Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kunkore mylisz się.

 

Telewizja Polska pokaże w TVP1 33 zawody PŚ w skokach narciarskich mężczyzn w każdym sezonie: Turniej Czterech Skoczni oraz 25 innych konkursów. TVP już wcześniej pozyskała prawa do czterech zawodów Pucharu Świata rozgrywanych w Polsce (Zakopane i Wisła) oraz do mistrzostw świata w lotach narciarskich, które od 14 do 17 stycznia 2016 roku zostaną rozegrane w austriackiej miejscowości Tauplitz (transmisje w TVP1 i TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl).

TVP na bazie sublicencji od Eurosportu nabyła prawo do transmitowania 29 konkursów PŚ. Zresztą bardzo wyraźnie jest określona konkretna liczba konkursów PŚ transmitowanych przez TVP- 33. Akurat ten komunikat TVP jest bardzo precyzyjny. http://centruminformacji.tvp.pl/22045951/puchary-swiata-w-skokach-i-biegach-w-tvp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też się dziwię. Pierwszy mecz piłkarek ręcznych z Finlandią w Polsacie, a drugi tych samych eliminacji w TVP Sport. Pewnie w piłce ręcznej kobiet nie jest to jeszcze tak sprofesjonalizowane, a prawa są wykupywane spontanicznie, z meczu na mecz. A co byście powiedzieli na takie coś w piłce nożnej? Eksperymentalnie. Np. mecz z Niemcami na TVP, ze Szkocją w Polsacie, a z Irlandią w TVN. Byłoby to niby kuriozalne, chaotyczne, ale pokazywałoby różnicę miedzy telewizjami. Podejście do mecze, oprawa i sposób realizacji. Jednorazowo bym chętnie taki eksperyment zobaczył. Dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowita walka Fonfary! Znowu mamy znakomitego zawodnika wagi półciężkiej. Pojedynek był niezwykle ekscytujący i jednocześnie rekordowy http://www.przegladsportowy.pl/boks,fonfara-i-cleverly-ustanowili-rekordy-wszech-czasow,artykul,613008,1,290.html. Podobał mi się komentarz Szczęsnego i o dziwo Szpilki. Brawo TVP za zakontraktowanie pojedynków Polaka- najlepsza walka od dawna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, świetna walka, niesamowita. Wiem, że walczył Polak, ale komentarz Szczęsnego to lekka przesada - mówienie, że zdecydowana przewaga Fonfary, że zdecydowanie wygrywał kolejne rundy, a tak w rzeczywistości nie było, po prosty Fonfara mocniej trafiał, ale Cleverly również walczył kapitalnie. Ale to emocje, dlatego rozumiem. Po Szpilce się niczego nie spodziewałem. W sumie nie było z jego strony jakiegoś wielkiego analizowania, często nie umiał się wysłowić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem na relacjonowanie Grand PRIX USA w Łyżwiarstwie figurowym. Jednak z kolejnych imprez TVP nada jedynie galę mistrzów i to pomimo wolnych anten bo tam żywcem niemal nic transmitują - odgrzewane kotlety!! Są to więc arcymistrzowie w marnowaniu praw sportowych!! W tym momencie przychylam się do wniosku odebrania im wszelkich praw sportowych.. Short-tracku w ramówce brak.Bródka - mistrz olimpijski dzięki nabyciu praw przez TVP wyłącznie w kodowanym kanale.. Problem nie tkwi w jednej antenie, problem tkwi w TVP, która nawet tej jednej anteny nie chce wykorzystać do transmitowania sportu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z ciszą wyborczą możliwość umieszczania komentarzy została zablokowana.- taki komunikat na sportowej stronie TVP :D Absurd. Tymczasem TVP i ja zapraszamy na ostatni akord sezonu- turniej WTA Masters . Mecz Agnieszka Radwańska- Maria Szarapowa jutro od 12:30 !!

http://www.sport.tvp.pl/22330043/wta-finals-radwanska-szarapowa-w-tvp

Polkę uważam za faworytkę turnieju Masters :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko, że surowo oceniasz piłkarzy, siatkarzy, a w tenisie głowa w chmurze. Radwańska ma fatalny bilans z czołowymi tenisistkami. Mógłbym napisać, że Kubica wygra Rajd Hiszpanii, ale realnie oceniając sytuację, wiedząc o jego częstych wypadkach i awariach, to przesłanki do tego są mętne. To samo z Radwańską. Może wygrywać pomniejsze turnieje, ale w naprawdę prestiżowych zawodach zawsze praktycznie zawodzi. Ledwo zakwalifikowała się do tego turnieju, a Ty już widzisz oczami wyobraźni wygraną. Jeśli raz wygra mecz to trzeba traktować to jak sukces. Na więcej bym nie liczył.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się tylko, że surowo oceniasz piłkarzy, siatkarzy, a w tenisie głowa w chmurze

Może ktoś ma głowę w chmurze, ale nie ja. 

 

 Radwańska ma fatalny bilans z czołowymi tenisistkami. Mógłbym napisać, że Kubica wygra Rajd Hiszpanii, ale realnie oceniając sytuację, wiedząc o jego częstych wypadkach i awariach, to przesłanki do tego są mętne. To samo z Radwańską. Może wygrywać pomniejsze turnieje, ale w naprawdę prestiżowych zawodach zawsze praktycznie zawodzi. Ledwo zakwalifikowała się do tego turnieju, a Ty już widzisz oczami wyobraźni wygraną. Jeśli raz wygra mecz to trzeba traktować to jak sukces. Na więcej bym nie liczył.

Bilanse nie grają,a ludzie, liczy się obecna dyspozycja. Swoje zdanie wyraziłem z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem. Widząc obecną dyspozycję Polki. Zrobiłem to przed turniejem, co jest dowodem wiarygodności, bo teraz wielu może powiedzieć,że tak uważało.. Porównanie z Kubicą uważam za wysoce niefortunne. Polka pokonała podczas tego turnieju 3 zawodniczki z TOP 5 , co jej się nie udawało przez cały sezon. Wracając z 1:5 w Tie-Breaku z Halep pokazała niesamowitą waleczność. Czapki z głów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała i bardzo dobrze. Razem cieszymy się z wisłokiem. W końcu coś ważnego w karierze ugrała, a nie jakieś pomniejsze turniejki. Bo zawsze zawodziła w decydującej chwili. Do dziś - choć przyznacie, że przy stanie 0-2 w trzecim secie też tak znowu się zapowiadało, tym bardziej że Radwańska przegrywa z 80 procent meczów trzysetowych. Teraz po fakcie komentować to każdy głupi może jak jarek999. Mnie chodziło o przesłanki. Tak jak pisałem, jedno zwycięstwo będzie sukcesem - i tak było w grupie. Wyszła jako pierwsza w historii do półfinału mając bilans 1-2 w meczach. Praktycznie moja teoria się sprawdzała. Z Szarapową zawsze prawie przegrywała, więc mnie też nie zaskoczyła. Stała się rzecz niespotykana dla naszych sportowców, bo sama wygrała w dwóch setach i jeszcze rywalka zagrała dla niej. Jedna słabsza chwila Rosjanki, odpuszczenie i byśmy dzisiaj nie piali z zachwytu. Wszystko wisiało na włosku, przy 1-5 w tie breaku jeszcze bardziej, mogła liczyć tylko na cud. Ale jak widać wisłok wymodlił. Na pewno nie była faworytką turnieju jak twierdził wisok i mecze grupowe to pokazały. Na szczęście w półfinale i finale nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widz66 nie jako pierwsza w historii z bilansem 1-2 w grupie. To muszę sprostować. W mojej ocenie Agnieszka jak  najbardziej mogła wygrać z Szarapową, zabrakło troszkę zimnej krwi. Z Pennettą no cóż - gorszy dzień Agi,ale wyrównane spotkanie. Przede wszystkim należy podkreślać zwycięstwo Agnieszki nad Halep, bo bez tego nieistotne było by to co zrobi Rosjanka. To, że wyszła z 1:5 zawdzięcza sobie- swojej grze w końcówce. Tenis jest jak siatkówka - dopóki nie zdobędziesz tego ostatniego punktu nie wygrałeś spotkania, seta. Zresztą nie miała by zresztą szans gdyby wcześniej nie ugrała tego seta z Rosjanką. Zresztą mówisz - nie zawiodła w ostatnich meczach. Przecież porażka chociażby z Muguruzą nie można by odczytywać w kategorii zawodu- skoro przegrała z nią w tym roku 4 razy. Zresztą należy podkreślić,że Agnieszka nie załamała się po tych dwóch porażkach, nie jest sztuką wygrać gdy wszystko się układa. 

Zresztą nie mogę zrozumieć jednego- z jednej strony piszesz jak wygra 1 mecz to będzie sukces,a z drugiej twierdzisz,że tym razem nie zawiodła. Skoro tak nisko ją cenisz nie powinieneś czuć zawodu gdyby faktycznie odpadła po fazie grupowej. Prawda jest taka,że de fakto przekreśliłeś jej szanse na sukces,a mnie wyśmiałeś. Dobrze,że się pomyliłeś :)

 

P.S . Dlaczego nie chodzą mi materiały ze strony sport.tvp.pl. Ze strony tvpstream mam jedynie głos.

P.S.2 Olek widziałem program do 22.11 i nie ma tam short-tracku. Mówiłem,że najlepiej wychodzi im ch[beep]e się prawami, które trzymają u siebie w szafie.. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok, o pierwszym awansie do półfinału przy stanie 1-2 pisałem na ślepo. Tak powiedział komentator Jońca, nawet się zastanawiałem, że to napiszą, a może to nieprawda. Zawierzyłem, a ty zwracasz na to uwagę, czego się obawiałem. O tym że nie zawiodła napisałem trochę pod publiczkę, dla takich fanów jak TY, którzy na to czekali. No mnie nie tyle nie zawiodła, co mile zaskoczyła, a Ciebie właśnie pewnie nie zawiodła. Ale też trzeba zauważyć, że Szarapowa pomogła, a naszym sportowcom przeważnie brużdżą niż pomagają inni. Tu stało się na szczęście inaczej. A Pomylić na korzyść jest zawsze przyjemnie. Dużo lepiej niż fantazjować, a potem być niepotrzebnie rozczarowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisłok, o pierwszym awansie do półfinału przy stanie 1-2 pisałem na ślepo. Tak powiedział komentator Jońca, nawet się zastanawiałem, że to napiszą, a może to nieprawda. Zawierzyłem, a ty zwracasz na to uwagę, czego się obawiałem. O tym że nie zawiodła napisałem trochę pod publiczkę, dla takich fanów jak TY, którzy na to czekali. No mnie nie tyle nie zawiodła, co mile zaskoczyła, a Ciebie właśnie pewnie nie zawiodła. Ale też trzeba zauważyć, że Szarapowa pomogła, a naszym sportowcom przeważnie brużdżą niż pomagają inni. Tu stało się na szczęście inaczej. A Pomylić na korzyść jest zawsze przyjemnie. Dużo lepiej niż fantazjować, a potem być niepotrzebnie rozczarowanym.

Ty już się o mój zawód nie martw. Nie były to fantazje,a realna ocena sytuacji. Poza tym nigdzie nie napisałem,że ona wygra ten turniej,a to,że uważam ją za główną faworytkę. To znacząca różnica. 

Podbijam- TVP zmieniła jakiś program do wyświetlania materiałów,że albo nie mam go wcale lub sam głos?? 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...