Skocz do zawartości

Propozycje logotypów i grafik ekranowych dla programów telewizyjnych – nasze prace


nieczęstygość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ta zabawa to bardziej podkładanie dźwięku. Ostatnio hiszpańscy fani „Pokemonów" postanowili zrobić czołówkę do ostatniej serii z Ashem z znanym motywem przewodnim który to był w języku ich kraju (chodzi o utwór przewodni anime który w wersji angielskiej wykonywał Jason Paige a w innych językach miał swoich wykonawców) a ja podłapałem pomysł i zmieniłem muzykę na polską z Januszem Radkiem na wokalu: 

Poniżej wersja jeszcze z japońską nazwą anime:

Sam pomysł inspirowany był tym że w wersji japońskiej na 11 ostatnich odcinków z Ashem jako głównym bohaterem wrócono do pierwotnej piosenki. 

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W sumie TVP emituje logo TVP info w tym miejscu podczas emisji programu 19:30 więc wystarczy przyciąć pasek po bokach i dodać zegar i wyjdzie to co i Tobie

No i nie będzie tak zaśmiecony ten ekran jak teraz tymi bezsensownymi kafelkami - a w to miejsce mogli by dać karuzelę z zapowiedziami programów i będzie niemal taka sama jak przed zmianą.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Skoro już przy TVP Info jesteśmy to na forum Media2 zobaczyłem dosyć ciekawe projekty dla 19:30 i TVP Info:

1. Projekty logotypów i opraw dla wydań bocznych 19:30 gdyby te jednak powstały:

jedynka-8.png

jedynka-12.png

jedynka-15.png

2. Czołówka Gościa 19:30 która to w moim odczuciu nijak pasuje do muzyki w momencie tworzenia loga:

 

3. Projekty kolorystyk dla programów TVP Info wzorem 2007 roku gdzie czołówki były takie same lecz z innymi kolorami:

image.png

image.png

image.png

image.png

Tak swoją drogą korzystając z okazji chciałbym podzielić się swoimi niniejszymi projektami:

1. Projekt czołówki serialu anime z polską muzyką:

2. Czołówka „Wydarzeń" Polsatu z muzyką „Faktów" RMF FM:

3. Czołówka „Wydarzeń" Polsatu z muzyką z Wydarzeń 24:

4. Czołówki „Sportu" i „Pogody" Polsatu z muzyką z Wydarzeń 24:

5. Czołówka „Wydarzeń" Polsatu w wersji bez lektora:

6. Czołówka „Kroniki" TVP3 Kraków z 2006 roku z muzyką z „Wydarzeń" Polsatu:

7. Kronika TVP3 Kraków z 1999 roku z muzyką „Kuriera" TVP3 z 2003 roku: 

8. Kronika TVP3 Kraków z 2021 roku z muzyką „Życiowej Szansy" Polsatu: 

9. Kronika TVP3 Kraków z 2018 roku z muzyką „24 Godzin" Nowej TV:

10  Kronika TVP3 Kraków z 2018 roku z muzyką „Wydarzeń" Polsatu z 2004 roku:

11. Kronika TVP3 Kraków z 2018 roku z muzyką „Wydarzeń" Polsatu z 2006 roku:

12. Kronika TVP3 Kraków z 2021 roku z muzyką tego samego serwisu informacyjnego z 1999 roku:

13. Kronika TVP3 Kraków 2021 z muzyką z „Wiadomości" TVP1 z 2015 roku:

14. Kronika TVP3 Kraków 2021 z muzyką z włoskiej „Mody na Sukces":

15. Kronika TVP3 Kraków 1999 z muzyką z „Życiowej Szansy" Polsatu: 

16. Czołówka „Piosenki dla Europy 2007"z inną muzyką + wersja od tyłu: 

17. Czołówka „Krajowych Eliminacji 2011" z inną muzyką:

 

18. Dwie czołówki „Faktów" TVN z muzyką „Faktów" RMF FM:

19. Wiadomości TVP1 2004 z muzyką „Wiadomości" PR1 z tego samego roku: 

20.  Czołówka 19:30 TVP1 vs. 24 Godziny Nowa TV:

21. Ident Eurowizji (The Deum) i aktualne logo Telewizji Polskiej:

22. Outro „Tu bije serce Europy 2023" ale to „Śmiechu Warte":

Niektóre projekty wrzucam jeszcze raz z racji zmiany profilu na Youtube.  

image.png

Na koniec wracając jeszcze do wspomnianego Forum Media2 chciałbym jeszcze wyróżnić powyższy projekt czołówki „Panoramy" na bazie oprawy z 19:30. Tutaj fajnym elementem byłoby „pulsowanie" pomarańczowej kropki robiącej za literę o. 

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poland jak już kopiujesz nasze projekty z forum Media2 i to bez naszej wiedzy i zgody to chociaż mógłbyś podpisać kto jest ich autorem, albo chociaż dać link przekierowujący. To co ty wyprawiasz tutaj (i to nie tylko w tym wątku) to dla mnie i dla wielu innych użytkowników żenada. M.in. za takie zachowanie masz bana na FM2, ale widzę, że nic ciebie to nie nauczyło i dalej masz takie same nawyki. Przykre, bo to tylko potwierdza jak smutne i nieszczęśliwe życie wiedziesz, że musisz się posuwać do takich metod tylko i wyłącznie po to by napisać post (o zaśmiecaniu swoim układem kanałów już nie wspomnę). 

Edytowane przez Kirk
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja piszę o sensie tego wątku, na którym się teraz znajdujemy skoro są dwa (1 i 2) wypełniające całą tematykę obecnego wątku

Można np. zamknąć/zarchiwizować ten wątek, a ewentualne nowe posty, żeby publikować na odpowiednich do tego wątkach (1 i 2)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...