Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli się okaże że więcej zebrała transmisja w TVP2, to niestety potwierdza w jakiej bańce żyje społeczeństwo :)

Transmisje były na dwóch kanałach które są w większości domów ustawione w pierwszej 9-tce. Dodatkowo dużo lepsza jakość transmisji w Polsacie a wybór idzie wg schematu myślowego.

Gdy na chwilę przełączyłem na TVP Sport od razu zmieniłem na Polsat, trawa i zawodnicy w ruchu bardziej rozmazani. Transmisję na Polsacie jakościowo oglądało się z przyjemnością.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę o przyzwyczajeniach z czasów słusznie minionych. Gdyby transmisja była wyłącznie na TVP Sport jak pierwotnie zakładano, zebrałaby dużo mniejszą widownię. To mówi samo za siebie. 

Oczywiście @zefirże nikt Cię do niczego nie zmisza, nie dopowiadaj sobie tez. 

Różnica w jakość jest zauważalna nawet na 42 calach, gdy siedzisz przed ekranem nieco bliżej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spytam - czy w Polsacie padł ten sam wynik, co w TVP? Czy piłka na obu kanałach była okrągła, a bramki dwie? Bo jeśli tak, to wasza dyskusja jest dyskusją widzów, a nie kibiców. Aczkolwiek po Eurosporcie najbardziej widać zmianę optyki, gdy kanał sportowy zaczął patrzeć na "widza", a nie na "kibica", więc może i dyskusja nie jest czysto akademicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort odbioru nie stoi w sprzeczności z byciem kibicem. 

Tak samo jak w czasie mistrzostw gdy były do wyboru transmisje HD w TVP Sport i 4K, wybierałem 4K. 

W tej konkretnej transmisji użytkownicy na naszym forum zgłaszali dodatkowy aspekt, brak synchronizacji obrazu i dźwięku na kanałach TVP, to także zmniejsza komfort odbioru. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komfort odbioru nie stoi w sprzeczności z byciem kibicem. 
Tak samo jak w czasie mistrzostw gdy były do wyboru transmisje HD w TVP Sport i 4K, wybierałem 4K. 
W tej konkretnej transmisji użytkownicy na naszym forum zgłaszali dodatkowy aspekt, brak synchronizacji obrazu i dźwięku na kanałach TVP, to także zmniejsza komfort odbioru. 
Więcej ludzi wybrało TVP 1/TVP 2.

Większości ludzi nie zależy na jakości, a tak na serio naziemna i satelitarna ma pewne mankamenty, jeżeli chodzi o jakość. Pewnie finał LM był w 4K w Polsat Box GO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Alek1234 napisał(a):

Jestem ciekawy, czy w jego miejsce zostanie wprowadzony nowy program lub nawiązana współpraca z innym medium (Meczyki). Nawiasem mówiąc zniknięciem programu pachniało już od dłuższego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślisz, że ktokolwiek zatrudnia inaczej? B2B jest standardem w tej branży, a umowa zlecenie to i tak luksus, bo milej widzianą umową cywilnoprawną jest umowa o dzieło.

 

Umowa o pracę to podpięcie się pod kodeks pracy i np. wynikające z tego obostrzenia dotyczące weekendów. A dziennikarz sportowy pracuje przede wszystkim w weekendy, bo wtedy najwięcej się dzieje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vojthas napisał(a):
Umowa o pracę to podpięcie się pod kodeks pracy i np. wynikające z tego obostrzenia dotyczące weekendów. A dziennikarz sportowy pracuje przede wszystkim w weekendy, bo wtedy najwięcej się dzieje.

To jedna niedziela na miesiąc musi być wolna, tyle z tych obostrzeń. Poza tym TVP Sport to podmiot publiczny, a nie komercyjne media, w TVP Info pewnie nie pracują na smieciówce.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...