Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No chyba jestesmy coraz blizej tej konferencji. wczoraj pojawily sie 2 nowe testy oznaczone T1 i T2. No chyba ze to jest kolejna manipulacja satkuriera* :)

 

* - Na forum N jeden z przedstawicieli podwazal wiarygodnosc N. I wywiadu z Maciejem Sojka. a tutaj jest link do tej wypowiedzi http://www.nhdtv.pl/forum/showthread.ph ... #post41265

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Państwa zasmucić. niestety informacje w Satkurierze często są nieprawdziwe i opierają się na plotkach. Trudno uwierzytelnić zatem wypowiedź Pana Prezesa, gdyż teksty i wypowiedzi mogą być przez dziennikarzy okrajane i nie prezentowane w pełni. W zależności w jaki sposób dany artykuł potrzebuje kontekstu. Dobry dziennikarz zazwyczaj zaznacza w tekście, iż został on w jakikolwiek sposób zmodyfikowany w stosunku do całej wypowiedzi. Nie ukrywam, iż Satkurier jest wg mojej opini magazynem taniej sensacji satelitarnej, przez co nieświadomie niektórzy z was snują "gdybanie" odnośnie np. nowych stacji telewizyjnych. Z całym szacunkiem dla Redakcji Satkuriera, przypominam iż jedynym oficjalnym źródłem prasowym jest strona http://www.n.pl , nasze forum oraz infolinia.

źr. http://www.nhdtv.pl

Tylko powiedzcie ile tych "tanich sensacji" odnośnie platformy n jakie pisał SK się nie sprawdziły. Wszystko trafione niem w 100%.

 

"Satkurier jest wg mojej opinii magazynem taniej sensacji satelitarnej"

Gratulacje dla tego n przedstawiciela bo sami robią ludzi w balona i obiecują niestworzone i niedopracowane usługi choćby VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale moim zdaniem Sat Kurier i Forum Sat Kuriera jest najbardziej profesjonalną firmą satelitarną ogólnie pojętą w Polsce,która jest po prostu najlepsza w tym co robi.Wypowiedzi jakiegoś gościa co dopiero zaczyna w branży satelitarnej są dla mnie niezrozumiałe.Wystarczy popatrzeć na samą platformę "N". Czym się prezentuje :?: tak naprawde tylko sport tam jest na jako takim poziomie.Reszta :?: Dla mnie totalne dno jeżeli chodzi o pakiety tematyczne.Jedyną zaletą jest dla mnie HDTV.Tylko pod tym względem wziąłbym platformę "N".Dziękuje za wysłuchanie mojego zdania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy :lol: ale szanowny kolega chyba pomylił branżę.Powinien się zabrać za sprzedaż [beep]rowych beretów,które ostatnio są w modzie.Wczoraj w moim mieście widziałem jednego pana,który nosił takie cudo na głowie :lol: Fuj........Faktem jest,że przedstawiciel N-ki chyba minął się z powołaniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To chyba nie tylko infolinia Nki jest bajkopisarska, ze tak to brzydko nazwe :D

Przeciez na infolinii CP czy C+ tez mozna posluchac ciekawostek o jakich czlowiek nie snil. :lol:

 

A tak swoja droga, to Nka dostala kolejna nagrode. Normalnie szok. Co oni takiego maja, ze te nagrody im sie sypia jak z rekawa.

Czyzby to jakies ukladziki :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tą wypowiedź na forum N-ki, ale nie chciało mi się rejestrować, żeby skomentować - szkoda czasu. Ale jak już trafiła tu, to odpowiedź będzie.

 

Wywiad z p. prezesem Maciejem Sojką został przeprowadzony osobiście przez p. Janusza Sulisza w pełni autoryzowany drogą mailową, nic nie ruszaliśmy w tekście, nic nie modyfikowaliśmy. Przysłany został gotowiec do wklejenia do numeru i tyle.

 

Druga sprawa - źródło informacji to by było, gdyby informacje jakiekolwiek się tam znajdowały. Nawet nie będę opisywać ile trzeba było starań, żeby do Futbolu w Telewizji podsyłano nam informacje jaki mecz gdzie poleci (i nadal bywa z tym różnie). Jest to dla mnie nie do pomyślenia - tu nadawcy starają się, aby pojawiła się ich reklama i informacja jaki meczyk poleci, a w N wręcz odwrotnie. Nawet jak uda się wydusić jakie mecze zostaną wyemitowane, to już o tym, czy to będzie SD, czy HD - ani słowa. Strony nSport brak (nawet Polonia 1 stronę WWW posiada). Z takim podejściem życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką konkurencję w Polsce ma Sat Kurier? Praktycznie żadną.Jest tylko kiczowaty TV-SAT Magazyn,którym można co najwyżej w piecu napalić.Do nie dawna była też Tele Satelita,ale długo się nie utrzymała na rynku,bo nie było komu się za nią zabrać.W takim razie niech ta osoba z forum n-ki sprzeda butelki i zainwestuje uzyskany kapitał otwierając własną gazetę o tematyce TV-sat.Zobaczymy wtedy ile będzie warta tania sensacja.Sat Kurier jest,był i będzie najbardziej rzetelnym i profesjonalnym magazynem z branży w tej części Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...