Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak najbardziej! Liga ukraińska jeśli chodzi o poziom sportowy jest lepszą ligą od ligi szkockiej. Wystarczy spojrzeć na ranking UEFA. Liga ukraińska zajmuje 8 miejsce, natomiast liga szkocka dopiero 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej! Liga ukraińska jeśli chodzi o poziom sportowy jest lepszą ligą od ligi szkockiej. Wystarczy spojrzeć na ranking UEFA. Liga ukraińska zajmuje 8 miejsce, natomiast liga szkocka dopiero 15.
""!???

 

Przecież dziś nie ma 1 kwietnia.Koledzy widać ze macie pojęcie o piłce słabe dając takie argumenty.Na prawdę cieszy was bardziej oglądanie Sewastopolu z 300 kibicami.W SPL na każdym meczu jest komplet,jest walka,jest o niebo lepsza realizacja telewizyjna,kibice są jak w lidze angielskiej.Oczywiście ze teraz ta liga jest na gorszym poziomie niż była 2 lata temu ale to i tak nie zmienia faktu ze jest 100x lepszą ligą niż ukrainska.Ranking nic do tego nie ma.Wiecie o tym ze portugalska jest aktualnie przed francuską i co też powiecie ze lepsza jest Portuagalska do Ligue 1 ? HAHHAHA

 

PS:Szkocka jest 10,Ukraińska jest 9.Tak samo mogę powiedzieć ze w ukrainskiej jest ciekawy tylko mecz Dynama z Szachtarem! Winnig-zniszczyłem was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne transmisje siatkówki plażowej w TVP Sport. Od 7 sierpnia możemy na antenie zobaczyć Mistrzostwa Polski mężczyzn. Ciekawie zapowiada się również Orlen Handball Cup w piłkę ręczną, transmisje zobaczymy również na antenie TVP Sport.

Ktoś wie czy TVP Sport będzie transmitować PLH od sezonu 2011/2012. Wiecie podobno TVP ma inwestować w hokeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport zaprasza również na retransmisje (relacje) z kilku rajdów samochodowych. Najbliższe z nich to:

Rajd Silk Way - 2 sierpnia 22:00

Rajd Świdnicki - 3 sierpnia 22:30

Rajd Karkonoski - 4 sierpnia 22:30

Rajdowe MŚ - 5 sierpnia 22:40

Rajd Finlandii - 6 sierpnia 8:10

Scirocco Cup - 8 sierpnia 22:25

Wyścigi samochodowe (dokładnie nie wiem o jakie chodzi) - 9 sierpnia 17:45/18:30

 

8 sierpnia zapraszam do obejrzenia retransmisji z Mityng ENEA Cup w Bydgoszczy w lekkoatletyce.

9 sierpnia zapraszam do obejrzenia retransmisji z Memoriału Janusza Kusocińskiego w lekkoatletyce.

 

PS. Będę informował na bieżąco co możemy obejrzeć na antenie TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza. Można dzięki temu poczuć dawny klimat. Denerwowała mnie inna rzecz: złe zsynchronizowanie komentatorów z transmisją co powodowało, że mieliśmy echo przez dobrą godzinę. Poza tym na piosenkach nie ściszano komentatorów i dźwięk nie był najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...