Skocz do zawartości

TechniSat DigiCorder HD S2


TWTW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Odnośnie wałkowanego wcześniej tematu dotyczącego jednoczesnego nagrywania i oglądania dwóch kodowanych programów nadawanych z różnych transponderów (lub oglądania ich z wykorzystaniem funkcji PIP). Informacja o konieczności zastosowania do tego celu tylko dwóćh różnych modułów była nie do końca precyzyjna. W odbiorniku Technisat DigiCorder HD S2 bezproblemowo współpracują ze sobą dwa moduły Power Cam Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuję technisata ponad pół roku z modułem polsatu i nie mam żadnych problemów. Nawet stwierdzam, że firma pracuje nad softem bo obecnie działa pip dla kodowanych stacji i jest możliwość nagrywanie kodowanego programu w trakcie oglądanie innego kodowanego programu. Obraz hd jest super - 1080i + hdmi + plazma pioneer full hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytan odnosnie DigiCorder HD S2 .Jak z szybkoscia lazenia po menu ,reakcji na komendy z pilota .Mam Topfielda 7710HDPVR i juz powoli mam dosc jego powolnosci w obsludze grafiki jakby za malo wladowali mu pamieci RAM ,przytrzyma sie klawisz w pilocie do zmiany kanalow aby przeskoczyc o kilka to po puszczeniu klawisza nie staje na kanale jaki czlowiek chce tylko do przodu przeskakuje o kilka numerow jakby nie wyrabial z buforem .Milo wspominam tuner Inverto IDL-7000 PVR ,prawie idealny byl. Prosze o kilka slow jak jest z DigiCorder HD S2 bo zastanawiam sie do zmiany wlasnie na ten model.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowalem sie jednak na zmiane topfielda na technisata ,mialem wczesniej 3 rozne modele humaxa ,potem pojawil sie topfield myslac ze ten tuner bedzie dopracowany itp. ale jak sie domyslacie bylem w bledzie ,koreanczycy chyba maja inny tok myslenia ze ten tuner za takie pieniadze zadowoli europejski rynek ,nawet nie ma go co porownywac do sprzetu z zachodniej granicy ,naprawde technisat jest konstrukcja bijaca na glowe koreanski sprzet obsluga ,szybkoscia ,nagrywaniem na dysk ,wspolpraca z modulami itd. NIGDY WIECEJ HUMAXA CZY TOPFIELDA ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tak z ciekawości? Czy ten soft też jest całkowicie skopany? Po wgraniu softu z 20 lutego do HD8S znika EPG Cyfry. Całkowicie... Zostaje tylko obecna i następna pozycja, przestało działać czytanie EPG na 3 dni. A jak jest w tym sofcie do HDS2? Też wszystko popsuli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości mam pytanie do kolegi z Tehnisata po jakiego grzyba puszczono bete jako soft oficjalny. Ta wersja firmware do HD8S to porażka o czym Wam zresztą osobiście pisałem. Teraz ze zdumieniem czytam, że będzie inny soft do obu dekoderów bo obecny je psuje. Nie za bardzo rozumie jakim w tym sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki rynek bierzesz pod uwagę - tutaj rozmawiamy o oprogramowaniu do S2 (a nie S2X) czyli odbiornika z założenia przygotowanego na Niemcy, Austrię i Szwajcarię. I w przypadku tych rynków jest to kolejna oficjalna wersja softu.

Wkrótce nastąpi rozjazd softu (hardware ten sam) na wersję S2 i S2X (export). I w wersji SX pojawią się nowości.

 

Zajawka jest w sofice do Digit HD8-S.

Według informacji od naszych dystrybutorów (ja tego nie mogę potwierdzić gdyż nie mam dostępu do każdego odbiornika) jest to jedyny odbiornik na rynku, który dobrze współpracuje z modułami Cyfry wyprodukowanymi przez firmę SMARDTV. Jednocześnie działa z modułem Cyfry wyprodukowanym przez SCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda w odniesieniu do HDS2. Ale już nie w odniesieniu do HD8. Co więcej Technisat oficjalnie sprzedawał na polskim rynku HDS2 - nie było wtedy jeszcze w ogóle HDS2X. To wprowadziliście chyba z 9 miesięcy później. I co teraz? Będzie się dało wgrać do HDS2 soft od HDSS2X? To niby ten sam sprzęt... A z kartami to się Cieszę. Sam o Was do tym pisałem i osobiście rozmawiałem, żeby testować to z Cyfrą i wytykałem paskudne błędy w poprzednim sofcie. To rzeczywiście jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...