Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oceniacie szanse żeby Multipakiet trafił do PC i N :roll:

 

Mniej, niż zero :)

Zapewne "pijecie" do ostatnich rozgrywek dot. OE. Jeśli chodzi o nie, to Mr Sojka sam mówił, że nie potrzebują Multipakietu C+, tylko kanał Ekstraklasa TV, który powstaje przy współpracy z TP.

Takowo pozycja Multipakietu Canal+- jako jedynego dostępnego na Cyfrze+ pozostaje nie zagrożona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym pomysłem ktoś się pochwalił na tym forum i powiedział że ciekawym rozwiązaniem byłoby dołączenie Multipakiedu do CP i N lecz abonenci tych platform płacili by abonament na konto C+ tak (podobnie odbywa sie to z Playboy) żeby ani CP ani N nie brały by tej kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem Waszych dylematów. Multipakiet JEST już w CP i n - każdy abo dowolnej platformy może go kupić, nie musi brać cyfry.

Według mnie po to on jest - jest to oferta właśnie dla abo CP i n. Cena jest, jak jest. I tyle. Potraktujcie to jako dodatkowy pakiet w CP i n.

Przecież nawet nie ma obowiązku brania tunera. Jeżeli ktoś ma własny tuner z modułem dostępu, to za 29 zł ma multipakiet u siebie. I ligę również.

Pewnie, najlepiej, żeby było kodowanie w nagra i tym systemie N (nie pamiętam nazwy). Ale gdzie sens tego? Pomijam dziurawość nagry.

Dochodzą przecież opłaty za system kodowania, problemy z przepływem kasy, itp. Słowem utrudnianie życia.

A tak sytuacja jasna - chcesz ligę - 29 zł, nie masz dekodera? dokładasz 10 zł i za 39 zł masz ligę (nie tylko naszą przecież), no i filmy.

Według mnie, multipakiet to najlepsze rozwiązanie i znakomite posunięcie C+ - zaoferować swój towar za logiczne pieniądze innym. Po co brać HBO w n za 25 zł, skoro nie ma tam np. piłki - przecież mając n można za 29 mieć i piłkę, i dobre filmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, w ferworze pisania sie pomyliłem. :oops::oops::oops::oops:

Co i tak nie zmienia mojego poglądu.

btw kiedyś za SAM Canal+ (analogowy, bez zmiany fonii, stereo, itp), płaciłem 45 zł. I ligi nie było.

Co do Polsatu Sport - pakiet Polsat Sport/Extra wziąłbym od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet zapłaciłbym 49zł (39 + 10) ale po co mi kolejny dekoder? Jeśli byłaby taka możliwość ze Multipakiet można odbierać na dekoderze CP to wchodzę to od razu.

 

I tu są obawy Sojki czy Waltera. Abonenci tych platform mogli by brać częściej Multi Canal +niż HBO i ich własnych kanałów sportowych. A co za tym idzie mniejsze wpływy dla CP i N-ki a zarazem nabijanie kasy konkurencji jakim jest Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem wrażenie że włączenia do platformy całego multipakietu nie chce ani Sojka ani Cyfra. Każde z innego powodu, a w zasadzie z tego samego tylko że z drugiej strony kija. Cyfra obawia się końca swojej platformy, a N i Polsat spadku zysków na rzecz Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andyg, bo wszyscy widzą w tym tylko złe strony. Trzebaby wymieniać konwerter na twina ( a od czego przelotka jeśli jest?). A dobra strona twina, to można tuner C+ podłączyć do drugiego tv i skończyłyby się sprzeczki z żoną lub dziećmi kto co ogląda w danym momencie (chyba, że nie ma drubiego tv). Ale to jakoś trudno dostrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Jeśli już było, to przepraszam. Mamy pierwszą promocję na Multipakiet :D

Promocja-Multipakiet_06.gif

multipakiet03.gif

Jeśli chcesz skorzystać z Multipakietu CANAL+ możesz:

 

  • wynająć:
  • dekoder SD za 10 zł/mies.,
  • dekoder HD za 15 zł/mies.,
  • dekoder z nagrywarką PVR HD - 20 zł/mies.

  • kupić:
  • dekoder Strong za 79 zł
  • dekoder Philips HD za 699 zł
  • moduł CAM za 179 zł

Ciekawe, czy zejdą z ceny przed lipcem, aby zebrać jak najwięcej klientów na OE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...