Skocz do zawartości

TechniSat DigiCorder HD S2


TWTW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Czy mógłbym prosić o dokładną instrukcję jak wgrać nowe oprogramowanie poprzez port USB ??

 

Ściągnąłem ze strony technisat ale nie wiem co dalej? Jak wkładam pamięć USB z oprogramowaniem do tunera,to nie nic się nie pojawia.Brak plików.

proszę o pomoc

 

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrywasz na pen plik softu i plik singleupdate. Wkładasz do dekodera i go włączasz. Czekasz, aż się zrobi update. Wyjmujesz klucz USB. To tyle... Zastanów się jednak najpierw czy chcesz robić update. Obecny soft jest znacznie gorszy niż ten z listopada - nic nie uaktualniono istotnego, a nie działa EPG Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 2 do 3 tygodni do sprzedaży trafi TechniSat DigiCorder HD S2 Plus. Zastąpi on HD S2X, którego już od pewnego okresu było nieco ciężko dostać. Różnica będzie subtelna. HD S2X miał jedną głowicę HD, drugą SD, natomiast HD S2 Plus ma obydwa tory sygnału HD, czyli można nagrywać dwa kanały HD z różnych częstotliwości. Cena prawdopodobnie nie ulegnie zmianie lub nieznacznie pójdzie w górę - jeszcze nie mam pewnych informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD S2 Plus ma obydwa tory sygnału HD, czyli można nagrywać dwa kanały HD z różnych częstotliwości.

Tylko czy kodowane... Bo jeśli będzie dalej tak, jak w S2 i HD S2 (a zapewne tak będzie) to aby nagrywać np. Canal+ HD i HBO HD trzeba będzie posiadac albo dwa moduły z kartami, albo moduł… + splitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy Wam też "rozjeżdża się" dźwięk z obrazem na kanałe Canal+ Sport HD. Szczerze mówiąc to już tak się do tego przyzwyczaiłem, że przestałem zwracać na to uwagę. Korygowałem różnicę w menu Audio i już. Zwalałem oczywiście na Cyfrę. Parę nerwowych telefonów do centrum abonenta i ciągle słyszę, że u nich jest dobrze.

Ostatnio jednak sprawdziłem jak to wygląda na innym tunerze HD, który mam w domu. Podpiąłem go do tego samego "zestawu" i jakie było moje zdziwienie kiedy zauważyłem, że tam ten problem nie istnieje ! Wcześniej odstawiłem ten tuner na bok z powodu irytacji innej natury, które u mnie wywoływał, ale teraz to już nie wiem. Czy wina leży po stronie softu Technisata? Kartę Cyfry mam w module PowerCam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...