Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN24 w DVB-T? Coś przegapiłem? xD

Kolega przecież miał na myśli grupę "TVN". Co może nie ma w DVB-T kanałów TVN czy TVN 7 (nie wspominając o powiązanym także z TVN-em kanale TTV)?

 

Pomijając już fakt, że nazywanie ich "drugą stroną" nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym.

Tak, to super obiektywny nadawca, który nie wspiera żadnej opcji politycznej. Weź mnie nie rozśmieszaj. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego raportu KRRiT - to musiało być już za obecnych władz, bo przecież poprzednie władze z oczywistych względów TV Trwam nie sprawdzały. Z resztą pamiętam, że coś takiego było i w RM bardzo się oburzali, a więc na pewno było to za Dworaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ktoś inny może napisać, że wg niego Trwam także nie wspiera PiS-u i kółko się zamyka. :wink:

Według mnie TV Trwam powinna być w DVB-T, bo po prostu jest na nią zapotrzebowanie. Ponadto jest to nadawca sprawdzony, bo istnieje na rynku już od wielu lat. Już mieliśmy sytuację, że KRRiT przydzieliła miejsca stacjom widmo i wszyscy wiemy co z tego wynikło. :evil:

Jak TV Trwam nie podoła finansowo, zawsze można rozpisać nowy konkurs na jej miejsce. Jakieś urzędasy nie powinny decydować za ludzi co mają oglądać, albo celowo blokować miejsca na Mux-ach jakimiś gniotami - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, i kłamstw na temat telewizji Trwam w kontekście jej obecności/nieobecności na MUX-1 ciąg dalszy. :)

Tym razem szaleje Radio Maryja, które na swojej stronie internetowej napisało coś takiego, na podstawie wywiadu, który Dworak udzielił portalowi dziennik.pl:

W ocenie finansów Telewizji Trwam Jan Dworak chce wziąć pod uwagę zdanie o. Ludwika Wiśniewskiego OP i tekst w „Tygodniku Powszechnym”.

 

Oryginał na stronie internetowej dziennik.pl brzmi tak:

TV Trwam też sobie radzi.

Jeśli dokumenty złożone przez o. Tadeusza Rydzyka zawierałyby wystarczające informacje finansowe, to być może nasza decyzja byłaby inna, ale nie mieliśmy wyjścia. Nasza praca opiera się na analizie dokumentów. Szczegółów nie mogę zdradzić, bo do dziś informacje o fundacji o. Rydzyka są utajnione przez nią samą. Ostatnio dominikanin o. Ludwik Wiśniewski napisał w „Tygodniku Powszechnym”, że nie ma w Polsce zakonu, który dysponowałby 60–70 mln zł, czyli kwotą, która widnieje w dokumentach jako pożyczka zakonu redemptorystów dla TV Trwam. Czy tak jest w istocie? Nie wiem, nie znam się na finansach zakonów, ale taka opinia jest istotna. Jeśli ktoś mówi, że 90 mln zł – z czego 60 mln jest pożyczone – to są jego aktywa, to przeczy podstawowej wiedzy ekonomicznej. Z dokumentów wynikało, że o. Rydzyk był winien pieniądze prowincji Redemptorystów i to jest istota rzeczy, od której Lux Veritatis cały czas ucieka.

 

Podaję też bezpośrednie linki:

radiomaryja.pl

dziennik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ocenie finansów Telewizji Trwam Jan Dworak chce wziąć pod uwagę zdanie o. Ludwika Wiśniewskiego OP i tekst w „Tygodniku Powszechnym”.

 

Oryginał na stronie internetowej dziennik.pl brzmi tak:

TV Trwam też sobie radzi.

Jeśli dokumenty złożone przez o. Tadeusza Rydzyka zawierałyby wystarczające informacje finansowe, to być może nasza decyzja byłaby inna, ale nie mieliśmy wyjścia. Nasza praca opiera się na analizie dokumentów. Szczegółów nie mogę zdradzić, bo do dziś informacje o fundacji o. Rydzyka są utajnione przez nią samą. Ostatnio dominikanin o. Ludwik Wiśniewski napisał w „Tygodniku Powszechnym”, że nie ma w Polsce zakonu, który dysponowałby 60–70 mln zł, czyli kwotą, która widnieje w dokumentach jako pożyczka zakonu redemptorystów dla TV Trwam. Czy tak jest w istocie? Nie wiem, nie znam się na finansach zakonów, ale taka opinia jest istotna. Jeśli ktoś mówi, że 90 mln zł – z czego 60 mln jest pożyczone – to są jego aktywa, to przeczy podstawowej wiedzy ekonomicznej. Z dokumentów wynikało, że o. Rydzyk był winien pieniądze prowincji Redemptorystów i to jest istota rzeczy, od której Lux Veritatis cały czas ucieka.

 

Przecież napisali prawdę. Jakby nie brali tego pod uwagę to Dworak nie twierdziłby że informacja jest w kontekście konkursu istotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta TV NIEPOKALANÓW?To właśnie taki kanał powinien być powszechnie dostępny i w końcu by był święty spokój.A ojciec dyrektor :chair: lepiej by swoje miliony przekazał na cele charytatywne.Bo przecież duchowny powinien żyć skromnie. :facepalm:

 

A nie żyje skromnie? O. Rydzyk osobiście nie posiada żadengo majątku, prócz rzeczy osobistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Przecież napisali prawdę. Jakby nie brali tego pod uwagę to Dworak nie twierdziłby że informacja jest w kontekście konkursu istotna.

Czytam tę wypowiedź Dworaka i nigdzie tam nie widzę, aby twierdził, że w obecnym konkursie przy analizie wniosku Fundacji będzie brana pod uwagę opinia Ludwika Wiśniewskiego, czyli radiomaryja.pl mija się z prawdą. :) No, ale najlepiej przekręcić wypowiedź i opluć Dworaka, i KRRiT, a opinię publiczną wprowadzić w błąd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dlatego uważam, że takie błędy trzeba prostować, zwłaszcza gdy błąd wynika z premedytacji, a nie z ignorancji. :) Do Radia Maryja nie będę pisał, bo to nic nie da, a komentarze na stronie internetowej są usuwane, więc tam też nie będę pisał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Prawdę powiedział.

Po tych groźbach ja bym nie przyznał koncesji TV Trwam. Ci ludzie myślą że im się wszystko należy.

Mam nadzieję że policja ich odnajdzie i poniosą za to bardzo surowe konsekwencje.

 

Poziom kultury zwolenników stacji nie jest kryterium w ocenie podmiotów kokursowych. Liczą się takie kwestie jak zawartość programowa, czy finanse. KRRiT twierdzi, że TV Trwam w pierwszym konkursie odpadła z powodu finansów, ale jeżeli miejsce dostali np. Stavka to nie wiem, jakie były kryteria w tym względzie. FLV twierdzi, że podała wszelkie informacje o jakie KRRiT prosiła, ponadto po ostatnim liście przed rozstrzygnięciem, który wysłali, KRRiT już o nic ich nie prosiła, a jeżeli rzeczywiście dokumentacja była niepełna, to KRRiT powinna prosić aż do skutku. Nie dziwi mnie to jednak biorą pod uwagę fakt, że na pytanie o kryteria finansowe w obecnym konkursie, które FLV wysłała do KRRiT miesiąc temu, nadal fundacja nie otrzymała odpowiedzi.

Napisałeś tego posta 23 lutego, a KRRiT na pytanie o kryteria finansowe Fundacji Lux Veritatis odpowiedziała 20 lutego. :)

 

http://www.krrit.gov.pl/...krrit--prostuje-informacje-z--naszego-dziennika.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...