Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo, że najpierw muszą podpisać odpowiednie umowy i włączenie kanału też nie jest to takie hop-siup i jeszcze zapchać bardziej swoje TP to już przegięcie. Ucichło bo tak zawsze jest, na początku szum i później cisza aż do pokawienia się kolejnego komunikatu o danym kanale w jakieś platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu przepraszam za offtop :oops:

 

Cały czas najeżdżasz na CP.Każdy twój post to najazd na CP.Przejrzyjcie sobie jego posty.Napisz coś normalnego ,wnieś coś nowego do dyskusji ,a nie tylko nabijaj się i wyzywaj CP :!: Nie umiesz nic innego napisac :?: Gdyby był taki zły jak piszesz to nie miałby prawie 2mln abonentów.

 

Oto kilka jego ostatnich postów ,a zapewniam ,że większośc jest o tej samej tematyce:

 

Co transmisjami Serie A w PS nie było jej w ostatniej kolejce i nie ma jej teraz.A może oszczędzają na HD

 

Cóż z tego że liczba abonentów CP rośnie jak jej zyski drastycznie maleją.

CP czeka nieuchronna podwyżka bo jak nie to CP może mieć kłopoty.

 

Skorzystałem z tego że PS i PSE są odkodowane kanały niczego sobie, ale te reklamy co 15 minut i trwające całą wieczność akurat na skrótach meczy el. ME. To na Eurosporcie je o wiele mniej reklam.

 

Polsat HD bez koncesji Exclamation i nie będzie Question bo wydaną koncesję musi podpisać przewodniczący KRiT a jego brak , bo p. Kruk zrezygnowała

 

CP musi gonić Cyfrę bo ma 16 kanałów mniej niż Cyfra.Nic się nie martwcie cyfra dołączy już wkrótce TVP Sport i jeszcze dwa kanały przed świętami - to prawie pewniak.

 

A czy PS i PSE istnieje dzięki płaconemu abonamentowi Question moim zdaniem nie bo za dużo reklam .

 

Gdybym mial N-kę też by mi nie starczało sportu,C+ również (piłki by wystarczyło :) ).A na TVP Sport można obejrzec kilka ciekawych wydarzeń m.in. spotkania grupowych rywali Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś nie mówił że tylko Hubert Ci dopieka to wezmę nieco Twojej złości na siebie i zacytuję jeszcze jeden kawałek z tejże łączki :D

Myślę że CP się przejechał biorąc te 3 kanały BBC , wydaje Mi się że Cyfra+ i N mogą liczyć na ciekawsze pozycje kanałów HBO czy też NBC :lol::lol::lol:

(wytłuszczenia : fezuj )

 

 

No tak :!: jak się C+ postara to może kiedyś w przyszłości dochrapie się HBO

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc też liczyłem na ten TVP Sport, zwłaszcza na mecze eliminacyjne naszych rywali, ale to rzeczywiście chyba tylko zwykła plotka. Pamiętacie, jak rok temu CP dołączał Eurosporty? Wiadomość ta była podana dużo wcześniej przed ich uruchomieniem, a teraz nic, cisza.

a co do @Aldka, to poczytaj sobie głosy niektórych abonentów Twojej platformy, bo im tez chyba C+ Sport nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportowe archiwum w TVP Sport

 

Widzowie sportowego kanału telewizyjnego TVP Sport będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze momenty polskiego sportu. Stacja rozpoczyna swój nowy cykl, w którym będzie przypominać sportowe wydarzenia sprzed lat.

 

Żródło: Media2.pl http://media2.pl/media/29389-sportowe-a ... sport.html

 

Szkoda,że nie mam TVP Sport,bo też chciałbym zobaczyć jeszcze raz MŚ w skokach narciarskich w Lahti. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że TVP Sport nie jest prawdziwie komercyjnym programem.

 

Idę o zakład gdyby nie dofinansowanie z naszych abonamentów RTV, to przy tej ilości osób, które mają dostęp do tego kanału po roku czasu mieli by duże problemy finansowe.

 

A tak Pan Korzeniowski jako szef sportu w TVP ma kasę z państwowego koryta i w [beep]ie całą resztę.

Bo tu nie chodzi wcale, że ja jestem abonentem CP, ja mam również kablówkę, która działa na zasadach stowarzyszenia i w niej też nie ma tego kanału.

 

Z skąd były pieniądze na rozruch?

Gdzie jest nowa niezależna siedziba?

 

Sorry ale jak dla mnie tą sprawą powinna sie zająć CBA, albo inne ustrojstwo, bo na KRRiT nie ma co liczyć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z dzisiejszego wywiadu zamieszczonego w GW Odwołany za kupowanie Euro 2008r z którego wynika że CP i za pewnie i C+ stoją okoniem przed wprowadzeniem TVP Sport do swoich platform,gdyż był projekt sprzedaży wiązanej aby zmusić CP do wprowadzenia TVP Sport do siebie i to jest skandal i mydlenie oczu abonentom w tej sprawie.A oto fragment tego wywiadu: " Agnieszka Kublik: Rada nadzorcza TVP odwołała pana, ponieważ "nie przestrzegał pan ładu korporacyjnego". Pan twierdzi, że to odwet. Za co?

 

Robert Rynkun-Werner: Za negocjacje w sprawie umowy z Polsatem na transmisję Mistrzostw Europy Euro w 2008 r. A to sprawa arcyważna dla TVP, zwłaszcza teraz, kiedy wiadomo, że Polska będzie grać na mistrzostwach. Negocjacje z Polsatem w imieniu zarządu prowadzili prezes Andrzej Urbański i ja.

 

Wycofałem się z nich 13 listopada, gdy się zorientowałem, że przybierają niekorzystny dla TVP obrót. Okazało się, że cały zarząd oprócz mnie chce zapłacić więcej niż połowę kosztów zakupu przez Polsat praw do transmisji Euro 2008 (w grę wchodzą miliony euro), a TVP w zamian dostałaby prawa do transmisji tylko połowy meczów. Proponowałem, by w ramach rekompensaty Polsat wprowadził nasz kanał TVP Sport na swoją platformę cyfrową. Ale prezes Urbański wykreślił ten warunek, więc jako jedyny w pięcioosobowym zarządzie TVP nie zgodziłem się na podpisanie z Polsatem takiej umowy. W rezultacie w ostatni piątek Polsat zerwał z nami negocjacje. Widać komuś w zarządzie zależy na tym, by korzyści z tej umowy miał Polsat, nie TVP. " I co wy na to.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

W związku z tym, że Polsat odsprzedał część meczy TVP na ME w przyszłym roku, myślicie, że wyjaśni się coś w sprawie TVP Sport?

Ja już się pogubiłem czy CP nie chce tego kanału, czy TVP nie chce go dać CP. :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...