Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znam przypadek osoby, której syn przyniósł do odbioru TV Trwam tuner Cyfrowego Polsatu. Osoba kazała zabierać mu to szatańskie ustrojstwo i kupiła zestaw od o. Rydzyka.

I właśnie tu jest ten problem. Rydzyk w ten sposób żeruje na niewiedzy starszych osób, które wiadomo z postępem technicznym raz są na czasie, a raz nie. I pewnie głównie taki 60-latek nie zna się na tych sprawach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999 napisał. Znam przypadek osoby, której syn przyniósł do odbioru TV Trwam tuner Cyfrowego Polsatu. Osoba kazała zabierać mu to szatańskie ustrojstwo i kupiła zestaw od o. Rydzyka.

 

Są niestety takie osoby ale taka osoba w sensie dekodera skorzystała bo zestawy Trwam to poszukałem w internecie.Są teraz Fergusony na pewno lepszy od Cyfrowego Polsatu.Ale jakie oni chcą ceny za Ferdki z logo Trwam,przy tym sklep Hollex to taniocha.Potwierdzam zarabiają na niewiedzy starszych,To ale lepiej niech sobie słuchają czy oglądają transmisje katolickie.Bo powiem jedno jak widzę polityków w publicznej TV to mi się .... chcę,nie po to płacę abonament,TVN czy Polsat to zamiast w informacjach p..... o polityce,to ma wiele ciekawych tematów.Po co gadać ciągle o tych co kradną,nic nie robią,tacy politycy są i nikt tego nie zmieni.Chyba armagedon :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos: W RM wyliczyli, że oni z miesięcznych dochodów TVN-u utrzymaliby się 11 lat. Wytrzymali są;). Ja tam na nikim nie żeruję. Jak żył mój dziadek, to płacił. Teraz ja nie płacę, bo nie mam jeszcze tak dużych dochodów, a mam sporo wydatków;). Poza tym O.Rydzyk się nie obrazi. Z tego, co mówią w RM to oni oczekują na ludzi dobrej woli, a nie na datki od każdego odbiornika, jak w TVP.:)

 

PS: Sondaż RM i TV Trwam się sprawdza! Przynajmniej w internecie. Wg internetowego sondażu, do którego link jest w moim podpisie Kaczyński dziś ma 50% poparcia! Wg sondażu z tv Komorowski ma 50% poparcia. Rozrzut, że nie wiem :shock: . Tyle, że w internecie głosuje dziennie 10 000, a do tv 1 000. Jednak w internecie trudniej sprawdzić, czy głosujący jest rzeczywiście uprawniony do głosowania ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w kościele są nawet druczki do przelewów wypełnione "fabrycznie" na konto fundacji Lux Veritatis - każdy może sobie przyjść i urwać potrzebną ilość. A jeśli chodzi o koszt przelewu, to nie wiem co chciałeś udowodnić. Że wpłacając 1 zł na ich konto pozbawiamy ich 4 zł? Mój bank nie pobiera żadnych opłat za przelewy, chyba że zagraniczne. Swoją drogą ciekawe, jak bardzo o. Rydzyka wspierają Polacy za granicami. W USA TV Trwam jest FTA z satelity Americom AMC 4, więc należy się rekompensata przynajmniej 20$ miesięcznie na konto Lux Veritatis - tyle bowiem kosztuje abonament na TVN24 czy Polsat 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale owe w 20 dolarów za TVN24 czy Polsat 2 jest już wliczony ewentualny zysk nadawcy, więc koszta zwróciłyby się przy znacznie niższej sumie pieniędzy... Poniżej przykładowy sposób na pokrycie kosztów reemisji programu w USA:

 

Opłatek z Radiem Maryja

 

Msza Św. za Ojczyznę godz. 4:00PM (wstęp wolny) Bankiet godz 6:00PM (cena biletu $ 35.00 – Dorośli $20.00 – Dzieci )

Widać, że tani ten bankiet :D 100 zł od osoby dorosłej, 60 od dzieciaka.

 

Poza tym w Chicago znajduje się "Centrala Radia Maryja" piorąca mózgi ludziom i podająca numery kont walutowych w PKO... Mieszkając w USA można płacić w Dolarach, Funtach i w Euro :D, są też lokalne konta bankowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 ja już kiedyś mówiłem,prawdziwy sondaż powinien być przeprowadzony,po równo dla osób z wykształceniem Podstawowym,Zawodowym,Średnim nie pełnym,Średnim,Wyszym.

 

A te ankiety w wszystkich telewizjach,są przeprowadzane przeważnie na osobach co najwięcej zarabiają.I wiadomo ze ktoś co ma kilka tysięcy na miesiąc zagłosuje na PO.No niestety niektórzy głosują tak jam TV każe bo media na nich robią presję,Geniuszem nie jestem.Ale w pewnych sprawach TV się nie słucha.Nie chodzę na wybory,raz byłem na ostatniego prezydenta.Wybory na prezydenta są ciekawsze a dlaczego,bo prezydent nie kręci lewych interesów na boku jak poseł.No może jeden co kartki stargał w IPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Końcówka newsa https://satkurier.pl/news/55421/tv-trwam-zablokowana-w-spot-beam.html - w MPEG4:

Dla widzów w Polsce wyłączenie przekazu z tp. 53 oznacza brak dostępu do większości kanałów tematycznych TVP, bo będą nadawane w MPEG-4. Posiadacze tunerów "nie-HD" zostaną bez TVP Historia i TVP Info (TVP Kultura jest w wersji FTA z 13°E).

Jak widać, masz tuner nie HD, więc nie odbierzesz tych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Szczerze mówiąc zwracam się do was w imieniu babci :):) Mam cyfrowy polsat i mini dekoder. Czytałem o tych zmianach jednak nadal nie łapie mi zasięgu kanału ustawiłem parametry :

 

Od 1 czerwca 2010 r. tylko te ustawienia będą aktywne.

Satelita ASTRA 1KR 19,2° East

 

Transponder: 59

Częstotliwość: 10862 MHz

Polaryzacja: H (pozioma)

SR: 22000

FEC: 7/8

PID VIDEO: 519

PID AUDIO: 720

 

I nadal nie działa konwerter skierowany na astre tak jak miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...