Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj źródło tych wszystkich, powielanych, informacji :)

http://www.rp.pl/artykul/442207_Chcesz_ ... _plac.html

(...)

Dlaczego sprzęt musi wymienić 40 tys widzów? A reszta to co? Ma tunery z MPEG4?

Dopiero teraz przeczytałem, ale odpowiem. Tu sugerowali się na podstawie sprzedanych odbiorników TV Trwam i słusznie.
Z danych AGB Nielsen, firmy badającej m.in. oglądalność różnych programów, wynika, że TV Trwam ogląda dziś średnio ponad 7 tys. osób, co daje udziały w rynku ok. 0,01 proc.
Tymczasem na Media2, przy wynikach oglądalności stacji muzycznych ESKA TV ma 2 911 widzów co daje 0,04%. Chyba coś nie tak? Ta sama firma a różne procenty? Może widownia TV Trwam jest specjalnie zaniżana?
Tu rzeczywiście dziwne. Słuszne spostrzeżenie :woot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu wszystkiego doszedłem do wniosku że komuś się źle przecinek postawił i oglądalność TV Trwam to 0,1%, wtedy by się zgadzało z tymi 7 tys. Tylko czy badania takie są wiarygodne? Widzowie TV Trwam raczej nie mieszczą się w statystykach :D Ci którzy kupili zestawy TV Trwam raczej nie są badani pod względem oglądalności tv.

 

Mam genialny pomysł na biznes dla Ojca Dyrektora. Wchodzi we współpracę z Cyfrą+, CP i n odpadają. Polsat i TVN za bardzo najeżdżają na RM, Cyfra jest neutralna. Cyfra+ udostępnia miejsce na HB, Lux veritatis staje się APS Cyfry i oferuje dla "[beep]rów" rok darmowego abonamentu Cyfry+ ale przy umowie na dwa lata. Cyfra się cieszy bo pozyskuje abonentów którzy raczej nigdy by się nią nie zainteresowali. Ojciec Dyrektor się cieszy bo ma problem z MPEG-ami z głowy. Lux veritatis się cieszy bo ma prowizje od sprzedanych abonamentów. Abonenci TV Trwam się cieszą bo dostają swoja telewizję ale i inne kanały i dekoder Sagem. Na Ziemi nastaje pokój i wszyscy żyją długo i szczęśliwie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu wszystkiego doszedłem do wniosku że komuś się źle przecinek postawił i oglądalność TV Trwam to 0,1%, wtedy by się zgadzało z tymi 7 tys. Tylko czy badania takie są wiarygodne?

0,1% udziałów w rynku nie przekłada się na ilość widzów oglądających daną stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jeżeli Radia Maryja słucha ok.5 mln ludzi,to telewizje powinno oglądać ok.miliona a więc jakieś 0,5 %.Myślę że Trwam przeniesie się na Hot Birda,pewnie na Cyfrę+ która jest neutralna,ale jeszcze pozostaje pytanie czy dekodery które posiadają widzowie TV TRWAM nadają się do odbioru z Hot Birda?(pytam bo w sprawach technicznych jestem laikiem :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje pytanie czy dekodery które posiadają widzowie TV TRWAM nadają się do odbioru z Hot Birda?(pytam bo w sprawach technicznych jestem laikiem :D

A czemu by miały nie odbierać HB..??? . To są tunery FTA bez modułów dostępu.. Do cyfry na pewno nie dołącza bo by musieli kodować sygnał.. Czy przejdą na HB wątpię . HB jest dużo droższy niż Astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony jakby Trwam przeszło na HB to z pewnością miało by więcej odbiorców

 

Dlatego mam nadzieję, że nie przejdzie :mrgreen:

No cóż, przeciwników Kościoła ogólnie rozumianego jest wiele!!!

Stwierdzenie, że TV Trwam to Kościół obraża moje uczucia religijne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv Trwam jest częścią Kościoła i współtworzy go tak samo jak każdy inny wierzący człowiek.

Nigdy nie słyszałem większej bzdury. Kościół jako organizacja, nie identyfikuje się z tym medium, bo w ogóle nie widzę powiązania między wiarą, do której przynależę, a telewizją kierowaną przez konkretnego księdza. W takim razie samochód mojego proboszcza też jest częścią Kościoła? Nie wydaje mi się. Pomijając już moją niechęć do mediów Ojca Rydzyka śmiem powiedzieć, że Radio Maryja i TV Trwam są raczej mediami głoszącymi Słowo Boże, przekazującymi pewne wartości wygłaszane przez Kościół. Jednak równie dobrze idzie im wygłaszanie wartości Prawa i Sprawiedliwości oraz spoufalonych z RM osób - ekspertów, księży, itp.

 

Przejdźmy jednak do meritum. Nie nazywajcie stacji telewizyjnej częścią Kościoła, bowiem pod tą przykrywką, można nawoływać naprawdę do różnych rzeczy. Poza tym na mszy jakoś nigdy nie widziałem spotów reklamowych czy rozmów z politykami, więc widzę już kolejne odchyły pomiędzy jedną a drugą stroną. TV Trwam jest raczej telewizją katolicko-społeczną, poruszającą tematy wiary oraz naszego społeczeństwa. Ale nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv Trwam jest częścią Kościoła i współtworzy go tak samo jak każdy inny wierzący człowiek.

Ty chyba sobie żertujesz wytłumacz w jaki niby sposób Trwam jest częscia kościała?? Nie jest to żadna częśc Kościoła tylko stacja telewizyjna która tylko w niewielkim stopniu spełnia swoją religjna misje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam nadzieję, że TV Trwam będzie na Hot Birdzie jako kanał FTA w MPEG-2, podobnie zresztą jak TVP Historia.

 

Jak go nawet przeniosą, w co wątpie, to możliwe, że trafi do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacekplacek - w niewielkim stopniu? Oto np. programy,które są emitowane dziś i spełniają misję religijną:

08:50 ,,Refleksje o. Leo Clifforda” – Każdy człowiek jest ważny- program religijny

12:30 ,,Podróż do domu – Alex Johns”; cz. 1 i 2 – program edukacyjny prod. USA

13:30 ,,Powrót” – film dokumentalny

14:30 Rozmowy niedokończone

Temat: Św. Wincenty a Paulo i św. Ludwika de Marillac.

Miłosierdzie – Misja.

Goście: Siostry Miłosierdzia – Siostry Szarytki.

16:40 „Hostia stała się Ciałem, wino stało się Krwią”- reportaż

17:30 Reportaż dnia: Spotkałem Świętego

 

18:00 Modlitwa ,,Anioł Pański”

18:15 Rozmowy niedokończone

Temat: Katolicki model małżeństwa

Gość: ks. dr Stanisław Cierkowski

20:20 Modlitwa różańcowa

21:00 Apel Jasnogórski- transmisja z Kaplicy Cudownego Obrazu

 

To duża część programu, a im bliżej prime time, tym więcej takich programów. Czasami jest ich więcej, czasami mniej, niektóre są tak pół na pół misyjne, ale zwykle (przynajmniej) 50% programu spełnia misję religijną.

 

Karol - na mszy w TV Trwam też nie widziałem spotów reklamowych, a politycy są na każdej większej uroczystości, też i na mszy i czasami się wypowiadają. Nie wiem o co ci chodzi.

 

Polsat - ja też wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nienawiści to się nie zgodzę, bo nie widziałem jeszcze w TV Trwam ani w RM nienawiści. Czytam ją tylko we wpisach/komentarzach ich przeciwników. Właśnie przez te teksty nie dziwię się im, jak postępują. Poza tym, zazwyczaj gdy coś jest niesmaczne, to pomaga. Wiele dzieci mówi, że lekarstwa są niedobre, ale czy w takim razie lekarstwa są złe?

 

EDIT: Uprzedzając - nie uważam TV Trwam czy RM za jakiegoś rodzaju lekarstwo, tylko tak jakoś mi się skojarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tv Trwam jest częścią Kościoła i współtworzy go tak samo jak każdy inny wierzący człowiek.

Kawał miesiąca :D:D:D:D a było by fajnie, dodałbym blok [beep]tyczny o północy gdybym mógł.

A tak na poważnie to ze względu na nadawanie w Astrze oglądalność będzie słabiutka.

No i to żadna katolicka stacja szczerze mówiąc, bardziej polityczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mam nadzieję, że TV Trwam będzie na Hot Birdzie jako kanał FTA w MPEG-2, podobnie zresztą jak TVP Historia.

 

Jak go nawet przeniosą, w co wątpie, to możliwe, że trafi do CP.

 

Właśnie najrozsądniej byłoby, gdyby kanał TV Trwam trafił do CP i powiększył ewentualnie grono potencjalnych widzów o ponad 3 miliony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

djlusiak - telewizja polityczna, która emituje zaledwie jeden program zahaczający o politykę dziennie? Nie rozśmieszaj mnie. To jest po prostu telewizja katolicko-społeczna i dlatego część programów jest z dziedziny społeczno-politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

II. Korzystanie z Forum

 

* 1. Forum poświęcone jest technice przekazu satelitarnego, oraz tematyce z tym powiązanej. Dyskusje odbiegające całkowicie od tej sfery, w szczególności dotyczące polityki, religii lub światopoglądu mogą zostać usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...