Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast krytykować, może lepiej czasami coś samodzielnie sprawdzić? Otóż po meczach z Niemcami jak i Szkocją będzie specjalne wydanie magazynu 4-4-2 w TVP Sport.

No właśnie w TVP Sport... kanale prawie ogólnodostępnym.

 

Co do siatkarskiej kłótni to wina oczywiście jest po stronie "słoneczników", którzy przypisują wyłączne zasługi.

Wina jest, ale po stronie zwierzchników TVP z wiejskiej.

 

Jedna ustawa załatwiłaby wszystko.

 

Jeden normalny- Cezary Kowalski w artykule prasowym podkreślił także zasługi TVP.

A jakie TVP ma zasługi?

 

Inna sprawa,że żadnej nienawiści nie ma. Jej nie ma, myślisz,że Borek z Szpakowskim nie rozmawia, Szaranowicz z Kmitą to przecież koledzy itd.To,że ludzie się czasami spierają nie świadczy zaraz o nienawiści.

Borek obrzucający błotem Jóźwika w Cafe Futbol, polsatowska nagonka na TVP przy okazji meczów Czarnogóra - Polska, Polska - Mołdawia. Wydarzenia Polsatu relacjonujące zawsze z należytą dokładnością każdy kwas który spływa po Woronicza, Miklas - naczelny krytyk TVP i Szaranowicza ekspertem numer 1 Polsatu w trakcie ZIO, wojenka dziennikarzy przy okazji siatkarskiego mundialu (wypominanie Voice of Poland, Rolnik szuka żony) itp. itd.

 

Pewnie gdybym dłużej nad tym przysiadł wynalazłbym jeszcze inne akcje-rewelacje.

 

Z mojej perspektywy wygląda ta tak, że Polsat przez lata rzucał kamieniami w kierunku TVP po czym sam dostał po głowie (ze zdwojoną siłą) w trakcie siatkarskich MŚ. Po głowie od ludzi z Woronicza, którzy zwietrzyli okazję i wybrali idealny moment do ataku. Trochę im się nie dziwię. Żyłka wreszcie pękła.

 

Coś w rodzaju odwetu. Sytuacja analogicznie podobna do pierwszych 30 minut filmu "Full Metal Jacket" (wyłączając samobójstwo).

 

Jeśli zaś chodzi o dziennikarzy to mnie ich osobiste relacje nie interesują, bo wcale nie muszę o nich wiedzieć, to ich wewnętrzna sprawa... wiem tylko, że dziennikarze TVP i Polsatu nigdy lub prawie nigdy nie nawiązali między sobą żadnego kontaktu w ramach telewizji w których się obracają.

 

Przypominam, że Mielcarski raz czy dwa razy był gościem Cafe Futbol jako ekspert Canal+, tak samo jak "Kowal" był kiedyś zaproszony do studia Canal+ jako ekspert Polsatu (było to przy okazji El Clasico). W magazynie Liga+Extra wielokrotnie w przeszłości napotykałem na opinie wyrażane przez Borka, komentatora Polsatu odnośnie Ekstraklasy.

 

Na linii Polsat - TVP o tego typu relacjach nigdy lub prawie nigdy nie było mowy więc chyba mam prawo uważać, że krew która krąży pomiędzy ludźmi z TVP i Polsatu to... zła krew.

 

Myślisz,że tego nie robią. Skoro tak to chyba życia nie znasz. Zresztą dałeś przykład wiejskiej, tam spory, ostry język są na porządku dziennym przed kamerami, wyłączą kamerę razem biesiadują.

To trochę inna sytuacja. Politycy jadą właściwie na tym samym wózku. W relacji TVP - Polsat mamy tak naprawdę dwa różne podmioty.

 

TVP, czyli uboższy twór korzystający z zasobów publicznych, czyli pieniędzy niczyich versus Polsat, czyli dobrze sytuowany twór prywatny, a jak prywatny to wiadomo - ludzie z przypadku tych negocjacji nie prowadzą.

 

Problemem TVP jest to, że tam polityka nabywania praw odbywa się cyklicznie. Przychodzi jakaś ekipa np. powiązana z opcją polityczną która jest przy władzy. Wrzuca na stołki ludzi często niekompetentnych (jak w rządzie gdzie np. ministrem sprawiedliwości zostaje ktoś kompletnie niepowiązany z prawem jako takim). Ci ludzie powierzają inne funkcje kolejnym osobnikom. A osobnik desygnowany przez osobę niekompetentną to zazwyczaj kolejny laik, pozer... . Nepotym prowadzi do tego samego. Co się potem dzieje. Pan dyrektor szasta pieniędzmi (psuje rynek) kupuje drogie prawa, chełpi się tym na forum publicznym i za kilka lat zwija manatki. Mija jakiś okres czasu. Kolejny dyrektor (o zupełnie innej wizji od swoich poprzedników) piastuje to stanowisko. Chce kupić te same prawa, ale... zaraz, zaraz. Prawa kosztują kilka nawet kilkanaście razy drożej, bo jeden z jego poprzedników zawyżył stawki. Bo kiedyś TVP miała kasy potąd, a teraz budżet się skurczył, konkurencja nabrała na sile, ludzie przestali płacić abonament, złe decyzje poprzedniej ekipy doprowadziły do tego, że TVP notuje spadki oglądalności, straty finansowe i taki nowy dyrektor ma związane ręce.

 

Odsyłam do tej zacnej dyskusji:

http://www.ipla.tv/Cafe-futbol-09-09-20 ... _container

 

Czy powinno się reklamować konkurencję?? Moim zdaniem to zbędne. Podejrzewam,że kibice doskonale zdają sobie sprawę gdzie będą mecze rozgrywane. Zresztą jak dają migawki z podpisami to chyba ludzie widzą z jakiej stacji pochodzą. Nie sądzę by Niemiec czy Włoch byli tak nierozgarnięci

Przeceniasz swoich krajan.

 

Bardzo dobrze,że dają mecz Liverpoolu.

Znowu są niekonsekwentni.

 

Polityka pokazywania Polaków dobiegła kresu? A może wraz z nową ekipą rządzącą doszło do kolejnego przewietrzenia pomieszczeń biurowych na Woronicza?

 

Ilu Polaków odbiera TVP Sport to po pierwsze.

 

Po drugie:

- Iwański

- Patyra

- Engel

- Szpakowski

- Żewłakow

 

eh... co oni mają ciekawego do powiedzenia. Jeszcze Gmocha mogli p[beep]rnąć :lol2:

po kolei. Studio dostępne da wielkiego grona internautów.Zapominasz o tym konsekwentnie. Inna sprawa,że mecz Polaków ma być za darmo w Ipli to może i studio - nie wiedziałem o tym pisząc poprzedni post.

 

TVP nie jest wadzą ustawodawczą w tym kraju.

 

Jakie ma zasługi to sobie poczytaj jak popularna siatkówka była już w czasach TVP dzięki TVP. Jeśli podważasz to co twierdzi dziennikarz Polsatu Sport to warto podać kontrargumenty. Zresztą sam Mielewski wycofa się ze swoich słów wymigując się faktem,że Kmita by szefem sportu.

 

Nienawiść?? Borek o Szpakowskim- wyjątkowa postać. W magazynie Nasza Piłka najnowszym. Nie wiem czy słowo nienawiść to odpowiednie słowo.Nie było współpracy?? Przemysław Babiarz gościem programu Atleci telewizji Polsat , sublicencja podczas MŚ 2006, MŚ 2002.

 

Ceny praw sportowych podskoczyły znacznie w górę, obwinianie o to wyłącznie TVP jest nieporozumieniem. TVP raczej nie płaci 23 mln euro za sezon LM itd.

 

TVP w oficjalnym komunikacie napisała przed sezonem,że oprócz meczów z udziałem naszych graczy pokaże najciekawsze mecze. Sprzeczności nie widzę między komunikatem,a nadawaniem meczu Liverpoolu.

 

Moim zdaniem demonizujesz ekspertów TVP na zasadzie co TVP to znaczy najgorsze. Pamiętam jak wołano o to by Żewłakow poszedł do NC+. Nie wypaliło to stał się nagle najgorszym ekspertem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

Do Canal+ z nimi :!:

 

 

 

Widzisz ja też znam sarkazm 8)

 

To nie była ironia. Smokowski mówił, że chciałby Żewłakowa w redakcji :P

Iwański to dobry komentator, nigdy nie rozumiem co ludzie maja do niego. A Szpaku? Przecież ma wielką wiedzę, jak mozesz w to wątpic. Engel jest słaby, gada proste frazy...a Patyra zwykly. Nie mam uczuc do niego

 

W Polsacie Kolton, Kowalczyk na pewno nie lepsi, a gorsi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolei. Studio dostępne da wielkiego grona internautów.Zapominasz o tym konsekwentnie.

Nie zapominam. Pisałem już, że internet w tym kraju nie jest darmowy.

 

 

Jakie ma zasługi to sobie poczytaj jak popularna siatkówka była już w czasach TVP dzięki TVP.

Zostawmy już ten temat, bo widzę, że zarówno mi jak i Tobie trudno określić skalę tej popularności.

 

 

Jeśli podważasz to co twierdzi dziennikarz Polsatu Sport to warto podać kontrargumenty.

Ja tego dziennikarza Polsatu niezbyt cenię. Poza tym nie wiem co on tam napisał więc trudno mi się do tego odnieść.

 

 

Nienawiść?? Borek o Szpakowskim- wyjątkowa postać. W magazynie Nasza Piłka najnowszym. Nie wiem czy słowo nienawiść to odpowiednie słowo.

Raz, że zwykła kurtuazja.

 

Dwa to nie odnosiłem się konkretnie do Borka i Szpakowskiego tylko do obu redakcji.

 

 

Nie było współpracy?? Przemysław Babiarz gościem programu Atleci telewizji Polsat , sublicencja podczas MŚ 2006, MŚ 2002.

Sublicencja, hmm... w jakim znaczeniu jest to współpraca redakcji sportowych?

 

 

Ceny praw sportowych podskoczyły znacznie w górę, obwinianie o to wyłącznie TVP jest nieporozumieniem. TVP raczej nie płaci 23 mln euro za sezon LM itd.

Nie obwiniam o to wyłącznie TVP. Rzucam tylko kamyczek do ich ogródka.

 

TVP w oficjalnym komunikacie napisała przed sezonem,że oprócz meczów z udziałem naszych graczy pokaże najciekawsze mecze. Sprzeczności nie widzę między komunikatem,a nadawaniem meczu Liverpoolu.

Arsenal - Galatasaray > Atletico - Juventus

Galatasaray - Borussia < Liverpool - Real

 

Ja widzę brak logiki.

 

 

Moim zdaniem demonizujesz ekspertów TVP na zasadzie co TVP to znaczy najgorsze. Pamiętam jak wołano o to by Żewłakow poszedł do NC+. Nie wypaliło to stał się nagle najgorszym ekspertem.

Nie demonizuję tylko stwierdzam fakt i... szkoda, że nie wypaliło.

 

Krótko i na temat co was w Żewłakowie ujmuje? Co on takiego ciekawego mówi? Bo ja jak go słucham to robię się senny i myślę sobie: kolejny nudziarz, który dostał angaż za nazwisko.

 

 

To nie była ironia. Smokowski mówił, że chciałby Żewłakowa w redakcji :P

Odrzucił Laskowskiego by chwilę później p[beep]rnąć Żewłakowa? :crazy:

 

To jakieś szaleństwo. Czy aby na pewno Tomek Smokowski był wtedy w dobrym zdrowiu?

 

 

Iwański to dobry komentator, nigdy nie rozumiem co ludzie maja do niego.

Dla mnie Iwański jest jednym z synonimów agonii redakcji (piłkarskiej) TVP.

 

Wraz z coraz częstszym pojawianiem się jego, Patyry i kilku innych mości na antenie TVP zauważałem z roku na rok coraz większy spadek merytoryczny programów stricte piłkarskich. Poczynając od meczów kończąc na magazynach. Może to przypadek, a może nie przypadek, ale nawet Szpaku po pewnym czasie znacząco obniżył loty. W ostatnich latach także Kurowski - mimo, że początek jego przygody w studiu przy okazji meczów LM i magazynów miał naprawdę dobry. Niestety i on po pewnym czasie położył lagę dość wyraźnie, wpadł w jakąś rutynę. Szkoda go bardzo.

 

Jeśli chodzi o "komentatora" Iwańskiego to facet sprawia wrażenie kogoś kto ma małe horyzonty. W trakcie transmisji właściwie niczym specjalnie nie zaskakuje. Gada właściwie to o czym wiedzą wszyscy. A mimo to człowiek ma wrażenie jakby się tą "wiedzą" szczycił co z perspektywy ogarniętego telewidza wygląda czasem dość komicznie. No i te jego wtrącenia średnio co kwadrans "wszystkie mecze finałów MŚ tylko na antenie Telewizji Polskiej", "Przypominamy o naszym konkursie sms".

 

Taki trochę janusz dla januszy. Ogólnie kojarzy mi się z januszowym komentatorem, który wiedzę czerpię z Onetu, a jego powierzchowne przygotowanie do zawodu sprowadza się do reprezentacji Polski, Legii, Lecha i kilku innych klubów z czołówki polskiej T-ME, oprócz tego wiadomo Barcelona, Real, Borussia, Bayern, Arsenal, Chelsea i właściwie nic ponad to... i teraz dochodzimy do sedna. Gdy już Maciek dostaje jakieś zadanie specjalne typu: Skomentuj mecz drużyn o których nie masz pojęcia wychodzą już nie banały o których wie każdy, tylko wychodzi niewiedza i ignorancja. To ostatnie najlepiej zaś sprawdza się przy okazji niektórych programów dokumentalnych made in TVP, które bazują na tym samym co Maciek, czyli na powierzchowności. Nienawidzę takiego dziennikarstwa.

 

 

A Szpaku? Przecież ma wielką wiedzę, jak mozesz w to wątpic.

Co innego mieć wiedzę, a co innego umieć ją przekazać, a Darek niestety od wielu już lat nie potrafi już jej przekazywać. Po dawnym Darku zostały już tylko emocje, choć i tu pewnie nie jeden by się przyczepił. Obecny obraz pierwszego komentatora RP to obraz komentatora w krzywym zwierciadle. Szpaku niestety jest jak Roy Jones jr. - rozmienia samego siebie na drobne. Czasami to aż mi go żal, bo pamiętam go w pełni formy i wtedy to naprawdę jego żywiołowy komentarz człowieka aż niósł, a teraz jego charyzma jest wprost proporcjonalna do wyczynów polskiej reprezentacji.

 

Nie będę mu już wypominał jego największych wad (o których wszyscy doskonale zdają sobie sprawę), bo kopać leżącego przez wzgląd na dawne czasy mi nie wypada. Kiedyś to naprawdę był to mój ulubiony komentator (obok Zydorowicza, no ale wtedy były też inne czasy).

 

 

Engel jest słaby, gada proste frazy...a Patyra zwykly. Nie mam uczuc do niego

 

W Polsacie Kolton, Kowalczyk na pewno nie lepsi, a gorsi ;)

Gorsi od Patyry i Engela? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma zasługi to sobie poczytaj jak popularna siatkówka była już w czasach TVP dzięki TVP.
Zostawmy już ten temat, bo widzę, że zarówno mi jak i Tobie trudno określić skalę tej popularności.

Może Tobie trudno określić, mnie nie. Trzymaj dowód : http://media.wp.pl/kat,1022939,title,TV ... aid=1139a6

i cytat,żeby była jasność

Nic dziwnego, że nie chce stracić takiego skarbu. Mecze siatkówki gromaczą przed telewizorami miliony widzów. Bywały sezony, kiedy spotkania Ligi Światowej w TVP oglądały nawet ponad 3 miliony widzów (transmisje meczów USA - Polska w ostatni weekend, o 3 w nocy śledziło 730 tysięcy osóB). Mecz ćwierćfinałowy igrzysk w Atenach Polska - Brazylia miał w TVP widownię wielkości 4,154 mln.

 

 

Jeśli podważasz to co twierdzi dziennikarz Polsatu Sport to warto podać kontrargumenty.
Ja tego dziennikarza Polsatu niezbyt cenię. Poza tym nie wiem co on tam napisał więc trudno mi się do tego odnieść.

To pozwolę sobie zacytować

Zdobycie Mistrzostwa świata przez drużynę juniorów I.Mazura w 1997r. w Bahrajnie było przełomem w polskiej siatkówce po latach posuchy.Od tego wszystko się zaczęło.Ruszył proces odbudowy tej dyscypliny w Polsce. Poszły za tym kontrakty wspierające siatkówkę w TVP i w efekcie wprowadzenie polskiej reprezentacji do elitarnej ligi światowej

I jeszcze cytat z kolejnego akapitu.

TVP pociągnęła siatkówkę pomiędzy 1997 r,a 2005r.

Sam stwierdziłeś,że nie interesujesz się siatkówką, to nie rób się za eksperta i nie powtarzaj jak papuszka co Ci powiedzą w twoim "słonecznym dekoderze". Cezary Kowalski nie jest najlepszym komentatorem, co nie dyskwalifikuje go jako dziennikarza, a jako takowego go cenię.

 

 

Nienawiść?? Borek o Szpakowskim- wyjątkowa postać. W magazynie Nasza Piłka najnowszym. Nie wiem czy słowo nienawiść to odpowiednie słowo.
Raz, że zwykła kurtuazja.

 

Dwa to nie odnosiłem się konkretnie do Borka i Szpakowskiego tylko do obu redakcji.

Po pierwsze skąd wiesz,że to była kurtuazja. Obie redakcje może nie pajają do siebie miłością,ale myślę,że się szanują, Kmita, Iwanow, Marcin Feddek pracowali w TVP,a przykładowo Mariusz Jankowski i Jacek Kurowski wcześniej w odwrotnym kierunku. Nie uważam by to była nienawiść, tyle.

 

 

Nie było współpracy?? Przemysław Babiarz gościem programu Atleci telewizji Polsat , sublicencja podczas MŚ 2006, MŚ 2002.
Sublicencja, hmm... w jakim znaczeniu jest to współpraca redakcji sportowych?

Oczywiście,że jest. Gdyby była nienawiść nie było by mowy o jakimś wspólnym interesie. Zarówno dziennikarze sportowi TVP jak i Polsatu pewnie mają skonstruowane umowy "na wyłączność". Jednak przykładowo Juskowiak był ekspertem Polsatu i jednocześnie ekspertem TVP podczas EURO 2012 . Dariusz Dziekanowski podczas tego samego EURO 2012 bywał w studiu TVP i Polsatu. Ekspert TVP Jerzy Engel bywa w "Cafe Futbol". Więc jak się chce można i znaleźć analogiczne sytuacje do opisanej z W. Kowalczykiem w NC+.

 

 

TVP w oficjalnym komunikacie napisała przed sezonem,że oprócz meczów z udziałem naszych graczy pokaże najciekawsze mecze. Sprzeczności nie widzę między komunikatem,a nadawaniem meczu Liverpoolu.
Arsenal - Galatasaray > Atletico - Juventus

Galatasaray - Borussia < Liverpool - Real

 

Ja widzę brak logiki.

Widać uznali,że Atletico i Juventus to nie takie marki jak Real i Liverpool i uznali,że Arsenal przyciągnie więcej widzów- tzw. januszy. Teraz uznali,że Real Madryt jak i Liverpool mają bardzo dużo kibiców w Polsce i to będzie większy magnes niż występ Piszczka.

 

Moim zdaniem demonizujesz ekspertów TVP na zasadzie co TVP to znaczy najgorsze. Pamiętam jak wołano o to by Żewłakow poszedł do NC+. Nie wypaliło to stał się nagle najgorszym ekspertem.
Nie demonizuję tylko stwierdzam fakt i... szkoda, że nie wypaliło.

 

Krótko i na temat co was w Żewłakowie ujmuje? Co on takiego ciekawego mówi? Bo ja jak go słucham to robię się senny i myślę sobie: kolejny nudziarz, który dostał angaż za nazwisko.

Na podobnej zasadzie mógłbym zapytać co ujmuje Cię w Łapińskim, Zioberze,Prusiku, czyli ekspertach Polsatu. Jednej rzeczy nie rozumiem- najpierw stwierdzasz,że dobrze jakby TVP spełniając misję zrobiła studio pomeczowe. Robi to źle, bo eksperci są słabi. Przecież doskonale zdawałeś sobie sprawę apelując o studio pomeczowe kto w nim zasiądzie.. Po prostu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie trudno określić, mnie nie. Trzymaj dowód : http://media.wp.pl/kat,1022939,title,TV ... aid=1139a6

i cytat,żeby była jasność

Wybacz, ale mnie ta liczba jakoś niespecjalnie rzuca na kolana jeśli chodzi o tamte czasy.

 

Sam stwierdziłeś,że nie interesujesz się siatkówką, to nie rób się za eksperta i nie powtarzaj jak papuszka co Ci powiedzą w twoim "słonecznym dekoderze". Cezary Kowalski nie jest najlepszym komentatorem, co nie dyskwalifikuje go jako dziennikarza, a jako takowego go cenię.

No dobra. Przyznaję Ci rację.

 

Po pierwsze skąd wiesz,że to była kurtuazja. Obie redakcje może nie pajają do siebie miłością,ale myślę,że się szanują, Kmita, Iwanow, Marcin Feddek pracowali w TVP,a przykładowo Mariusz Jankowski i Jacek Kurowski wcześniej w odwrotnym kierunku. Nie uważam by to była nienawiść, tyle.

Oczywiście,że jest. Gdyby była nienawiść nie było by mowy o jakimś wspólnym interesie. Zarówno dziennikarze sportowi TVP jak i Polsatu pewnie mają skonstruowane umowy "na wyłączność". Jednak przykładowo Juskowiak był ekspertem Polsatu i jednocześnie ekspertem TVP podczas EURO 2012 . Dariusz Dziekanowski podczas tego samego EURO 2012 bywał w studiu TVP i Polsatu. Ekspert TVP Jerzy Engel bywa w "Cafe Futbol". Więc jak się chce można i znaleźć analogiczne sytuacje do opisanej z W. Kowalczykiem w NC+.

Koniecznie obejrzyj dwa odcinki AS-a Wywiadu z udziałem Feddka i Juskowiaka. Pierwszy - daje się odczuć, że ma jakąś zadrę do TVP, a drugi z tego co pamiętam wspominał, że TVP nie była zadowolona, że ten udziela się w Polsacie.

 

Widać uznali,że Atletico i Juventus to nie takie marki jak Real i Liverpool i uznali,że Arsenal przyciągnie więcej widzów- tzw. januszy. Teraz uznali,że Real Madryt jak i Liverpool mają bardzo dużo kibiców w Polsce i to będzie większy magnes niż występ Piszczka.

Ja będę się upierał, że tam pracuje banda amatorów, którzy pod sobą i nad sobą mają kolejnych amatorów odpowiedzialnych za straty wynoszące 218,8 mln zł.

 

Amatorzy wybierają te mecze jak im pasuje. Inni amatorzy przeznaczają pieniądze na nierentowne programy też jak im pasuje. Potem te błędne decyzje się na siebie nakładają i takie mamy potem efekty.

 

Trudno mi zaakceptować decyzję o niepokazaniu europejskiego szlagieru (najbardziej obleganego przez telewizje wg liveonsat.com) kosztem Arsenalu (7 tysięcy lajków mniej ma polska strona Kanonierów na facebooku od polskiej strony Juventusu) z Galatą...

 

Właśnie po takich decyzjach jak ta nie mam żadnych wyrzutów sumienia, że od x lat nie płacę tej złodziejskiej instytucji abonamentu.

 

Na podobnej zasadzie mógłbym zapytać co ujmuje Cię w Łapińskim, Zioberze,Prusiku, czyli ekspertach Polsatu.

Nic mnie nie ujmuję i nigdy na tym forum nie napisałem niczego pozytywnego nt. tychże ekspertów. Co więcej przed dosłownie godziną kolejny już raz skrytykowałem tychże jegomościów w temacie Polsatu Sportu:

viewtopic.php?f=11&t=36&start=11700

 

Jednej rzeczy nie rozumiem- najpierw stwierdzasz,że dobrze jakby TVP spełniając misję zrobiła studio pomeczowe. Robi to źle, bo eksperci są słabi. Przecież doskonale zdawałeś sobie sprawę apelując o studio pomeczowe kto w nim zasiądzie.. Po prostu nie

Zapomniałem, że mogą wpaść na pomysł zrobienia specjalnego wydania magazynu "4-4-2". Liczyłem, że to będzie coś w rodzaju obszerniejszego programu "Biało-czerwoni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale mnie ta liczba jakoś niespecjalnie rzuca na kolana jeśli chodzi o tamte czasy.

Taki jest potencjał siatkówki. W 2012 r. finał LŚ z udziałem Polski w Polsacie i PS oglądało 4 mln. Jednak chodziło o to,że siatkówka była w podziemiu. No przepraszam cię, nie była, była obecna w otwartej TV i miliony ją oglądały. Mógłbym chyba wymienić inne dyscypliny, które ewidentnie są w podziemiu.

Koniecznie obejrzyj dwa odcinki AS-a Wywiadu z udziałem Feddka i Juskowiaka. Pierwszy - daje się odczuć, że ma jakąś zadrę do TVP, a drugi z tego co pamiętam wspominał, że TVP nie była zadowolona, że ten udziela się w Polsacie.

Z chęcią obejrzę. Faktem jest,że w TVP pracuje żona Marcina Feddka -Paulina Chylewska. Nie sądzę by zawodowo się nienawidzili,a prywatnie kochali :lol:

Oddzielił bym kwestię oceny TVP jako instytucji,a dziennikarzy . Nie sądzę by krytyka dotyczyła kolegów z redakcji sportowej,a raczej tych decydentów z politycznego nadania, którzy nie mają pojęcia o niczym typu Kubalica.

Co do Juskowiaka- to był zgrzyt na EURO 2012 bo komentował mecz Polska-Grecja w TVP, a wieczorem był w studio Polsatu. Został odsunięty od meczu Polska-Rosja. Coś się nie dogadali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tak będzie, w końcu jesteś najmądrzejszy i nieomylny a dwa dni robi wielką różnicę a wpis nas stronie TVP Sport pojawił sie dopiero dziś o 10.38 gratuluję spostrzegawczości i czujności :cry: zakończmy już tą dyskusję bo ona do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic nie wiadomo, liczymy,że ktoś pokaże.

Tenisowe ostatki w TVP Sport :

Turniej WTA w Moskwie od czwartku do niedzieli

Półfinały i finał turnieju w Sztokholmie

Cały następny tydzień WTA Championships Singapur .

Czy to koniec wielkiego tenisa na antenach TVP- nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...