Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem Agnieszka Radwańska wygrywa turniej WTA w Tokio. Imponuje konsekwencja TVP by akurat Radwańskiej na otwartej antenie nie pokazać. Uprzedzając posty- jak najbardziej mogą o czym napisał mi rzecznik TVP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentorio tak- mecz o 5.00 nad ranem rozwali jakże atrakcyjną ramówkę TVP2 lub innego kanału. Jakoś w roku 2013 mogli pokazywać mecze od 1/4 i nie pamiętam by demolowało to ramówkę TVP2 zwłaszcza,że większość turniejów jest rozgrywana za Oceanem lub w Azji. Tam dla Roberta Lewandowskiego są w stanie zdemolować ramówkę. Śledzę turnieje tenisowe i wiem,że mecze zazwyczaj zaczynają się o czasie, ewentualne obsunięcia są minimalne,a na pewno nie są one kłopotem już od 1/2. Ale bez łaski TVP.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentorio tak- mecz o 5.00 nad ranem rozwali jakże atrakcyjną ramówkę TVP2 lub innego kanału. Jakoś w roku 2013 mogli pokazywać mecze od 1/4 i nie pamiętam by demolowało to ramówkę TVP2 zwłaszcza,że większość turniejów jest rozgrywana za Oceanem lub w Azji. Tam dla Roberta Lewandowskiego są w stanie zdemolować ramówkę. Śledzę turnieje tenisowe i wiem,że mecze zazwyczaj zaczynają się o czasie, ewentualne obsunięcia są minimalne,a na pewno nie są one kłopotem już od 1/2. Ale bez łaski TVP.  

Tak ale, wydaję mi się, że ktoś kiedyś narzekał na mecze tenisowe, że są ciężkie do wpisania do ramówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwyczajnie nie mają praw do emisji na otwartej antenie?

Przecież napisałem wyraźnie,że mam informację z pierwszej ręki oficjalną od TVP,że mogą emitować na antenie otwartej. 

Sentorio jaki kłopot wpisać w niedzielę o 5.00 mecz tenisowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planie na 2016 r. są, ale znajdują się tam niekiedy pozycje, do których TVP praw nie ma. Z oficjalnej informacji jaką kiedyś TVP przedstawiło wynikało,że ma prawa jedynie na rok 2015. Mam nadzieję,że prawa wykupi Eleven lub Eurosport bo TVP dramatycznie pokazuje WTA. 

Dziś o 14.30 mecz Agnieszki z Venus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważylem jeszcze jedną tego typu sytuację. Otóż w srodę 7 października 20:00 w Polsacie Sport HD mecz polskich piłkarek ręcznych z Finlandią w eliminacjach ME. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to że kilka dni później (w sobotę) mecz ze Słowacją w tych samych eliminacjach pokaże TVP Sport.

 

Ciekawe czemu?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz 100 lub więcej. Trudno zrozumieć politykę TVP. Mają wolną antenę i zamiast młócić ten tenis od rana to oni wolą emitować retransmisje. Wydaje mi się,że w TVP w większości są na kontrakcie i mają płaconą określoną sumę, to bez różnicy czy skomentuje w miesiącu 5 czy 15 spotkań. Emitowanie takiego hitu jak Kerber- Wozniacki tylko w internecie.. Robienie transmisji z marszu meczów Agnieszki w niedzielę i w poniedziałek zamiast emitować normalnie mecze turnieju,a regularne relacje dopiero od dziś czyli w 4 dniu turnieju i to też tak ubogo, bo jedynie 2 mecze dziennie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się,że w TVP w większości są na kontrakcie i mają płaconą określoną sumę, to bez różnicy czy skomentuje w miesiącu 5 czy 15 spotkań.

A Ty myślałeś poważnie, że mają płacone od liczby skomentowanych meczów? To najlepszy kolega Szaranowicza - Szpakowski by wtedy komentował 90 procent meczów. To by dopiero prowadziło do patologii. Oczywiście że dostają stałą zapłatę, a jacyś wolni strzelcy mają uzależnione od skomentowanych zwodów.

 

Tenis jest popularny na świecie, w Polsce mniej. Coś jak z F1 z Kubicą. Kiedy zakończy Radwańska, to wyniki oglądalności jeszcze bardziej spadną, bo Janowicz to nie jest zawodnik na miarę sukcesów. To medialna wydmuszka. Radwańska miała takie możliwości, ale według mnie nie wykorzystała swojej szansy na realne tytuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tenis jest popularny na świecie, w Polsce mniej. Coś jak z F1 z Kubicą. Kiedy zakończy Radwańska, to wyniki oglądalności jeszcze bardziej spadną, bo Janowicz to nie jest zawodnik na miarę sukcesów. To medialna wydmuszka. Radwańska miała takie możliwości, ale według mnie nie wykorzystała swojej szansy na realne tytuły.

 

Ja by Radwańskiej jeszcze definitywnie nie skreślał, może zdobędzie kiedyś jakiś tytuł wielkiego szlema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie Państwo uznajecie,że nie jest to sport niepopularny w Polsce. Gdyby tak było nie było by tak wielu transmisji z turniejów tenisowych w Polsce. Polsat nadaje bardzo dużo turniejów ATP, Eleven dokupił turnieje dość niskiej rangi -ATP 250, nawet turnieje rangi International są pokazywane, rozgrywki Davis Cup i Fed Cup, WS. Wielu w Polsce jest fanów tenisa, którzy śledzą rozgrywki nie dla Polaka czy Polki. 

Po prostu mają wolną antenę i lepiej by chyba nadawali jednak sport live. 

 

A Ty myślałeś poważnie, że mają płacone od liczby skomentowanych meczów?

Nie wiem na jakiej podstawie wysunąłeś takie pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co tenisa to tvp zrobiła dużo dwa lata temu zrobili test, turniej w Doha był pokazywany od pierwszej rundy, oglądalność była fatalna. Czy myślicie że gdyby im się to opłacało czyby taki kąsek przepuścili. Tenis to sport nudny i tylko dla fanatyków, sam nim jestem żeby nie było. Tvp Sport jest w nc+ i cp w dobrej cenie a poza tym mecze są w necie za darmo. Nie szukajcie dziury w całym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...