czy "Johnny". Dużo mniej niż w innych serwisach, oczywiście oprócz Viaplay. Oczywiście to tylko moje zdanie, bo mnie choćby nie rajcują filmy bez sensu jak "Tyler Rake", o których zapominam 5 minut po seansie.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez ostatnie tygodnie oglądałem Filip i mi film sie podobał. Na innych serwisach pomimo że nie odwiedzałem od dawna  za wiele nic nowego nie widzę. Na HBO wczoraj po długim przeglądaniu  wybrałem pozycję i była w miarę ale co z tego jak juz to widziałem. A skoro to widziałem to albo w innym serwisie albo kilka miesięcy temu na HBO. Abonuje sie kilka tych serwisów ale jak przyjdzie coś wybrać z filmów to nie ma co. Pomimo że przez ostatnie miesiace oglądałem kilka pozycji. Z seriali to w każdym z serwisów coś by wybrał i zapewne były by ciekawe ale niestety nie dysponuje czasem by w miarę szybko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czego nauczyła mnie ośmiornica" rzeczywiście mi się podobał, tylko to 2020 rok. Mnie jednak chodziło bardziej o filmy fabularne. Nie jestem fanem "Upadku Królestwa", więc i ten średnio mi się podobał, chyba nawet nie obejrzałem całego. "Bielmo" jakoś omijałem, ale dam szansę. Dzięki za podpowiedzi, ale generalnie dość ubogo, moim zdaniem jak na cały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami coś ciekawego z filmów dokumentalnych pojawia się na Netflixie. Ale widzę, że coraz częściej ich dokumenty są rozciągnięte do granic możliwości. Zamiast wszystko zmieścić, np. w jednym półtoragodzinnym filmie to tworzą miniseriale dokumentalne na trzy odcinki z powtarzającymi się wątkami i scenami. Ja rozumiem, że liczy się zabranie jak najwięcej czasu subskrybenta dla siebie, ale mnie to zniechęca, a nie zachęca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał(a):

U niego wszystko co najlepsze leci na HBO szkoda że ja tam nic ciekawego chyba z rok nie widziałem🤣

Mistrzu drogi ostatnio chwaliłem produkcje na Canal+, Amazonie i Disneyu. Poszukaj na forum, to nie takie trudne, a łatwo rzucać oskarżenia bezpodstawne jak się okazuje. Zamiast krytyki wskaż te wspaniałe filmy na Netflixie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...