Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

james_b

Nie do końca, bo można wziąść moduł na multipakiet Canal+, i jak ktoś ma Fergusona to może sobie wyszukać kanał HBO Digital i może korzystać w nocy :P

A co do FilmBoxów: Można nazwać FilmBox kanałem premium trochę, bo przecież na ich antenie najpierw leciał Sin City:Miasto grzechu i Taxi 4 HD, a dopiero później te filmy znalazły się na antenie C+. To samo z innym filmem: Mali Agenci 3D. Najpierw na FilmBoxie, później na HBO. Może i FilmBoxy się znajdą w tej ofercie? Przecież też każdy mówił, że HBO nie będzie w multipakiecie a tu zonk - kanały HBO są w ofercie. Także poczekamy - zobaczymy :wink:

 

Sorki za mały OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laki 13: Nie, bo nie ma wykupionej i udostępnionej opcji HBO Digital, więc własny dekoder niewiele da.

Mówię Wam, w najbliższym czasie pakiet Filmbox nie będzie dostępny z Multipakietem Canal+, tej paczki nijak nie można uznać za premium.

 

Może skończymy tą nierówną dyskusję? Bezsensu ją dalej kontynuować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Multipakiet Canal+, a nie coś innego, no HBO dorzucili, bo to kanały premium.

 

A tak nawiasem to nawet niemożliwe jest, aby dołączyli więcej kanałów za taką samą cenę. Dlaczego? Bo to francuska firma, a oni lubią kasę i muszę zarobić, więc nie dorzucą Ci nic za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
http://www.cyfraplus.pl/multipakiet/canalplus.php dobra promocja na multipakiet Canal+ :)

 

 

Ile wg tej promocji zapłace za Canal+HD na rok płatność z góry??

 

22,50zł * 6 m-cy + 45zł * 6 m-cy = 405zł (pierwszy miesiąc za darmo czy za 50% ceny?? )

 

I czy są jakieś dodatkowe ukryte opłaty zakładając że antenę i tuner sat mam swój własny??

 

 

Jesli wiecie to pomóżcie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Orange Sport także z Multipakietami

Łukasz Szewczyk, 8 sierpnia 2008, godz. 10:27

 

Dobra informacja dla kibiców piłkarskich. By oglądać startujący w piątek - 9 sierpnia 2008 roku - nowy kanał sportowy Orange Sport nie trzeba posiadać telewizyjnej oferty Telekomunikacji Polskiej oraz abonamentu Cyfry+.

Okazuje się, że abonament kanału Orange Sport będą mogli kupić także abonenci Multipakietu Canal+ oraz Multipakietu Premium.

 

Multipakiet Canal+ oraz Multipakiet Premium to wprowadzone kilka miesięcy temu przez Canal+ Cyfrowy usługi telewizyjne, które pozwalają na satelitarny odbiór kanałów Canal+ oraz HBO bez konieczności zakupu dodatkowego abonamentu telewizji kablowej bądź satelitarnych platform cyfrowych.

 

Jak informują konsultanci Cyfry+ , koszt Orange Sport w przypadku Multipakietu Canal+ oraz Multipakietu Premium wynosi 10 złotych. Do tej pory informowano, że kanał Orange Sport dostępny będzie w telewizyjnej ofercie Telekomunikacji Polskiej oraz Cyfra+.

(żródło: media2.pl)

http://media2.pl/media/39140-orange-spo ... etami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Interesuje mnie zakup Multipaketu C+. I teraz w przypadku promocji na 7 miesiecy za pol ceny. To przez 18 miesięcy srednia cena abonamentu wyjdzie32 zł(jezeli dobrze policzyłem), czyli nie tak źle. Pisałem już w temacie tutaj:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=6&t=7459&start=15, ale nikt konkretnie nic nie powiedział, więc zapytam jeszcze raz. http://www.allegro.pl/item421343589_pioneer_1430_cyfra_canal_przez_rok_gratis_waw.html

 

Opłacało by się to wziąć??? Co z kartą w tym przypadku i jezeli nie brał bym tego to jaki dekoder????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest promocja na multipakiet c+ i premium - do 7miesięcy 50% taniej abonament,do 7 miechów 50% taniej opcje HD i do 7 miechów 50%taniej na wynajem dekoderwó (SD,HD,HD PVR) a dekoder HD za 499zeta na własność!! umowa tylko na 13miesięcy, więc się chyba opłaca :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

What? 50% taniej do 7 miesięcy, ale umowa chyba na 18 miesięcy.

 

ale na 13 miesięcy też by był abonament 7 miesięcy za 50%?????? ja nie mowię o HD

 

tak,umowa jest na 13 miesięcy, a na wszystko masz 50% taniej jak napisałem przez pełnych 6miechów.więc niemasz się za bardzo nad czym zastanawiać! pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...