Jump to content
domban

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

Nie śledzę tego tak uważnie i nie wiem, czy jest już oficjalna oferta CP dla dotychczasowych abonentów?

Guest utd

@jaszek
oczywiście że jest i delikatnie mówiąc jest to oferta złodziejska

Od wczoraj jestem abonentem CP i mam pakiet familijny hd od razu z sports premium.. kiedy te kanały zostana uruchomione? bo LM rusza jakos ood koniec sierpnia czy tam z początku września?

@jaszek

oczywiście że jest i delikatnie mówiąc jest to oferta złodziejska

Bardzo delikatnie to ująłeś. Tak właśnie Cyfrowy Polsat traktuje stałych klientów. Mając pakiet Premium Max nie mogę dokupić pakietu z kanałami z Ligą Mistrzów tylko jestem zmuszany do przedłużania umowy na abstrakcyjnych warunkach. Dobrze że w konkurencyjnej platformie jest otwarte okno na kanały sportowe do końca roku więc Cyfrowemu Polsatowi dziękuje za propozycję przedłużenia umowy na 36 miesięcy. Edited by Marky79

To się zgadza i dziwne jest to że w tym przypadku konkurencja nc+ daje lepsze warunki niż Polsat, bo w nc+ nie trzeba przedłużać umowy i to jeszcze na 3 lata.

Czego nie wiemy? Na chwilę obecną Polsat na starcie chce aby wszyscy przedłużali umowy, nc+ daje pół roku za darmo dla tych co mają pakiet canal+. Co będzie później tego nikt nie wie ale na chwilę obecną nc+ może a Polsat kombinuje.

Edited by tail#

Jak bym nie liczyl, to do końca roku jest 5 miesięcy. ;) Potem zasady dopłaty podobne jak w CP.

W najgorszym przypadku samo PSP w CP można mieć 12 miesięcy gratis od momentu przedłużenia umowy. ;) Pomijam inne możliwe warianty przedłużenia umowy.

I na tym koniec w tym temacie o ofertach! Przypominam kolejny raz zasady tutaj panujące. O konkretnych ofertach piszemy w tematach do tego przeznaczonych, czyli w temacie o ofertach dla nowych lub dla obecnych abonentów CP.

Ponadto o tym pakiecie w nc+ piszemy w dziale nc+.

Edited by swojadroga

Dostęp do planszy mają wszyscy abonamenci CP.  

Pewnie dopiero przed startem LM wyłączą dostęp, tym którzy nie mają tego pakietu.

Albo może jakieś okno otwarte będzie? :)

Tak szczerze mając na uwadze że nc+ wszystkim co mają pakiet Canal+ daje te kanały za fre do końca roku to nie wyobrażam sobie by nam co mają Premium Max CP jakiegoś prezentu nie zrobił- ci co mają niskie pakiety co rusz odkodowuje się nawet po 30 kanałów a dla nas nic :?: no to właśnie nadarza się okazja

Tak teraz sobie myślę, że może odkodują dla wszystkich w Cp pierwszą kolejkę, aby każdy zobaczył, te ich ,,super hd" i aby zareklamować produkt.

Postaw się na miejscu tych którzy celowo przedłużyli umowy aby mieć dostęp, a operator włączy dla wszystkich za darmo? Byłbyś zadowolony z tego powodu?

A ja myślę, że dziś rozpoczęło się miesięczne okno otwarte. :) Akurat na czas play-off'ów, a później dostęp już tylko dla subskrybentów. :)

Dokładnie, logiczne by było zrobienie otwartego okna, na play-offy,  nawet pierwszą kolejkę fazy grupowej. ;)

Ci co przedłużyli, to też w najgorszym wypadku tylko ten pakiet dostali gratis nawet na 12 miesięcy. A jak się lepiej postarali, to teraz do stycznia/lutego 2019 nie zapłacą nic za wszystkie pakiety, które mają w umowie i nie mają umowy na 3 lata.

Edited by swojadroga

Dokładnie, logiczne by było zrobienie otwartego okna, na play-offy,  nawet pierwszą kolejkę fazy grupowej. ;)

Właśnie o takim czymś myślałem. :wink:

Postaw się na miejscu tych którzy celowo przedłużyli umowy aby mieć dostęp, a operator włączy dla wszystkich za darmo? Byłbyś zadowolony z tego powodu?

Ależ to by było straszne gdyby abonenci dostali coś za darmo! Jeśli by ci było z tego powodu źle to znaczy, że jesteś zawistnym ocenzurowano. Tak jakby tobie w tym momencie ktoś coś zabrał. 

Mnie zastanawia jedno-reklama mówi o meczach w jakości HD oraz Super HD czyli na zwykłych Polsatach Sport pewnie dadzą jakieś słabsze mecze żeby emitować reklamy,bo przecież Polsat musi wycisnąć ten produkt na maksa.

Na dzień dzisiejszy nie ma.To, że na chwilę obecną w ramówkach jest pusto, nie oznacza, że tak już pozostanie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...