Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Merytorycznie owszem bardzo dobrze, ale to dla mnie nie jest najważniejsze. Choć mocno rażą mnie głupoty wygadywane przez Szaranowicza, to jednak emocje są ważniejsze. Tak jak pisał @wislok, to podobnie i ja zapamiętam na zawsze wiele komentarzy Szaranowicza, a Snopka nie pamiętam żadnych, czy też Szczęsnego. Ok, Szaranowicz też już nie emocjonuje się jak kiedyś, ale np. podczas TCS emocje były i myślę, że będą też podczas IO. Ja wolę komentarz Szaranowicza niż Szczęsnego, choć ten też merytorycznie jest ok, ale jakoś mnie wkurza. Babiarz gdyby bardziej znał się na skokach, to byłoby ok, ale może się z czasem wyrobi, to jego pierwszy sezon. Poza tym jak dla mnie świetnie komentuje lekkoatletykę czy pływanie.

 

Przecież Snopek może być w duecie z Szaranowiczem. Wg. mnie byłby to bardzo dobry duet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mundial na pewno skomentuje ta sama czwórka, co 4 lata temu, czyli Szpakowski, Laskowski, Iwański oraz Jasina.

 

I to jest duży minus, bo zamiast katować ludzi Jasiną, czy Iwańskim mogliby zakontraktować kogoś tylko na tę jedną konkretną imprezę. Tak jak Borek komentował w Eurosporcie Bundesligę. Czy przecież Twarowski jest do wzięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski ma 9- miesięczny okres karencji, więc nawet na Mundial nie mógłby wrócić. Ponadto wiadomo,że nawet gdyby to by go robił dla zapinamypasy.pl. Smokowski dodam ma półroczny zakaz konkurencji. Poza tym trdno sobie wyobrazić dołączenie na 1 imprezę, bo jak to wyjdzie: Iwański super,ale w sumie jesteś beznadziejny i nie będziesz robił mundialu,ale nie martw się damy Ci później jakiś Puchar Francji czy coś.. No tak się nie buduje redakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Snopek może być w duecie z Szaranowiczem. Wg. mnie byłby to bardzo dobry duet.

 

Taki duet komentował skoki na Igrzyskach Olimpijskich w Nagano w 1998r. Bardzo dobry komentarz. To eksperci jeszcze sprzed ery Małysza, i nie przeskakują jak inni z dyscypliny na dyscyplinę (tam gdzie akurat są sukcesy).

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarowski ma 9- miesięczny okres karencji, więc nawet na Mundial nie mógłby wrócić. Ponadto wiadomo,że nawet gdyby to by go robił dla zapinamypasy.pl. Smokowski dodam ma półroczny zakaz konkurencji. Poza tym trdno sobie wyobrazić dołączenie na 1 imprezę, bo jak to wyjdzie: Iwański super,ale w sumie jesteś beznadziejny i nie będziesz robił mundialu,ale nie martw się damy Ci później jakiś Puchar Francji czy coś.. No tak się nie buduje redakcji. 

Odwrotnie. Twarowski - 6 miesięcy, Smokowski - 9 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale TVP Sport nie pokazałby wiele w TVP3 HD bo ograniczają licencje (TVP 3 to otwarty kanał), moim zdaniem powinny być dwa kanały TVP Sport, jeden na satelicie z najlepszymi transmisjami a drugi jako TVP Sport 2 byłby na mux8 i pokazaliby niszowe lub drugiego wyboru transmisje, to byłby nawet dobry pomysł z tym ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyjściem jest wykorzystywanie kanału TVP HD ale jeśli pokazywanie tam na okrągło powtórek jest opłacalne to niestety z misją trzeba się pożegnać. Kanał jest z playlisty i szkoda pieniędzy na żywego człowieka, który zajmie się emisją. Kasa ponad wszystko. Gardzę taką misją.

 

Igrzyska Olimpijskie też mogłyby być pokazane lepiej. Jeśli TVP nie ma ograniczonych praw co do godzin transmisji to oprócz TVP 1 i TVP 2 można wykorzystywać TVP 3 i TVP Rozrywka. Na czterech kanałach TVP byłaby w stanie pokazać wszystkie dyscypliny z udziałem Polaków w całości a nie jak to zwykle bywa poszatkowane ochłapy lub tylko przejazdy Polaków.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...