Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szaran jednak przewyższa komentatorów Eurosportu o klase. To najwyższa liga, przyjemność posłuchać.

Ty chyba jakieś zawody z odtworzenia oglądałeś... Ten koleś to jest parodia rzetelności, zresztą z Babiarzem do pary. Nawet nie potrafi odczytać z grafiki, że wyjście z progu na wcześnie, twierdząc, że skok spóźniony. O kilku innych babolach wspomnieliśmy wyżej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babiarz z Szaranowiczem mam wrażenie czasami są zbyt zajęci tym co chcą powiedzieć, dodatkowo skoki z wyjątkiem przerwy jak jest wiatr to dość dynamiczny sport, a panowie często zwyczajnie przegadują. Stąd też takie babole, ja też w pierwszej chwili byłem troszkę zdezorientowany,ale zczaiłem się dużo szybciej niż komentatorzy, którzy widać nie patrzą w monitory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Eurosporcie szybciej się skapnęli, jeszcze przed wybiciem Krafta, a trzeba jeszcze dopowiedzieć, że nie pokazali jak siedział na belce ani żadnej grafiki, na szczęście dzisiaj Rudziński i Błachut "trzeźwo" patrzyli i szybko wyłapali to. Dobrze, że oglądałem zawody w Eurosporcie, a nie w TVP.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak broniłem Babiarza i Szarana to teraz muszę ich zganić i szczerze jestem zawiedziony ich wspólnym komentarzem,błąd goni błąd,jeden nie ma wiedzy o skokach i popełnia kardynalne błędy a drugi to ciągle o historii jest fin on zaraz o Nykanenie,Czech to zaraz o Rasce i tak dalej i tak dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

W nocy pokazywali E-sport wtedy gdy trwała pasjonująca walka w połfinale darts van Gerwen - Cross. Szkoda nerwów. Jaki jest ten Sportklub to przynajmniej co mogli to pokazywali live dartsa. Dobrze, że Sport1 transmituje mistrzostwa. Po raz kolejny niezrozumiałe decyzyje w Tvp Sport.

Edytowane przez marekpolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Nie no Szaranowicz to jest jakaś masakra. 90% czasu gadania poświęca na wspomnienia i przypomina wydarzenia z przeszłości. Co to kogo interesuje, a on na okrągło, a nie widzi co się dziś dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Szaranowicz to jest jakaś masakra. 90% czasu gadania poświęca na wspomnienia i przypomina wydarzenia z przeszłości. Co to kogo interesuje, a on na okrągło, a nie widzi co się dziś dzieje.

Żadna nowość :P On ma taki styl komentowania chyba od początku. I tak, w mojej ocenie komentarz wyszedł im lepiej niż duetowi na Eurosporcie. Pomyłki - cóż, Szaranowicz ma już swoje lata, a następców w TVP nie widać, więc robią co mogą wyciągając Babiarza. Lepszy taki duet niż Sebastian Szczęsny :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...