Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba trochę na opak zrozumiałeś sens mojego postu. W czasie żałoby narodowej media ogólnopolskie zaczęły mówić o Prezydencie RP Ś.P. Lechu Kaczyńskim tak, jak mówią, mówiły i będą mówić media O.Rydzyka. Zaproszono przyjaciół zmarłego itp. Oni przestali kłamać i zaczęli mówić prawdę, czyli wychodzi na to, że media O.Rydzyka cały czas mówiły prawdę. A media trzymały się tej pierwszej zasady, bo mówiły o zmarłym dobrze, a nie w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic do nich nie mam pierwsze nie polityczne medium w Polsce,tak jak wyniki sondaży w innych stacjach typu TVN i Polsat.Biorą do opinii statystycznej osoby bogate,i podbijają słupki PO.Prawdziwe sondaże powinny być przeprowadzone na grupie 10tyś osób z różnych warstw społecznych.Jak wszystkie media mówią ze PO jest cacy to robią pranie mużgu za opłatą PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś swój post trochę niechlujnie i niezrozumiale ale wydaje mi się, że chodziło Ci o to, że TV Trwam nie jest politycznym medium. Nie zgodzę się bo jeśli jest poruszany temat polityki, są zapraszani politycy, którzy dyskutują o polityce to trudno nazwać tę telewizję "niepolityczną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu sprzyja TV Trwam to wiadomo bo nawet się z tym nie kryją. Reszta w jakiś sposób próbuje być obiektywna. Tylko trzeba sobie zadać pytanie czy obiektywizm w mediach istnieje jeśli tworzone są nie przez ludzi z księżyca, tylko przez ludzi, którzy mają swoje poglądy. Byłbym ostrożny przed jednoznacznym przypisywaniem stacji telewizyjnych do partii politycznych. Każda stacja chce uchodzić za obiektywną. Jedna przychylniej patrzy na jedną partię a inna na drugą ale żadna z nich nie identyfikuje się tak silnie z jedną opcją tak jak to robi TV Trwam, która posuwa się nawet do wskazywania palcem na konkretne osoby na które należy głosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media nie próbują być obiektywne, tylko próbują ukryć, że są nieobiektywne. Dlatego podziwiam media, takie jak TV Trwam, które się z tym nie kryją. Oni przynajmniej nie okłamują widzów, że przedstawiają fakty, tylko prosto z mostu, mówią prawdę, że ich zdaniem PIS jest najlepszy. Nie zauważyłem, żeby RM czy TV Trwam przychylnie wypowiadała się o Prawicy RP, więc nie prawdą jest, ze sprzyjają Prawicy RP. Oni sprzyjają tylko PIS-owi. Gdyby popierali dwie partie na raz, to ich wyniki by się podzieliły na 2, a tak to wszystkie idą na PIS ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pavl6 - zgodzę się z Tobą chyba po raz pierwszy w tym wątku. Szkoda tylko, że Ci co uważają inaczej niż TV Trwam są traktowani przez tę stację jak podejrzane typy. Brakuje mi trochę poszanowania innych poglądów niż te lansowane przez o. Rydzyka i razi mnie łączenie w ten sposób polityki z wiarą. TV Trwam nie zbliża ludzi słabej wiary do Boga a jeszcze bardziej ich oddala i zniechęca jeśli mają inne poglądy polityczne. Jest mi przykro z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy: media kłamią, manipulują, krytykują, ośmieszają, niszczą, równają z ziemią. Z wyjątkiem TV Trwam. To telewizja ciepła, serdeczna, na poziomie, szczera, nie posiada żadnej linii programowej, jako medium powiązane z Lux Veritatis i Tadeuszem Rydzykiem reprezentuje prawdę.

Podsumujmy podsumowanie! Bo już nie wiem gdzie mam ucho przyłożyć. By z "wiadomości" nie zrobić kpiny a z kpiny "wiadomość"

Szczególnie wtedy, kiedy z ludzi robią idiotów. Bo robią!

Już kończę, bo się zrobi politycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999 ale ta stacja trzyma się jednej opcji politycznej,a nie jak inne stacje przezywały prezydenta od najgorszych aż do śmierci.Potem mówią jaki to wspaniały,nikogo nie wychwalam.Ale były prezydent był wielki blokował ustawy nie korzystne dla zwykłych ludzi jak chociażby ja,PO chciało płatnej służby zdrowia itp.Nie wolno pomijać połowy polaków co przez głupią politykę po 1989,gorzej im się wiedzie.Pracowałem w UK tam przynajmniej takie jak w Polsce warunki ciężka praca ale dużo większy dochód.Zgodzę się ze dla pracowników biurowych,biznesmenów,polityków ta stacja jest nie wygodna.

 

A swoją drogą nie tylko kasa się liczy prezydent zagonił nie wierzących polityków do kościoła i tu jest sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta stacja trzyma się jednej opcji politycznej,a nie jak inne stacje przezywały prezydenta od najgorszych aż do śmierci.

W którym miejscu Biblii napisane jest by trzymać się tylko jedynie słusznej partii politycznej?

PO chciało płatnej służby zdrowia.

Nie jest to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest szansa, że TV Trwam pojawi się ostatecznie na Hot Birdzie?

Może by i była, ale chyba O.Rydzyka nie interesuje emisja na tej satelicie. Co by nie było, to zawsze to większe opłaty za dzierżawę transpondera, poza tym byłby problem z osobami, które mają zestawy satelitarne od TV Trwam, a ustawione są one na Astrę. No chyba, że kanał byłby obecny na dwóch satelitach, ale wtedy to chyba raczej głupota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej spodziewałbym się TV Trwam w DVB-T. I mówię tu całkiem serio. Już wolę o. Rydzyka niż jakieś Mango 24 i naciąganie starszych ludzi na zakupy przedmiotów, które tak naprawdę nie są im potrzebne. Kiedyś mówiło się też coś o Religia.tv. Te dwie stacje mogłyby ze sobą "rywalizować". Lepsze chyba to, niż kodowany TVN24!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło się tu bardzo politycznie? Niemniej nic nie będę usuwał, bo że służbą zdrowia, to akurat prawda.

I jeszcze "małe" coś. Może nawet większe.

Te "małe" coś jest najistotniejsze. Astra jest wolna od polskojęzycznych mediów, tych komercyjnych, by pilotem do nich nie "skakać"

Unikam polityki jak tylko mogę, dlatego resztę trzeba sobie samemu już "dopowiedzieć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rawik - zignoruję zaczepkę.

 

bogdan425 - masz rację. Na Astrze nie ma nic po polsku i Ci mniej zorientowani w odbiorze satelitarnym nic więcej po polsku nie odbiorą poza kanałami TVP. Dla TV Trwam to lepiej bo dzięki swojemu zestawowi z logo Trwam nie nabijają widzów konkurencji. Mało prawdopodobne by Ci co kupują zestawy od Lux Veritatis wiedzieli o tym, że jest coś takiego jak zez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z widzów nawet myślą, że tylko odbiornik ("dekoder"!) z logo TV Trwam pozwala im na odbiór ich ukochanej stacji. I poza kanałem TV Trwam na 1 pozycji niczego im do szczęścia nie potrzeba, choć oczywiście pewnie niektórzy mają też dostęp do paczki TVP z Astry - w końcu Rydzyk świadomie wykupił u nich miejsce. A jeśli mają dostęp, to mają również TVP Info - póki co kontrolowane przez partię przychylną Rydzykowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek999 to ze nie ma nic po Polsku to nie znaczy ze nic nie ma,Astra pod względem kanałów FTA.Obcych nie polskich jest znacznie lepsza od Hot Birda,Liga Mistrzów ,bezpłatne MTV,Eurosport.Jak dla mnie to co do kanałów FTA najlepsza jest oferta.Astry 2 (Clubland i kilka kanałów Filmowych ,CBS Action itp dodatkowo Reality.Potem Astra1 a dopiero potem Hot Bird.

Dodaje jeszcze ze Hot Bird jest satelitą w szczególności dla osób utrzymujących platformy.Nie ma przekazów meczów i innych sportów Dobrze ze niektóre odbiorniki mają funkcję Blind Scan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rawik dla takiego biegłego jak ty, to nic trudnego. Ale jak wytłumaczyć to babci, dziadkowi i jeszcze wielu innym, że zakupując dekoder TnK wyjdą na tym znacznie lepiej. I zobaczą znacznie więcej. Trwam również. Koszty zakupu oraz montażu będą porównywalne. Nieprawdaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...