Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w ogóle nie przeszkadzała jakość dźwięku. Można poczuć dawny klimat, a poza tym są większe emocje. Powiem szczerze, choć wiem, że może się to wydawać dziwne, ale nawet lubię jak jest taki komentarz. Przynajmniej Maciej Iwański komentował z Kijowa, a nie z Warszawy. Wczorajszą transmisję w TVP mogę ocenić na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem wrażenie, jakby Iwański przez telefon komentował. Żenada, jak tak będzie na ME, to Ukraińcy będą się mieli czego wstydzić.

ale czemu Ukraińcy?? Oglądałem w BBC losowanie i jakoś tam nie mieli problemów z normalnym komentarzem. To TVP ma zawsze jakieś problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wroćmy do tv czarno-białej,niektórzy też poczuli by sentyment i dawny klimat:D Nie żartujmy sobie.Nie po to się ten cały przemysł technologiczny rozwija byśmy cofali się w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy planuje się wrzucenie TVP Sport do jakiegoś MUXa cyfrowej telewizji naziemnej?

Z tego co wiem niestety nie pisałem już kiedyś że chodzi im o licencje niektórych dyscyplin , pewnie boją się aby sygnał nie "wyciekał" za granice , a Czesi mają swój kanał sportowy ( CT4) z lepszą ramówką od nas i nadają w dvb-t sygnał można spokojnie złapać w polsce Pd-Zachodniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie boją się aby sygnał nie "wyciekał" za granice

 

Wątpię. Niby jak lepiej ograniczyć dostępność sygnału tylko na teren kraju niż NTC ? Ile tego sygnału "wycieknie" za granicę ?. TVP1 i TVP2 też transmitują m.in. skoki czy też biegi narciarskie, a tak samo "wyciekają" za granicę naziemnie.

 

Po prostu wolą brać kasę od platform za te kanały "Premium" niż udostępniać je naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kanał premium albo nie. Nie można jednicześnie pobierać opłat od operatiorów i udostępniać za darmo kanał.

Mam pytanie: Czy ME w Szczecinie komentował P.Babiarz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TVP Sport zawiódł mnie brakiem transmisji meczów półfinałowych PP w hokeju na lodzie. Będzie pokazany tylko finał. W ubiegłym sezonie były transmitowane także półfinały. Zeszłoroczny turniej był dobrą promocją hokeja, ponieważ wszystkie mecze były emocjonujące, padało w nich dużo goli, a o zwycięstwie w każdym ze spotkań decydowała dogrywka. Szkoda, że mimo tego TVP Sport nie zdecydowała się na pokazanie półfinałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość przekazu z Euro w Piłce ręcznej była chwilami wręcz tragiczna jak na 2012 rok. Na początku przy hymnach był jakby efekt echo, a potem co jakiś czas latały jakieś białe paski po ekranie. Do tego jakość dźwięku komentatorów też pozostawia wiele do życzenia. I dźwięk nie był zsynchronizowany z obrazem (dźwięk był o 1-2 sek. szybciej). Oglądałęm na TVP2, ale pewnie na TVP Sport było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP dostaje plusa za naprawdę obszerne transmisje ME w piłce ręcznej. TVP Sport pokazuje wszystkie mecze bądź live bądź z retransmisji(niekiedy to jest obszerny skrót). Natomiast strona internetowa sport.tvp.pl transmituje wszystkie mecze ME od 2 dnia(troszkę dziwne,że nie od 1,ale to TVP :) ) Naprawdę jak na standardy TVP te ME są świetnie obsługiwane.

Natomiast minus za pokazywanie biathlonu,pokazują tylko wybrane relacje,resztę całkowicie pomijając. Nie można polegać na TVP SPORT i transmisji z Biathlonu należy szukać na Eurosporcie bądź kanałach zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą ale trzeba dać minus za to, że transmisje w TVP HD obejmują tylko mecze Polaków. Ale trzeba pochwalić, że coś drgnęło.

 

Plus za chwilę jest zniwelowany minusem. Transmisja z zawodów Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim została przerwana po przejeździe 30 zawodników. Czy był powód? Oczywiście żadnego bo następny punkt programu był dopiero za 15 minut przez które pokazywano odgrzewane kotlety. Nawet Eurosport pokazał przejazd 36 zawodników a ma bardzo napięty harmonogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Ewidentnie Piotr Dębowski nie ma dnia. Karola Bieleckiego nazywa Krzysztofem, twierdzi że "można było się cofnąć 2 kroki do tyłu" i przy wyniku 29:26 uważa, że rzuciliśmy Niemcom 26 bramek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były takie emocje, że nawet nic nie zauważyłem. W takich nerwach można mu wybaczyć, tym bardziej, że Piotr Dębowski jest znakomitym komentatorem.

 

Po studiu meczowym zaczęli emitować skrót meczu finałowego Mistrzostw kobiet w piłce ręcznej zmontowany w formie dżingla. Urwali go i pokazali studio w którym przygotowywali się do kolejnego meczu, dźwiękowiec kombinował coś przy mikrofonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...