Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix udostępnił na swoich kanałach pierwszy zwiastun miniserialu „Światło, którego nie widać”. Jedną z głównych rolę w ekranizacji bestsellerowej powieści Anthony’ego Doerra, którą w 2015 roku nagrodzono Pulitzerem zagrał Mark Ruffalo.

Serial zadebiutuje na platformie Netflix 2 listopada. Ma mieć 4 odcinki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec 2023 roku Netflix pokaże kontynuację "Uciekających kurczaków" pod tytułem "Chicken Run: Dawn of the Nugget", natomiast w 2024 spin-off Sponge Boba: "Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks Movie" w reżyserii Lizy Johnson (reżyserowała seriale takie jak "Dyplomatka", "The Last of Us" czy "Dolina Krzemowa").

Ze Sponge Bobem ciekawa sytuacja zważając na to, że prawa do niego ma Viacom, czyli Paramount.

 

Z innych ciekawych animacji także "In Your Dreams" (w reżyserii Alexa Woo i Erika Bensona - ten drugi odpowiadał między innymi za trzecią i czwartą część "Toy Story" oraz "Auta 2") oraz "Ultraman" czy "Nimona".

Więcej: https://www.cartoonbrew.com/streaming/netflix-animation-film-lineup-sandy-cheeks-thelma-the-unicorn-228204.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju dwa polskie filmy oryginalne Netflixa: 24.05 "Dzień Matki" (sensacyjny z Agnieszką Grochowską od reżysera "Najmro") i 17.05 "Fanfik" (dramat na podstawie książki Natalii Osińskiej o tym samym tytule).

Z zagranicznych między innymi "Matka" z Jennifer Lopez (12.05), a 26 maja dramat wojenny "Krew i zloto".

 

Jeśli chodzi o serialie to między innymi 4 maja "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów", 12 maja "Black Knight"  - koreański serial sci-fi, 17 maja McGREGOR FOREVER (serial dokumentalny o znanym zawodniku UFC), a 25 maja "Fubar" (z Arnoldem Schwarzeneggerem). 

 

Jakże oczekiwana "Kleopatra" 10 maja ;).

 

Więcej: https://filmozercy.com/wpis/premiery-netflix-na-maj-krolowa-charlotta-kleopatra-fubar-matka-i-inne

 

A w czerwcu szósty sezon "Black Mirror" :).

8 minutes ago, Arkon said:

Niestety tak jak się obawiałem świetny serial "Awantura" nie cieszył się dużym zainteresowaniem i prawdopodobnie nie będzie kontynuacji. Jeśli to się potwierdzi, to wielka szkoda.

Serial od początku był planowany jako zaknięta historia. Ale, że wbrew temu co piszesz, zainteresowanie akurat było duże (https://finance.yahoo.com/news/netflix-top-10-beef-climbs-191140691.html) może to spowodować ew. "odcięcie kuponów" i wymyślenie kolejnego.

https://www.gq-magazine.co.uk/culture/article/beef-netflix-season-2-plot-cast-release-date

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Arkon napisał(a):

Niestety tak jak się obawiałem świetny serial "Awantura" nie cieszył się dużym zainteresowaniem i prawdopodobnie nie będzie kontynuacji. Jeśli to się potwierdzi, to wielka szkoda.

A mi się wydaje, że robienie kolejnego sezonu byłoby bezcelowe. Historię można uznać za zamkniętą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fatalne po prostu, 88% od krytyków, 83% od widzów na Rotten, 8.2/10 na IMDB.

Co posta napiszesz, to wygląda jakbyś z jakiegoś równoległego świata nadawał :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyplomatka jest mieszanką Figurantki i House Of Cards, ale to raczej dalekie echa tamtych seriali. Da się oglądać, ale pachnie schematycznym proceduralem i ma żenujące sceny (np. żona każe wąchać mężowi swoje pachy z pytaniem, czy dezodorant działa, czy lepiej jednak się umyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial mogli nagrać w czterech pomieszczeniach, jedni wchodzą inni wychodzą. Jeden drugiego chce przerobić a konsul chce ugrać swoje i łagodzi sytuacje (szybkie streszczenie 10 odcinków) Jak ktoś widział jeden odcinek i na tym zakończył oglądanie, to tak jak by widział wszystkie 10 odcinków.

Edytowane przez Woocash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, swordfish napisał(a):

Dyplomatka jest mieszanką Figurantki i House Of Cards, ale to raczej dalekie echa tamtych seriali. Da się oglądać, ale pachnie schematycznym proceduralem i ma żenujące sceny (np. żona każe wąchać mężowi swoje pachy z pytaniem, czy dezodorant działa, czy lepiej jednak się umyć).

Dokładnie. Jeszcze można dodać trochę Suits, trochę Borgen i masz taką zupę jarzynową, co można oglądać. Dyplomatka nie jest zła i daleko temu do słabej produkcji ale nic innego ciekawego (i lepszego) na NF obecnie nie ma (jeśli ktoś jest na bieżąco), więc tak to wygląda, ze jest na tapecie. Ja dotrwałem do 3 i pół  odcinka ;) i o 2,5 za długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem dobre pasmo produkcji ma Netflix ;). "Queen Charlotte: A Bridgerton Story" z wynikiem 93% od krytyków i 82% od widzów na Rotten.

No ale trzeba oczywiście pamiętać gdzie sufit, gdzie podłoga, gdzie guano itd...

 

Obejrzałem też jak na razie pięć odcinków "Dyplomatki". Dla mnie mocne 8/10.

Brakowało takiego serialu od czasu, hm... chyba "Newsroomu", który też bardzo cenię.

Liczy się każdy niuans i dialog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...