Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw skoro nie będzie Ligi Mistrzów w TVP Sport to czy z wielkiej piłki jesienią na przełomie jesieni i zimy 2023/2024 to czy transmisje Mistrzostw Świata do lat 17 będa na kanałach Tvp Sport i sport.pl ale zdaje się, że mistrzostwa świata U-17 będą pl o mecze Polaków np o 10.00 czy o 13.00 to kiepsko dla osób pracujących czy studiujących. ? Wiem też jest trochę czasu do zimy ale czy i w tym roku Tvp będzie mieć prawa do skoków narciarskich rozgrywanych na polskich skoczniach np w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Basałaj uważa, że Ekstraklasa w TVP to czysta misja publiczna. Z kolei inny ekspert Adam Pawlukiewicz zauważa, że można zrobić PPV 30 zł za mecz i przychód będzie większy

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-brak-meczy-ekstraklasa-liga-mistrzow

Edytowane przez Paul234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na ile te rewelacje odnośnie Ekstraklasy w TVP Sport są prawdziwe, że negocjację będą pomyślne i że w weekend 20-22.10.2023 będzie jakiś mecz Ekstraklasy w Tvp Sport? Gdyby się udało to w TVP Sport mogli by dać mecz Stal Mielec - Warta lub Piast Gliwice- Pogoń Szczecin w 12 kolejce Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na ile te rewelacje odnośnie Ekstraklasy w TVP Sport są prawdziwe, że negocjację będą pomyślne i że w weekend 20-22.10.2023 będzie jakiś mecz Ekstraklasy w Tvp Sport? Gdyby się udało to w TVP Sport mogli by dać mecz Stal Mielec - Warta lub Piast Gliwice- Pogoń Szczecin w 12 kolejce Ekstraklasy.


Sadzisz, że jak będą mieli prawa, to pokażą takie "hity"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że TVP (lub aplikacja TVP) pokazuje II ligę piłki ale jest to rażąco wybiórczo. Jestem z Chojnic i chciałbym obejrzeć naszą drużynę a tymczasem od dłuższego czasu nie ma. Rozumiem że nie wszystkie meczą są transmitowane ale niech to będzie jakaś rotacja, tym bardziej że TVP dostaje dotacje Państwowe a nie jest stacją prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja się ciesze że  w Tvp Sport i Tvp Sport.pl będzie od listopada puchar Króla Copa del Rey i że z koszykówka FIBA Europa Leauge a także, że będą mistrzostwa świata do lat 17 w piłce nożnej jednak niestety nie wszystkie mecze da mi się obejrzeć jedynie chyba w fazie grupowej 11.11 mecz z Japonią bo 14.11 i 17.11 mecze Polaków będą o 9.30 rano a wtedy jestem po za domem, ale mam nadzieję, że jakiś mecz pucharowej fazy zostanie rozegrany w sobotę lub niedzielę i Tvp Sport go pokaże.

 

Mam pytanie co do Ekstraklasy to czy pod koniec roku czy dopiero od rundy wiosennej Ekstrakalsa 1 mecz w kolejce będzie pokazywany w Tvp Sport mecz niedzielny z 17.30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...