Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Delta21 dzięki. Ciekawe jak inni w swoich TV? Profile widać na TV mają tak rozjechane że to już jest jakaś patologia a nie atrakcja. Fubar i reszta nowych materiwłów ma około 18 Mb/s gdzie materiał jest "gładki". Przy takim ziarnie i bitrate to na statycznych scenach piksele latają po ekranie. Jakość za 60zł w WUJ atrakcyjna. W życiu nie dam im tyle. Będę dzielił póki się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cinemaniac4K napisał(a):

Ciekawe jak inni w swoich TV? Profile widać na TV mają tak rozjechane że to już jest jakaś patologia a nie atrakcja. 

Nie tylko w Netflix taka sytuacja. Moda się porobiła na różne profile w zależności od urządzenia, systemu. Do pewnego stopnia ma to uzasadnienie, ale teraz trzeba pytać o jakość na danym sprzęcie. Apple TV jest specyficzne i często uprzywilejowane. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tompatrz napisał(a):

Najlepiej po rozliczeniu. Wtedy miesiąc gratis bo opłata dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego. 

Na pewno będzie miesiąc gratis, a nie przepadnie ten zapłacony miesiąc?Tylko żebym czasami nie musiał zapłacić 80 zł dodatkowo za wybranie nowej płatności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedstawiamy Mój Netflix - funkcję zaprojektowaną po to, by ułatwić i przyśpieszyć wybór tytułów do obejrzenia. Nowa karta, dostępna globalnie na urządzeniach z systemem iOS i Android, zapewnia łatwy dostęp do pobranych materiałów, polubionych filmów, seriali i programów oraz tytułów zapisanych na Mojej liście. Użytkownicy znajdą tam również informacje o obejrzanych zwiastunach, ustawionych przypomnieniach, tytułach, których nie obejrzeli do końca lub które oglądali ostatnio, a nawet więcej.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry

Mam pytanie odnośnie ostatnich zmian na netflixie - kwestia kont.

Chciałbym wykupić plan standard (43 zł, hd, 2 urządzenia) - zainstalować i zalogować netflixa na firesticku (przystawka typu mi stick, Google Chromecast) i z nim sobie jeździć. Dom, wyjazdy do hoteli, znajomych itp. W danym miejscu podłączam swojego sticka i oglądam. Nigdy nie używam tego na dwóch telewizorach jednocześnie, mam jedno urządzenie. Podczas używania są różne adresy ip i różne ekrany, ale urządzenie które loguje netflixa jest jedno.

Czy ktoś próbował tak, czy jest to zgodne z zasadami czy zablokują jako współdzielenie?

Pytałem na ich czacie, konsultantka odpowiedziała że mogę tak używać, ale jej odpowiedź była taka dość niepewna - więc chciałem się upewnić, może ktoś w ten sposób używa.

 

I krok drugi do tego - dopłata 10 zł za udostępnienie i instalacja na dwóch firestickach (mój  i brata, mieszkamy osobno). Jeśli powyższy wariant jest ok, ten też powinien być.

Możemy oczywiście wziąć 2 x pakiet podstawowy, wyjdzie kosztowo prawie tak samo, ale na telewizorach 4k trochę się obawiam jakości sd.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix szuka specjalisty od sztucznej inteligencji, z powodu strajku scenarzystów. Już mnie ciarki przechodzą, jak sobie pomyślę ,o tych wspaniałych dziełach, które powstaną dzięki komputerowi. 😁 Jak jeszcze zaprogramowana zostanie, na poprawność polityczną, to wszystko będzie czarne, nawet bałwan śniegowy lub pies. Do tego silna azjatycka kobieta, dwóch homo, jeden trans, jakiś wredny biały heteryk i ksiądz pedofil, i nawet żywy scenarzysta nie będzie potrzebny. Te gnioty które powstaną, to już będzie hardcore, z najwyższej półki, dla bardzo wymagających widzów.😁😂.            

Edytowane przez BizzareX
Błąd
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pawop napisał(a):

Ci co najwięcej krzyczą, mają najwiecej do ukrycia emoji1.png

Kurde wydało się że należę do ONR, i Ku Klux Klan.😉

 

11 godzin temu, lakiman napisał(a):

@BizzareX po tym co napisałeś sztuczna inteligencja niewiele bardziej wyprzedzi "ludzką" inteligencję po takim zaprogramowaniu.  ;)

 

W sumie to racja.😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany wykorzystania Al przez Netflix podzieliły samo środowisko filmowe.

Cytat

Abstrahując od tego, jak istotne miejsce pełni kwestia oprogramowań AI w bieżących strajkach, warto przyjrzeć się chociażby nowej ofercie pracy zamieszczonej przez Netfliksa. Product managerowi działu rozwoju sztucznej inteligencji streamer zaproponował wynagrodzenie w wysokości aż 900 tysięcy dolarów rocznie. Jak przedstawia się to na tle zarobków aktorów? Według raportu serwisu The Intercept aż 87% strajkujących zrzeszonych w SAG-AFTRA zarabia w skali roku mniej niż 26 tysięcy dolarów.

„To bezduszne” – skomentował sprawę Rob Delaney, aktor znany między z innymi z serialu „Czarne lustro”, w którym – w jednym z ostatnich odcinków – omówiono sytuację coraz bardziej przypominającą pozaekranową rzeczywistość. „900 tysięcy dolarów za rok dla jednego z żołnierzy w ich bezbożnej armii AI, podczas gdy te pieniądze mogłyby zapewnić ubezpieczenie zdrowotne 35 aktorom i ich rodzinom. Byłem w tej branży i bogaty i biedny i mogę was zapewnić: pieniędzy w ogóle nie brakuje. Chodzi o to, gdzie są kierowane”.

Cytat

Warto przypomnieć, że jedną z kwestii poruszanych w ramach strajku jest wykorzystanie sztucznej inteligencji do skanowania twarzy aktorów, by umożliwić wykorzystywanie cyfrowych podobizn w przyszłych projektach. „Jedna z propozycji, które nam złożono, opierała się na przyjęciu, że aktorzy występujący w tle produkcji będą mogli zostać zeskanowani. Zapłaci się im za jeden dzień zdjęciowy, a później ich cyfrowy wizerunek zostanie własnością wytwórni. Ich podobizna będzie przetwarzana w nieskończoność, w dowolnym projekcie, bez żadnej dodatkowej zgody i jakiegokolwiek wynagrodzenia” – wyjawił Duncan Crabtree-Ireland, czołowy negocjator aktorskiej organizacji. 

https://filmozercy.com/wpis/netflix-juz-stawia-na-sztuczna-inteligencje-specjalisci-od-ai-zarobia-gigantyczne-pieniadze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...