Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to nikt nic nie musi, to dopiero projekt- musi swoje odleżeć w Unii , następnie być uchwalony w Polsce.. Po drodze zapisy mogą się zmienić. Jak widać chociażby po Mux-ie nadawcy komercyjni mają spore wpływy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat pokazuje Wimbledon w miarę, TVP nie ma warunków do pokazywania wielkiego szlema, tu potrzeba kilku kanałów sportowych. Po co NC+ miało by się dzielić z TVP?? NC+ kończą się ligi zagraniczne i na ich wykupie się skupi, więc jeśli chodzi o Wimbledon to raczej rewolucji bym się nie spodziewał. Myślę,że skoki też będą w TVP- w końcu się dogadają, bo Polsatowi też nie opłaca się kupić 4 konkursów w sezonie.. Choć warto tu sprostować,że nie wiem czemu,ale Austrię kupowało się oddzielnie- był w niej pakiet zawodów z Skoków,ale także np. narciarstwa Alpejskiego.Myślę,że ten sezon będzie jak będzie. Pytanie co dalej?? Polsat do niedawna niezainteresowany kompletnie sportami zimowymi już zakupem Łyżwiarstwa Szybkiego zasygnalizował zmianę w tej materii. Co prawda po tym sezonie prawa przejmie TVP,ale z kolei Biathlon idzie do Polsatu. Pytanie co ze skokami i biegami narciarskimi. Polsat może chcieć coś wyrwać po sezonie 2014/2015.

Rotaplus 4,5 jak chcesz już tak liczyć :) Mecz ten w TV w połówce na stronie w całości będzie.

Polsatowi wygasły prawa do LŚ i meczów siatkarzy, natomiast po zakończeniu tego sezonu wygasają prawa do PlusLigi siatkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999 TVP Regionalna ma być kanałem regionalnym jak sama nazwa wskazuje - Wimbledon nijak tu nie pasuje. Zresztą te pisma do KRRIT czemuś służą- to nie jest tak,że można wszystko sobie dowolnie transmitować gdzie się żywnie podoba. Zresztą TVP nie ma komentatorów, możliwości, środków. Już widać jak pokazują WTA. Niech by chociaż do tego się przyłożyli.

EDIT: Tymczasem wiadomo,że kolejnego turnieju ATP w Stuttgarcie nie zobaczymy w TVP Sport. Drobna strata,ale jednak strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Regionalna jest kanałem z założenia regionalnym ale ile tam jest regionalności to nie trzeba nikomu tłumaczyć. Poza tym są tam już transmisje sportowe, np. żużel, wyścigi na Służewcu się zdarzały i kolarstwo górskie. Mogłaby to być antena transmitująca Wimbledon w paśmie wspólnym. Okienka lokalne mogłyby zostać zachowane. Do tego TVP HD i TVP Sport. Mecze Polaków w decydujących fazach rozgrywek na TVP 1, TVP 2, TVP Info. Chce nakreślić tylko możliwości jakimi TVP dysponuje przy okazji transmisji z Wimbledonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku to tylko twoje założenie. Skoro TVP nie jest chętna do pokazywania meczu półfinałowego czy finałowego turnieju WTA z udziałem Agnieszki Radwańskiej na antenie otwartej tłumacząc to możliwymi opóźnieniami,a także licznymi protestami milionów telewidzów na zmianę w ramówce to wątpliwe by nagle mieli zmienić zdanie w tej kwestii. Zresztą nie samym sportem żyje człowiek i TVP nie może wprowadzać rewolucji ramówkowej, która jest nieopłacalna, bo zainteresowanie tenisem w Polsce nie jest tak wielkie by kanały TVP znacząco na tym zyskały. Do tego będzie wielu niezadowolonych, którzy woleli by Polsat i jakość HD, komentatorów. NC+ ma kluczowe prawa i ich pilnuje, to samo Polsat choć z nieco gorszym skutkiem. TVP, która ma kłopoty finansowe musi skupić się na tym z czego słynęli od lat: sporty zimowe, Igrzyska, LA. Szkoda,że stracili LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to nieprawda, bo zapytałem się Centrum Informacji TVP i dostałem informację od rzecznika TVP,że mogą jak najbardziej nadawać w kanale otwartym,ale wyjaśniono mi przyczyny dlaczego tego nie robią. Przedstawiłem je w poprzednim wpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku to tylko twoje założenie. Skoro TVP nie jest chętna do pokazywania meczu półfinałowego czy finałowego turnieju WTA z udziałem Agnieszki Radwańskiej na antenie otwartej tłumacząc to możliwymi opóźnieniami,a także licznymi protestami milionów telewidzów na zmianę w ramówce to wątpliwe by nagle mieli zmienić zdanie w tej kwestii.

Puścili kilka meczów z cyklu WTA na antenie otwartej i pewnie okazało się to nieopłacalne. Zgoda. Na dodatek jeden z finałów był w niedzielę o 20:00. Bez szans na przesunięcie Rancza czy innych prime timowych hitów. W Wimbledonie finały są o 15:00. Przy odpowiedniej promocji w serwisach i nakręcaniu atmosfery decydujące mecze mogłyby być pokazane na antenie otwartej z dwóch powodów. Wtedy znane są już godziny rozpoczęcia gier i obsuwy są mało prawdopodobne. A drugi powód jest taki, że to Wielki Szlem a nie jeden z wielu turniejów tenisowych, nawet tych z najwyższej półki. Nie skazywałbym więc tego rozwiązania na porażkę. Tym bardziej, że na trawie Radwańska czuje się nieźle. Jak wielkie było zainteresowanie meczami: Janowicz-Murray czy Williams - Radwańska. Najpierw jednak Polacy musieliby zajść tak daleko a obecna forma na to nie wskazuje.

 

Co do komentatorów to potrzebują więcej ludzi bo już teraz jest z tym mizernie. Tych jest wielu i prawie wszyscy do wyjęcia z innych stacji. To nie piłka nożna, gdzie każdy okopany jest w swojej stajni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak- hitem prime-time jest kabaret na dwójce, można było usunąć z ramówki M jak miłość czy Na dobre i na złe by pokazywać mecze piłki ręcznej. Brak woli i pewne przesłanki, które mogą,ale nie muszą być przeszkodą.

Zresztą ja wybieram to co dobre dla fanów tenisa- Polsat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet niczym babol.pl zawsze na posterunku:

 

http://ofsajd.onet.pl/plotki/kolejna-wp ... s#fp=sport

 

Kolejny z powodów dlaczego uważam Żewłakowa za beznadziejnego eksperta/współkomentatora.

 

Leżącego Darka kopać nie będę. Coraz starszy, coraz bardziej sflaczały, zeżarty przez rutynę... mógł niedowidzieć, zagapić się, ok. No ale ich tam w kabinie było dwóch. Młodszy i przebojowy Marcin też myślał o niebieskich migdałach? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mecze 1/16 Copa del Rey:

 

02.12 | 20:00 | (2) Alavés - Espanyol (1)

02.12 | 22:00 | (2) Las Palmas - Vigo (1)

03.12 | 22:00 | (3) Huesca - Barcelona (1)

04.12 | 22:00 | (1) Vallecano - Valencia (1)

 

(Wg telemagazynu)

 

Uważam, że we wtorek można się zastanowić czy nie pokazać inne mecze, a mianowicie (3) Alcoyano - Bilbao (1) oraz (2) Valladolid - Elche (1).

Opcjonalnie zamiast meczu w Alcoy bądź w Álava jest jeszcze spotkanie (1) Real Madrid - Cornellà (3) [by fani RM też mogli zobaczyć mecz z ich udziałem w tej rundzie],

lecz z uwagi na wynik pierwszego meczu na Power8 Stadium (obiekt Espanyolu) pod Barceloną raczej to wyklucza.

 

Przy okazji od połowy spotkania zostanie w środę (ok. 21:00) transmitowany mecz (1) La Coruña - Málaga (1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość z tym,że TVP kupiło prawa do International Premier Tennis League.Na pewno ta nowość będzie czymś ciekawym i interesującym i będzie wart obejrzenia.Jeśli chodzi o turnieje w Austrii to jeszcze nic nie wiadomo.Ja akurat mam Eurosport i nie muszę się martwić,że nie obejrzę tych konkursów,ale w pełni rozumiem osoby,którym pozostaje tylko TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PŚ i MŚ w Bobsleju i w Skeletonie przez najbliższe trzy lata w TVP.

http://taksiegra.com/zapowiedz-sportowe-zimy-w-tvp/

Bardzo dobrze,że TVP w koncu wprowadziła coś na wzór Eurosportu czyli podsumowanie weekendu w sportach zimowych. Zauważalny jest brak MŚ w Biathlonie. Skoki Austriackie nie zostały jeszcze kupione.

Zmiana Parfjanowicza na Dzięciołowskiego wynika z faktu,że problemów osobistych dziennikarza TVP i Justyny Kowalczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...