Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.12.2022 o 21:25, pawcho napisał(a):

Z filmem Na noże 2 nie musisz się spieszyć. Jedynka rewelacyjna zaś 2 hmm. b. przeciętna. Oczywiście opłaceni recenzenci na różnych portalach pieją z zachwytu. Nadmieniam, że to jest moja subiektywna opinia. Generalnie w skali do 10 dałbym 6.


Dokładnie... tyle samo daje ale i tak na wyrost. Pomysł na za gadkę spoko ale scenariusz słaby... postacie słabe... a koniec ala "Szklana Pułapka" wręcz żałosny. To wygląda jak parodia a  nie film. Pierwsza część mnie wkręciła, wszystko miało sens.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej oglądane seriale na polskim Netflixie w tym roku. Na pierwszym miejscu "Stranger Things" z 3.7 mln. widzów.

 

plumresearch-netflix-polska2022-netflix.

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2022 o 18:10, bgmnt napisał(a):

Najczęściej oglądane seriale na polskim Netflixie w tym roku. Na pierwszym miejscu "Stranger Things" z 3.7 mln. widzów.

 

plumresearch-netflix-polska2022-netflix.

 

Ja ST do tej pory nie obejrzałem bo za długie odcinki w tym najnowszym sezonie. Nie mam czasu. Z tej tabelki tylko High Water obejrzałem. Oprócz tego The Office, Brooklyn 9-9, Supermarket, Archer i Egzorcysta za niecałe 300 ;). Czyli same 30 minutówki i krótsze.

No, jeszcze był Saul i Ozark, chyba jedyne z 45-60 minutowymi odcinkami, jakie w tym roku obejrzałem, oprócz High Water.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam ciągiem dwa sezony. I niby wyskakuje że podobny jest Toy Boy to się zainteresowałem. Bo jak nie to będę szukać co innego.

6 godzin temu, tyrla napisał(a):

Ja oglądałem i powiem że pierwszy sezon zdecydowanie lepszy od drugiego. Tylko z tego co pamiętam to pierwszy sezon jest z napisami.

Odpaliłem 1 odcinek  i jest tłumaczenie może po czasie dodali lektora.Tylko plan 4K i 7.47Mb/s😂 Cały Netflix ale obecnie mam wolne i dużo oglądam na tym serwisie więc nie szkoda załacić za ten plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2022 o 16:24, tyrla napisał(a):

Ja oglądałem i powiem że pierwszy sezon zdecydowanie lepszy od drugiego. Tylko z tego co pamiętam to pierwszy sezon jest z napisami.

Jestem przy piątym odcinku pierwszego sezonu i dziwi mnie opis  na Filmwebie.Przy gatunku jest Erotyczny,Thriller to juz bardziej mi to pasuje do Mroczne pożądanie ale tam jest tylko Thriller. Dodatkowo w Toy Boy dość słabo odcinki ok 7Mb/s i bez HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach świątecznego oglądania odhaczone:

"Enola Holmes 2" - 6/10. Pierwsza część miała dla mnie swój urok, tutaj już jakoś się wynudziłem i brakuje tej świeżości. Co ciekawe, ogólnie dwójka opinie w sieci ma lepsze niż jedynka (94%/78% vs. 91 i 71% na Rotten Tomatoes).

"Pływaczki" - 7.5/10. Ważny, przejmujący i potrzebny film. Warsztatowo nie jest idealny, ale ogólnie i tak dla mnie klasę lepszy niż "King Richard" z Willem Smithem o siostrach Williams. Zdecydowanie warty obejrzenia. Na Rotten "Pływaczki" mają 81% od krytyków i 86% od widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciekła informacja (jeszcze nie potwierdzona przez Netflix) o zamówieniu nowego filmu od Noah Baumbacha („Historia małżeńska”). Mówi się, że w rolach głównych mają wystąpić Adam Sandler wraz z Bradem Pittem.

Doniesienie przedostało się do sieci na łamach artykułu z New York Post. Rzekomo zamówiona przez Netfliksa produkcja miałaby być pochodną wieloletniej umowy Baumbacha z platformą, którą podpisano w styczniu 2021 roku po sukcesie nominowanej do sześciu oscarów „Historii małżeńskiej” z Adamem Driverem i Scarlett Johansson w rolach głównych. 

Czekamy na potwierdzenie tego wycieku.

 

Natomiast z mniej pozytywnych informacji

Netflix skasował serial 1899....

https://naekranie.pl/aktualnosci/1899-serial-tworcow-dark-skasowany-nie-bedzie-2-sezonu-1672688628

 

Assassin's Creed stracił showrunnera. Jeb Stuart zrezygnował z produkcji platformy Netflix

https://www.ppe.pl/news/311253/assassins-creed-stracil-showrunnera-jeb-stuart-zrezygnowal-z-produkcji-platformy-netflix.html

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2022 o 14:08, ronnie84 napisał(a):

praktycznie w każdym temacie na forum znajdzie się kilku wróżbitów co niby wiedzą i przeżucają się swoimi teoriami. Więc nie ma co się przejmować. 

 

@tracer10 @ronnie84 Tu nie trzeba być wróżbitą. Czasem tylko wystarczy trochę poruszyć te swoje szare komórki...

Wednesday Reportedly Could Move to Prime Video for Season 2... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, spotify napisał(a):

Netflix skasował serial 1899....

Dziwna decyzja. Co prawda fenomenu Dark(inna sprawa, że być może żaden serial w tym klimacie podobnej furory nie zrobi) nie powtórzył ale wiele osób zainteresował i sporo z nich czekało na kontynuację (w tym ja). Szkoda. 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka musi być oglądalność, aby serial dostał zielone światło do kontynuacji?

 

Oglądalność według Global Top 10 w godzinach:

 

12-18.12.2022 17,850,000

05-11.12.2022 27,530,000

28.11-4.12.2022 44,620,000

21-27.11.2022 87,890,000

14-20.11.2022 79,270,000

 

Daje nam minimum oglądalność 257,160,000. To tylko o połowę gorszy wynik od "13 Reasons Why" sezonu 2, który jest na miejscu 10. wśród seriali wszechczasów Netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mingo napisał(a):

Dziwna decyzja. Co prawda fenomenu Dark(inna sprawa, że być może żaden serial w tym klimacie podobnej furory nie zrobi) nie powtórzył ale wiele osób zainteresował i sporo z nich czekało na kontynuację (w tym ja). Szkoda. 

Co zrobisz. Do Darka nie stał nawet obok ale to pierwszy sezon z planowanych trzech, więc wielu dało kredyt zaufania i liczyło na jakąś "bombę" dalej.

 

5 godzin temu, swordfish napisał(a):

Jaka musi być oglądalność, aby serial dostał zielone światło do kontynuacji?

 

Nikt tak na prawdę nie wie. Tu pewnie się liczy również koszt produkcji vs oglądalność. Czyli dalsza opłacalność produkcji

A jeśli chodzi o koszta, to jak na NF to droga produkcja ale ogólnie nie należała do tych droższych seriali w ogóle na platformach

 

Cytat

The budget for the series was at least €60 million ($62.2 million) with €2 million coming from Medienboard Berlin-Brandenburg, €10 million coming from the German Motion Picture Fund, and Netflix investing €48 million in the project.

Czyli NF koszt to średnio 6 milionów za odcinek.

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2022 o 06:55, swordfish napisał(a):

Do 21.01.2023 dostępny serial francuski "Gdzie jest mój agent?" - 4 sezony po 6 odcinków każdy. Dla tych, którzy chcą poznać oryginał zanim obejrzą polską wersję "Mojego agenta" na Player.

Zresztą widzę, że wersji krajowych "Call My Agent" jest więcej. Na Netflixie jest też koreański "W cieniu gwiazd". Widzę, że fabułę kopiują wszędzie 1:1.

 

Hinduskiego "Call My Agent Bollywood" u nas w Polsce nie ma, choć wyszukiwarka pokazuje o tym tytule informacje.

https://www.netflix.com/pl/title/81476629

 

Wersja indonezyjska powstaje dla Disney+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...