Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dzisiaj to relacja z Zielonej Góry to poniżej krytyki: niepasujące zdjęcia do nazwisk zawodników na grafice, kiepski przekaz z kamery która nadawała bezprzewodowo (zielony obraz, migotanie), dziwna praca ludzi na wozie którzy przełączali obraz z kamer, kiepski komentarz no po za Krzysztofem Cegielskim. Ogólnie jestem zawiedziony wydaje mi sie, że Polsat Sport robi to lepiej no i mają Tomasza Lorka :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Nie za rok, a już w tym roku - prawdopodobnie w sierpniu. Cztery mecze rundy w otwartej TVP, Magazyn OE, bramki w serwisach informacyjnych... Mimo, że nasza liga nie jest zbyt mocna* to i tak brawa dla Korzenia, że wreszcie się postarał zakupić coś z polskiego podwórka ;)

*czytaj: słaba jak jasny pierun ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może ktoś z darem pisania skrobnąłby jakiś apel do kogoś z posłów z PO, Pitery czy najlepiej do Iwony Śledzińskiej-Katarsińskiej. Z zapytaniem, dlaczego by oglądać kanał telewizji publicznej zmuszony jestem wykupić abonament jednej, konkretnej platformy cyfrowej. Niech sprawdzą czy inne platformy nie chcą tego kanału, jeśli tak to dlaczego. Czy może TVP nie chce udostępnić. Bo w takim "wspieraniu" przez firmę państwową firmy prywatnej, jakby nie patrzeć konkurenta, jest chyba coś nie tak. PO szuka haków na TVP wiec mogą się tym dogłębnie zająć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Pitera z urzędu zajmuje się wałkami. A to że kanał TVP jest dostępny tylko dla wybrańców jest chyba dziwne. Cóż za wydarzenia oni tam transmitują że musi być kodowany? I to ciągłe promowanie ...zobaczą Państwo na antenie TVP Sport. Ja to odbieram niech sobie Państwo kupią platformę n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ciągłe promowanie ...zobaczą Państwo na antenie TVP Sport. Ja to odbieram niech sobie Państwo kupią platformę n.

Niedługo usłyszysz ..zobaczą Państwo na antenie TVP Sport i TVP HD w wysokiej rozdzielczości!

 

Cóż za wydarzenia oni tam transmitują że musi być kodowany?

Takie samo dno jak na antenie TVP 1 i 2 przez większość dnia. Jak widać tylko z TVP Info potrafili się uporać z częściowym kodowaniem, z czterema byłoby dla nich za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z nudów skrobnąłem małego mailika do pani posłanki :D O dziwo na drugi dzień otrzymałem odpowiedź. :D

Szanowny Panie

 

Brak dostępności kanałów tematycznych na platformach cyfrowych i w części

sieci nadawców kablowych wynika z niemożności porozumienia się telewizji

publicznej z operatorami platform i sieci. Jak rozumiem chodzi o pieniądze.

Szczegóły negocjacji są objęte tajemnicą handlową; nie umiem więc stwierdzić

czy TVP stawia zbyt wygórowane warunki czy też druga strona nie jest

zainteresowana ofertą. Być może inne kanały sportowe są w ich ocenie

ciekawsze. Ponieważ nie ma ustawowego obowiązku rozpowszechniania całej

produkcji TVP (a jedynie głównych programów), trudno o oficjalną

interwencję. Niemniej Komisja Kultury i Środków Przekazu wielokrotnie

zwracała uwagę, że telewizja publiczna tworząc nowe kanały powinna zadbać o

ich rozpowszechnianie. Inaczej pozostają "sztuką dla sztuki".

 

Iwona Śledzińska-Katarasińska

Przypuszczam że pani przewodnicząca ma umyślnego który odpowiada za nią na pytania zadawane przez lud. Z odpowiedzi jasno wynika że politycy nie martwią się o TVP a o stanowiska w tej instytucji i władze nad nią. Czy sprawdzili czy TVP Sport wychodzi na swoje? Czy pensje nie są wzięte z kosmosu? Tajemnica handlowa w spółce państwowej? No OK ale chyba komisja sejmowa ma dostęp do takich umów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...