Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam.Chciał bym się dowiedzieć z jakiej satelity TV TRWAM realizuje dosyły (FEEDY) uroczystości emitowanych na żywo.Pamiętam że kiedyś podobno były realizowane z EUROBIRDA(28,2E). Może mi ktoś pomoże.Chciał bym se po oglądać z ciekawości te dosyły.Jak ktoś wie proszę się podzielić częstotliwościami i na jakich satelitach. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm i po wyborach i TV TRWAM mediom rządowym już nie przeszkadza.Chociaż w kwestii polityki to z takimi doradcami trzeba uważać,już po 1989 doradzali pana o imieniu piwa który gorzej skoczył bo owe piwo się nadal sprzedaje :lol2: .Nie mamy 100 milionów :lol2: i Polskich przedsiębiorstw.Za to bogatszych kupców za bezcen :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szczerze mówiąc zwracam się do was w imieniu babci :):) Mam cyfrowy polsat i mini dekoder. Czytałem o tych zmianach jednak nadal nie łapie mi zasięgu kanału ustawiłem parametry :

 

Od 1 czerwca 2010 r. tylko te ustawienia będą aktywne.

Satelita ASTRA 1KR 19,2° East

 

Transponder: 59

Częstotliwość: 10862 MHz

Polaryzacja: H (pozioma)

SR: 22000

FEC: 7/8

PID VIDEO: 519

PID AUDIO: 720

 

I nadal nie działa konwerter skierowany na astre tak jak miałem wcześniej.

 

 

może tv trwam pomyśli o przekazie swegp programu również na satlitę hot bird? Teraz ma więcej kibiców w Niemczech niż w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety emitują te kreskówki z lektorem - to jest okropne. Co więcej do Kopciuszka powstał dubbing, TVP go robiła, kilka lat temu (2005 rok) emitowali Kopciuszka na TVP1. Czyżby Ojca Dyrektora (i jego patriotycznych mediów, które jak widać pod względem tłumaczeń patriotycznie się nie zachowują) nie stać była na zrobienie bądź kupienie polskiego dubbingu?

Swoją drogą mają poważne błędy w opisach tych seriali, to są japońskie kreskówki, a nie jak piszą włoskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może kupili z Włoch i sami dokładnie nie wiedzą? Co do dubbingu to raz widziałem jeden film animowany na TV Trwam z dubbingiem (bodajże "10 przykazań"), więc myślę, że dubbing jest na miarę ich możliwości, ale może im się nie chce dubbingować całych seriali, szkoda im dodatkowej kasy na wersję z dubbingiem? A tak w ogóle to te kreskówki są już od kilku tygodni. Zapomniałem tu o tym wcześniej wspomnieć widocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One są japońskie, włosi kupili od Japończyków i zrobili własną wersję. A na włoskim dubbingu został następnie zrobiony angielski, na który TRWAM nakłada polskiego lektora. Tak, ale my tu mówimy o kreskówkach, które dubbing powinny mieć. Nie każę dla Telewizji TRWAM dubbingować wszystkiego (chociaż to byłoby wskazane i z mojej strony mile widziane) ale do Kopciuszka dubbing powstał, czy nie mogli go odkupić od TVP?

A Opowieści z Narnii mają dobry dubbing (zaznaczam, że oryginału nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwali przekaz satelitarny w 16:9 albo dostali taki materiał od CTV. To był letterbox czy prawdziwe 16:9 z WSS? Czy może jak podejrzewam, rozciągnięty w pionie obraz i zwężony przez twój telewizor? - (widać po logo). Dziwnym trafem serwis informacyjny TV Trwam nadawany jest w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Głupie pytanie :crazy: Po to, żeby zmusić ludzi do wymiany telewizorów. Po co niby inne stacje tak nadają?

A jeszcze jakby telewizory były z homologacją Radia Maryla, to na pewno sprzedawałyby się jak ciepłe bułeczki. Dla producentów to żyła złota, dla Rozgłośni zresztą też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...