Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Za sprzęt płacisz na miejscu, co do instalacji to już umawiasz się z dystrybutorem albo montażystą :D Dekoder SD do Multipakietu kosztuje 99 zł a nie 49 zł

 

Canal+ HD jest w cenie MP natomiast C+ Film HD i C+ Sport HD dodatkowo 6 zł

 

Wszystkie informacje masz tutaj http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam mały problem bo nigdzie na stronie C+ nie mogę znaleźć dokładnej informacji na temat tego, czy jeżeli wezmę Multipaket z kanałami HD to w ich skład będzie również wchodził Canal+HD czy nie? Czy ktoś z posiadaczy tego pakietu mógłby udzielić mi informacji z pierwszej ręki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nieprawda :? Opcje premium z wersji HD są dostępne tylko przy wykupieniu pełnych pakietów Cyfra+ :read:

 

W przypadku Multipakietu Canal+ lub Multipakietu Premium w standardzie jest sam Canal+ HD za pozostałe wersje HD należy dopłacić dodatkowo !

 

- 6 zł za Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD w przypadku MP C+

- 9 zł za Canal+ Film HD, Canal+ Sport HD i HBO HD w przypadku MP Premium (HBO 2 i Comedy w HD nie jest dostępne)

 

http://www.cyfraplus.pl/oferta/promocje ... emium.html

 

w pakietach z canal+ i hbo nie ma już rozróżnienia na opcje HD i nie HD, teraz biorąc pakiet HD masz w cenie (dotyczy aktualnych promocji, starzy abonenci mają rozdzielone)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Multipakietu Canal+ lub Multipakietu Premium w standardzie jest sam Canal+ HD za pozostałe wersje HD należy dopłacić dodatkowo !

OK czyli płacąc 45 zł będę miał: Canal+HD, Canal+Film HD, Canal+Sport HD, Canal+Sport 2, Canal+Gol :?:

 

Moim zdaniem lepiej wykupić pakiet Start+ w Cyfrze+, gdzie w cenie 43 zł klient ma dostęp do pełnej paczki Canal+ (z kanałami HD) oraz kilkudziesięciu kanałów, w tym własnych kanałów Canal+ (Ale kino!, Planete, MiniMini, ZigZap/Hyper, Kuchnia.TV, Domo).

Zależy kto co potrzebuje. Ja oglądam tylko sport i czasem jakiś film, więc nic poza tym nie potrzebuje. Dodatkowo w przypadku multipakietu umowa jest krótsza o pół roku a to jest moim zdaniem duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

artgot - to jest nieprawda, w art. p. 5 "Operator zastrzega sobie prawo do podwyższania opłat opisanych w Cenniku... W takim przypadku Abonent ma prawo do wypowiedzenia Umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia o opisanym powyżej podwyższeniu opłat opisanych w Cenniku...". chyba wszystko jasne? wcześniej było 7 dni a nowy regulamin daje 14 dni na wypowiedzenie, tak że jest lepiej niż było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na multipakiet tez bywaja promocje ?Nie chodzi mi o taka jak teraz tj 50% przez 4 miesiace tylko stala cena przykladowo 29.99 przez caly okres?

Prawdopodbnie porzuce w czerwcu cyfre i przejde do N jednak potrzebuje ten pakiecik dla polskiej ektraklasy i nie wiem czy czekac do grudnia czy raczej ten pakiet nie bywa w tkaich promocjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór. Ja zawsze wychodzę z założenia, że zawsze lepiej mieć więcej kanałów niż mniej, zwłaszcza jeśli cena jest taka sama (a nawet niższa, jeśli doliczysz do Multipakietu kanały HD, płatne osobno)

Na TVN HD raczej nie liczyłbym, n-ka nie ma czego w zamian dostać od Cyfry, żeby oddać swój sztandarowy kanał w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że bardziej opłaca się C+Start niż sam Multipakiet. Masz dodatkowo wszystkie podstawowe kanały TVP, TVN, TVN, TV4 i Polsat, a także Planete, Ale Kino, Mini Mini, Domo i Kuchnia TV, których nie ma nigdzie indziej Cenę można obniżyć korzystając z promocji dla innych klientów, ktoś z forum obliczył, że cena wtedy wyniesie ok 41zł miesięcznie. Może się zdarzyć, że oglądasz program na TVN HD na n-ce i nagle padnie tuner (licho nie śpi :D ), zmieniasz tuner i dalej oglądasz :smile:

Piszesz, że rezygnujesz z Cyfry, zadzwoń i postaraj się o C+Start (z kanałami c+hd, c+film, c+sport hd i w przyszłości może c+sport2hd) za 37zł bo taką cenę można telefonicznie wynegocjować, a to jest taniej niż M-pakiet SD, nie mówiąc o HD.

Bierz C+Start !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...