Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mecis54, odpowiedź na swoje pytanie znajdziesz choćby na początku tego tematu (pierwsza, czy druga strona...). Dopuszcza się kupno własnego tunera, a w Twoim przypadku wystarczy aktywacja samej karty.

 

Wielkie dzięki. Jeszcze pomęczę: nie,zamówiłem zwykłego nboxa, wtedy wystarczy podwójny konwerter ?
Dobra, niech będzie off topicowo... Jeżeli jest to zwykły n-box, to podwójny konwerter zdecydowanie wystarczy.

 

dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i od dziś jestem szczęsliwym posiadaczem multipakietu canal+.dobra rada dla wszystkich zamawiających multipakiet: jak zamawiacie multipakiet najlepiej dzwońcie na infolinie cyfry i tam zamówcie i potem odbierzecie dekoder,karte i podpiszecie umowe u dystrybutora którego wam wskarzą.szkoda zdrowia i nerwów aby szukać dystrybutora ,który nawet nie wie co to jest multipakiet.pozdrawiam wszystkich posiadaczy multipakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam kilka pytań do osób, które posiadają Multipakiet Canal+:

1. Czy w przypadku umowy na 13 miesięcy przysługuje dekoder za 1 zł? Jeśli tak to jaki wybrać (a może lepiej kupić taki za 49 zł?)

2. Czy posiadawszy Multipakiet mogę oglądać jeszcze jakieś inne kanały oprócz tych czterech canalu+ np. jakieś niekodowane - choćby Aljazzera czy 4fun tv? - czy wszystkie pozostałe kanały są zablokowane? A może zależy to od dekodera jaki wybiorę?

Wielkie dzięki za odpowiedź - bo od dystrybutorów Cyfra Plus nie można się za wiele dowiedzieć (byłem chyba w 4-5 salonach i każdy mówił coś innego)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie-czy można wziąć ten orange sport powiedzmy na miesiąc bo chciałem tylko sprawdzic co to jest warte.Nie miałem jeszcze multipakietu jak odkodowali go wszystkim na 2 tygodnie ,dlatego chciałem teraz go wyprubować.czy można go wziąc tylko na miesiąc ,a potem zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za odpowiedź. Czyli rozumiem, że jak będą mi wciskać Mediasat SP - np. marki Kenwood to lepiej wziąć tego Philipsa DSX?

 

A na co powinienem zwracać uwagę wybierając dekoder - nie znam się na tym prawie wcale. Jakiś zakres częstotliwośći czy może jakies niezbędne funkcje, które powinien mieć wybrany przez mnie dekoder?

 

Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za odpowiedź. Czyli rozumiem, że jak będą mi wciskać Mediasat SP - np. marki Kenwood to lepiej wziąć tego Philipsa DSX?

 

A na co powinienem zwracać uwagę wybierając dekoder - nie znam się na tym prawie wcale. Jakiś zakres częstotliwośći czy może jakies niezbędne funkcje, które powinien mieć wybrany przez mnie dekoder?

 

Wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie

Wez i tak lepiej mediasata, nie ma na nich az tak duzego problemu sz uprawnieniami, kenwoody nie sa zle, teraz z nimi tylko lipa byla bo na dtf1 czesto nowa karta nei chciala byc odczytana, ale i na to jest latka juz ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...