Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wypłakującym się w temacie Viaplay, którzy nabili ponad 600 stron, gdzie większość wpisów zawiera mityczną cyferkę 720, proponuję zarzucić teraz mecz Rakowa w wersji online. 

TVP Sport pl - 1080p, bitrate 3,6Mb/s, 25fps 

TVP GO - 1080p, bitrate 6,1Mb/s, 50fps 

 

Nawet w drugim przypadku,mimo magicznego Full HD i 50fps, płynność na poziomie żadnym, jakość mydło. Nie twierdzę, że na Viaplay obraz jest super, bo nie jest, ale na pewno o niebo lepszy niż od TVP. Tak się właśnie ma rzucanie gołymi cyferkami przez Januszy, pozujących na znawców tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, salva napisał:

Wszystkim wypłakującym się w temacie Viaplay, którzy nabili ponad 600 stron, gdzie większość wpisów zawiera mityczną cyferkę 720, proponuję zarzucić teraz mecz Rakowa w wersji online. 

TVP Sport pl - 1080p, bitrate 3,6Mb/s, 25fps 

TVP GO - 1080p, bitrate 6,1Mb/s, 50fps 

 

Nawet w drugim przypadku,mimo magicznego Full HD i 50fps, płynność na poziomie żadnym, jakość mydło. Nie twierdzę, że na Viaplay obraz jest super, bo nie jest, ale na pewno o niebo lepszy niż od TVP. Tak się właśnie ma rzucanie gołymi cyferkami przez Januszy, pozujących na znawców tematu. 

Może dlatego, że tam jest jednak 25 FPS:  https://i.postimg.cc/8CRcf1DF/TVP-Sport-fps.jpg

I jeszcze jeden zrzut: https://i.postimg.cc/vH4mL7bw/TVP-Sport-bitrate.jpg

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, salva napisał:

proponuję zarzucić teraz mecz Rakowa w wersji online. 

TVP Sport pl - 1080p, bitrate 3,6Mb/s, 25fps 

TVP GO - 1080p, bitrate 6,1Mb/s, 50fps

Pewnie "Sąsiedzi" coś popsuli i dlatego.

To nawiązanie do tweeta Rakowa.

Pytanie brzmi czy TVP ma kamery 1080p 50fps?

50fps powinno dawać żywsze ruchy niestety nie w TVP tego nie ma.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tyrla napisał:

Seria pomyłek Babiarza. TVP Sport nie wyciąga wniosków z błędów.

https://press.pl/tresc/72339,seria-pomylek-babiarza_-tvp-sport-nie-wyciaga-wnioskow-z-bledow

A jakie to wnioski niby TVP miałaby wyciągać, skoro tak naprawdę tych pomyłek nie było dużo i też nie były to błędy bardzo rażące? A choćby te kwestie z wynikami można wytłumaczyć tym, że sami realizatorzy transmisji pokazywali tabelki z danymi przez bardzo krótki czas i niekiedy ciężko było je dokładnie odczytać.

 

Moim zdaniem Babiarz jest najlepszym komentatorem lekkoatletyki TVP, czuć, że to jest jego pasja, że się na tym zna, interesuje, do tego fajnie też, że wrzuca w transmisję takie smaczki historyczne, o których nie wszyscy wiedzą.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zmarłego sportowca to raczej dość rażąca pomyłka, ale generalnie mi tam Babiarz nie przeszkadza, podobnie jak lekkoatletyka w TVP. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale lubię jak się pewne dyscypliny kojarzą z danymi stacjami, podobnie jak Polsat z siatkówką czy boksem tak właśnie TVP z lekką. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kirk napisał:

A choćby te kwestie z wynikami można wytłumaczyć tym, że sami realizatorzy transmisji pokazywali tabelki z danymi przez bardzo krótki czas i niekiedy ciężko było je dokładnie odczytać.

Wyniki mają na komputerze, wydawało mi się że TVP już to ogarnęła kilka tat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kirk napisał:

@tyrla- ja wiem, po prostu polemizowałem bardziej z tezą z tytułu artykułu.

 

A co do pozdrowień dla zmarłego sportowca - wydaje mi się, że gdyby nie zrobiono z tego newsa, to większość widzów by się nawet nie zorientowała.

Prawda. Ja nawet nie wiedziałem o tym sportowcu, a co dopiero że umarł. Ten artykuł to szukanie dziury w całym. ale taki jest Press i nie tylko oni...

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...