Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet bez pomyłki wpłacicie kasę na konto oszusta. Tylko nie jakiegoś, a konkretnego.

Idąc twoim tokiem myślenia, można się pokusić o dalej idące wnioski. Mianowicie takie, że bez wpłacania jesteśmy ofiarami oszustów z Ministerstwa Finansów, którzy nie pytając nas o zdanie ciągną kasę z naszych podatków. Tam mamy wybór, możemy wpłacać lub nie, tu wyboru nie mamy. Może nie było by w tym nic złego, gdyby nie fakt, że ktoś tam kiedyś obiecał, że przykładowo taki podatek belki będzie zniesiony. Tak się jednak nie stało. Ktoś tu jest mega oszustem, prawda?

Albo ten kto obiecał i nie dotrzymał słowa, lub ten który owe rozporządzenie przyblokował.

Może to jest nawet ta sama osoba? Jeśli tak, to jest to POdwójny oszust.

Mam dalej kontynuować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal się z Wami wykłócać, bowiem wyrażając własne zdanie - według Was - muszę z miejsca reprezentować opinię TVN. Przyznam się, że rzadko oglądam TVN, a jeszcze rzadziej "Uwagę" czy "Teraz my". Opinię w tym temacie mam już wyrobioną i nie próbujcie tego zmienić, bo to się robi żałosne. Na jedno złe słowo przeciwko Rydzykowi, Wy wystosujecie kilka przeciwko TVN, o którym nawet nie wspomniałem. A zdanie na temat Tadzia miałem na długo przed prowokacjami stacji Walterów. Dziękuję za uwagę, dyskutujcie sobie sami i płaćcie datki złodziejowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tv trwam to powinna przejść z sygnałem z astry na hotbirda bo po pierwsze już nie długo na astrze pozostaną sami a po drugie przejście na hotbirda by spowodowało znacznie większą oglądalność ,wplywy z reklam jak i mogliby w końcu dodać ten program do platform cyfrowych.W najgorszej sytuacji mogą nadawać program z hotbirda jako fta.Koszty korzystania z hotbirda są niższe od wykupu miejsca na astrze.No chyba,że bardziej zależy R. na tym by ten program oglądali niemcy niż polacy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - przeczuwałem, że zaraz napiszesz, że wcale nic o TVN-ie nie pisałeś. Jeśli tak, to skąd masz takie informacje, które taką wyrobiły tobie opinię? Czy pozostali ludzie, którzy na jakiś cel proszą o wsparcie, też są oszustami? Wychodzisz z takiego założenia?

myslak12- po pierwsze- nie zostaną sami, po drugie- duża częsć ich widzów ma anteny ustawione tylko i wyłącznie na Astrę, po trzecie- oni emitują około 1 reklamę na miesiąc, więc aż tak wiele większych przychodów by nie mieli, po czwarte- czy ty widzisz co to piszesz - TRWAM kodowane? i poza tym, w Niemczech też mieszkają Polacy, a program TV Trwam jest adresowany nie tylko dla Polaków z Polski o czym świadczy m.in. program dla USA i Kanady w nocy (tzn. to są powtórki programów emitowanych w tym dniu, ale w czasie dostosowanym do widzów z drugiej półkuli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol - przeczuwałem, że zaraz napiszesz, że wcale nic o TVN-ie nie pisałeś. Jeśli tak, to skąd masz takie informacje, które taką wyrobiły tobie opinię?

Nie chcę bronić Karola bo według mnie nie potrzebnie babrze się w spór ale to jego sprawa. Ja swoje zdanie wyrobiłem oglądając TV Trwam i słuchając Radia Maryja. Zdarza mi się wcale nie tak rzadko obcować z tymi mediami i zdania najlepszego nie mam. Kanał Supreme Master jest dla mnie podejrzany i sekciarski ale chociaż nie sieje nienawiści. Co do mediów o. Tadeusza Rydzyka już takiej pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc uważasz, że TV Trwam i RM sieje nienawiść? Zauważ, że to po "atakach" (jak to nazwali w RM) zwróconych w ich stronę została zasiana nienawiść, ale w stronę O.Rydzyka. Być może mocno manifestują swoje poglądy i przekonania polityczne, ale to wszystko. Po prostu uważają, że w Polsce dzieje się źle i należy to naprawić. Może mają trochę inne przekonania niż ty, czy ja (bo nie do końca moje poglądy są zbieżne z poglądami RM o czym świadczy m.in. popierana przeze mnie partia), ale to nie powód, żeby wyzywać ich od oszustów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zauważ, że całe to imperium zostało stworzone w celu nabijania kasy dla o. Rydzyka. Jakby o. Rydzyk był tak wspaniałomyślny to by nie sprzedawał zestawów satelitarnych i telefonów tylko rozdawał za darmo. Nieprawdaż?

 

A poglądy TV Trwam i Radia Maryja to m. in. antysemityzm, homofobia, rasizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważasz, że TV Trwam i RM sieje nienawiść?

Tak twierdzę. Nie chcę poruszać tematu polityki bo każdy ma swoje zdanie i nikt nie zabrania tego zdania wyrażać. Im więcej punktów widzenia tym lepiej bo każdy na podstawie różnych wypowiedzi może wyrażać własne zdanie. Jak już napisałem słucham Radia Maryja i oglądam telewizję Trwam. Niestety w naszym kraju istnieje inne skojarzenie ze słowem "słucham" i "oglądam" jeśli odnoszą się one do Radia Maryja i TV Trwam. Swoje zdanie mam wyrobione na podstawie słuchania i oglądania właśnie. Nie wiem dlaczego od razu jeśli ktoś krytykuje media o. Rydzyka to musi się pojawić TVN. A co ma do tego TVN? Jeśli już TVN został wywleczony to ostatni materiał o o. Rydzyku w programie "Teraz my" był dla mnie kompromitujący. I to nie o. Rydzyka a TVN. Nie padło tam nic co mogłoby go oczernić i wskazywać na jego lewe interesy, oszustwa, manipulacje itd. Było to zwykłe spotkanie opłatkowe, tyle, że w Stanach Zjednoczonych. Podawano, że trzeba było zapłacić 45 dolarów za uczestnictwo w nim. Czy ktoś komuś kazał? Czy ktoś komuś zabrania latania do USA? Cały ten materiał to robienie sensacji z niczego. Tak jak TV Trwam przesadza z opowieściami o TVN to tak samo TVN przesadza z opowieściami o TV Trwam i Radiu Maryja. Według mnie o. Rydzyk ma trochę na sumieniu i gdyby TVN nie siał takiej propagandy tylko zrobił rzetelny materiał o tym co się dzieje w toruńskich mediach to pewnie kilka osób by się nad tym zastanowiło. Natomiast TVN odwala szopkę by słupki oglądalności im skoczyły i jest to na korzyść obu stron bo widzowie TVN utwierdzają się jakie to Trwam jest paskudne a widzowie Trwam jaki ten TVN jest kłamliwy i ohydny. Karuzela się kręci a widzowie stają się jeszcze bardziej wierni swoim stacjom. Odcinam się od tej szopki i wyrażam tylko swoje zdanie więc proszę mi nie wyskakiwać z poglądami politycznymi i z TVN-em. Moje pojęcie katolicyzmu jest zupełnie inne niż to reprezentowane przez TV Trwam a jest to podobno katolicki głos w Twoim domu. Katolicyzm jednoczy a TV Trwam dzieli i tu jest zasadniczy problem. Katolik to nie tylko zwolennik określonej partii politycznej a sam słyszałem przed którymiś wyborami jak ojciec prowadzący przerzucał listy wyborcze z Warszawy i mówił słuchaczom z zagranicy na kogo warto głosować. Wymieniał partie i nazwiska. Dla mnie jest to zakrzywione pojęcie katolicyzmu. Słyszałem kazania na których księża wprost mówili na kogo głosować ale słyszałem kazania na których księża mówili by głosować na tych kandydatów, którzy reprezentują wartości chrześcijańskie i ich poglądy są zgodne z nauczaniem kościoła. Nawet jeśli jeden i drugi ksiądz mieli na myśli tych samych polityków to jest subtelna różnica między jedną a drugą wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.L.Boratini - zestawy satelitarne są sprzedawane, bo za coś muszą ten program utrzymywać. Poza tym TV Trwam jest FTA, więc każdy ma wolną wolę, czy chce zestaw satelitarny od TV Trwam, czy nie, a i tak może oglądać TV Trwam. Co do telefonów, to widać, że przeciwnie od jarka999, który otwarcie pisze, że ogląda TV Trwam i słucha RM, ty tego nigdy nie robiłeś, bo za każdym razem, kiedy jest mowa o telefonach, to mówią, żeby się poważnie zastanowić nad kupnem, bo może ktoś ma jeden zbędny telefon i może oddać lub sprzedać za niską cenę, a te telefony z ich oferty mogą kupić w ostateczności. A co do poglądów, to już kiedyś zrobiła się afera, kiedy to słuchacz RM wyrażał poglądy, takie jak ty wymieniłeś, a ojciec prowadzący go zgasił i wszystkim szczęki opadły, że Radio Maryja jednak nie jest antysemickie itp.

 

jarek999 - co do wymieniania polityków po nazwisku przez księży, to uważam, że jeżeli chodzi o dobrych, chrześcijańskich polityków, to dobrze, że o nich księża mówią, bo ktoś musi ciemny lud poprowadzić. Księża nie mogą patrzeć, jak ich owieczki idą w przepaść i nic nie mówić. Mogą nie wymieniać nazwisk, ale i tak wtedy każdy zrozumie o kogo chodzi. Co do tego, że katolicyzm jednoczy, to mam trochę bardziej skomplikowane zdanie. Katolicyzm we współczesnym świecie może dzielić, bo prawda powiedziana zbyt prosto w oczy odpycha (niestety). Gdybym powiedział: szatan walczy z dobrem i działa przez (nazwijmy go) pana A, to uznalibyście mnie za szaleńca, choćby to była prawda, ale gdybym powiedział: uważajcie na siebie, bo na świecie czeka na was wiele pokus, być może byście mnie posłuchali, ale czy byście wiedzieli, że należy chronić się przed "panem A"? Nie mówię, że to RM wskazuje takiego "pana A", ale dowodzę, że katolicyzm może dzielić i to właśnie wtedy, gdy niesie prawdę, bo prawda nas wyzwoli, ale nie każdy tą prawdę pozna i będzie ją atakował (nie mówię, że RM jest tą prawdą, bo myślę, że do doskonałości im jeszcze brakuje, aczkolwiek pomaga mi to, że czasami wspólnie z RM mogę się pomodlić, bo sam niekiedy nie mogę się zmusić, z nadmiaru spraw, a jak słyszę, że w RM się zaczyna to klękam do modlitwy; pomaga mi też to, że czasami trafiam na katechezę i dowiaduję się ciekawych rzeczy, które pomagają mi żyć po chrześcijańsku). Tym religijnym akcentem kończę moją wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu T1 :-)

Wg. mnie nie ma sensu aby TRWAM była na Astrze.

Spokojnie może przesunąć się na HotBirda - nie będzie tak dużego kosztu w przypadku masowej wymiany dekoderów.

Po za tym na Astrze jest znacznie więcej kanałów z perwersją :):):) niż na HotBirdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dobrych, chrześcijańskich polityków, to dobrze, że o nich księża mówią, bo ktoś musi ciemny lud poprowadzić.

Przed 1989 rokiem już byli tacy, którzy uważali tak jak Ty. Jak ten ciemny lud został wtedy poprowadzony to z pewnością nie odczułeś na własnej skórze bo nie było Cię na świecie. Ja trochę pamiętam ale nie za wiele więc nie odbierz tego jako atak na Ciebie w związku na Twój wiek. Nie chcę by ktoś decydował za mnie i myślał za mnie. Podejmuję decyzje wedle swojego sumienia i nikt nie będzie mi wmawiał, że jestem gorszym lub lepszym katolikiem bo podjąłem taką a nie inną decyzję nad urną wyborczą. Ksiądz nie jest Bogiem i tak samo jak ja podejmuje decyzję. Nie jest też nieomylny. Nie widzę powodu by podejmować takie decyzje jakie ktoś nakaże mi podejmować.

 

Katolicyzm we współczesnym świecie może dzielić, bo prawda powiedziana zbyt prosto w oczy odpycha (niestety). Gdybym powiedział: szatan walczy z dobrem i działa przez (nazwijmy go) pana A, to uznalibyście mnie za szaleńca, choćby to była prawda.

Nikt nie dał Ci takiego prawa by mówić, że przez kogoś przemawia szatan. Nikt nie dał też takiego prawa żadnej osobie duchownej (nie mówimy oczywiście o egzorcyzmach). To nie Ty ani żaden inny człowiek będzie o tym decydował. Katolicyzm może dzielić jeśli chodzi o poglądy ale katolicyzm dopuszcza dyskusję i wymianę argumentów. Obiektywnej dyskusji politycznej w TV Trwam dawno nie oglądałem chociaż się zdarzały. TV Trwam robi wiele bardzo dobrej roboty. Modlitwy, ciekawe dyskusje na różne tematy i wiele, wiele innego. Niestety to wszystko jest niwelowane przez pewne "wyskoki". Nie mam nic do tego, że takie a nie inne poglądy są wyrażane. Tylko szkoda, że jest to robione pod płaszczykiem katolicyzmu. Dla mnie to jest wykorzystywanie katolicyzmu. Ubolewam nad tym, że coś takiego ma miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wydaniu informacyjnym lokalnej rozgłośni Radio Jard z Białegostoku padła informacja, cytuję "od czerwca Telewizja Trwam przechodzi na nową technologię z satelity Astra". Oznacza to, że od 1 czerwca kanał ten będzie dostępny wyłącznie w standardzie transmisji DVB-S2 i kompresji video MPEG4.

 

Edit: A no właśnie... :arrow:http://media2.pl/media/62038-dalsze-ogl ... plata.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj źródło tych wszystkich, powielanych, informacji :)

http://www.rp.pl/artykul/442207_Chcesz_ ... _plac.html

Tylko dlaczego od czerwca? Przecież był komunikat że MPEG2 wyłączają od 1 kwietnia. Czyżby, jak to jest w zwyczaju TVP, znowu coś przesunięto?

Jak widać Rydzyk przygotowywał się do startu platformy TVP. Gdyby ta wystartowała miałby pretekst do wymiany dekoderów. Widzowie dostaliby dodatkowe programy więc nikt nie mógłby krytykować Ojca Dyrektora.

 

:D

4422074548889.jpg

 

Dlaczego sprzęt musi wymienić 40 tys widzów? A reszta to co? Ma tunery z MPEG4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do telefonów, to widać, że przeciwnie od jarka999, który otwarcie pisze, że ogląda TV Trwam i słucha RM, ty tego nigdy nie robiłeś, bo za każdym razem, kiedy jest mowa o telefonach, to mówią, żeby się poważnie zastanowić nad kupnem, bo może ktoś ma jeden zbędny telefon i może oddać lub sprzedać za niską cenę, a te telefony z ich oferty mogą kupić w ostateczności.

Przepraszam bardzo, ale skąd możesz wiedzieć czy oglądałem czy nie? Na pewno nie oglądam regularnie, ale od czasu do czasu zawieszałem oko na TV Trwam. Przyznam się, że ostatnio wcale nie oglądam bo uważam, że są ciekawsze rzeczy do robienia niż oglądanie TV Trwam. Ty masz swoje zdanie na temat tej telewizji, a ja mam swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś odpowiadając na mojego posta napisał że matematyki nie można oszukać, czy coś w tym stylu. No jednak chyba można. W artykule z Rz można przeczytać:

Z danych AGB Nielsen, firmy badającej m.in. oglądalność różnych programów, wynika, że TV Trwam ogląda dziś średnio ponad 7 tys. osób, co daje udziały w rynku ok. 0,01 proc.

Tymczasem na Media2, przy wynikach oglądalności stacji muzycznych ESKA TV ma 2 911 widzów co daje 0,04%. Chyba coś nie tak? Ta sama firma a różne procenty? Może widownia TV Trwam jest specjalnie zaniżana?

Jeszcze jedno mi nie pasuje. Jeśli dobrze sobie przypominam to przy okazji startu platformy TVP wspominano że do Astry ma dostęp ok 2 mln. Polaków z czego 800 tys (tutaj mogę się mylić ale chodziło o setki tysięcy) to "abonenci" TV Trwam. Teraz wspomina się że wymienić dekodery musi 40 tys, co sugerowałoby taką liczbę "abonentów" TV Trwam. O co tu chodzi? Albo jedne dane są zaniżane albo inne zawyżane. Ma ktoś pomysł po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko rozchodzi się oczywiście o pieniądze,zarówno media jak i tzw."spece od sondaży" wprowadzają opinię publiczną w błąd.W artykule "Rz" podaję że dekodery będzie musiało wymienić 30-40 tys. gospodarstw a to oznacza że to jest minimalna liczba widzów(dekodery te były kupowali głównie widzowie TV TRWAM)aczkolwiek jeżeli pomnożymy to przez 2 to daje to liczbę ok.70-80 tys. a do tego trzeba jeszcze doliczyć abonentów kablówek itp.to liczba ta powinna wynieść co najmniej 500 tys.Jest różnica między 7 tys. a 500 tys?W tym wszystkim chodzi o rynek reklam ponieważ gdyby się okazało że Tv TRWAM ma całkiem niezłą oglądalność to reklamodawcy mogliby zacząć nadawać seryjnie swoje reklamy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega pisze..

TV TRWAM)aczkolwiek jeżeli pomnożymy to przez 2 to daje to liczbę ok.70-80 tys. a do tego trzeba jeszcze doliczyć abonentów kablówek itp.to liczba ta powinna wynieść co najmniej 500 tys.Jest różnica między 7 tys. a 500 tys?W tym wszystkim chodzi o rynek reklam ponieważ gdyby się okazało że Tv TRWAM ma całkiem niezłą oglądalność to reklamodawcy mogliby zacząć nadawać seryjnie swoje reklamy :read:

Deczko chyba się kolega zagalopował tych setkach tysięcy.. Bo ja mam TV Trwam zarówno na dekoderze PVR Cyfry jak i na nrecorderze. (będę ją miał na dekoderach po 1 czerwca czy jak tam.. Co nie oznacza ze e jestem oglądaczem tej stacji może rocznie oglądalność tej stacji dało by się zsumować na 10 minut.. w moim mieszkaniu, czyli jak się komuś przypadkowo na tę stację najedzie na pilocie..

Identycznie kablówki.. Jest ta stacja w ofercie al eto nie oznacza ,że ona się cieszy taką oglądalnością w kablówkach.. Ludzie zazwyczaj co innego oglądają niż TV Trwam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T.L.Boratini - wydedukowałem to z tego, że nie masz zbyt dużej wiedzy o stacji i pokrewnych interesach.

GieKa - pewnie w "Rz" mają problemy z matematyką, albo nie chciało im się sprawdzać, a skoro TVP emituje TV Trwam na swoim tp. to ma lepsze dojście do ich danych. Możliwe też, że jest tak jak ty piszesz, że widownia jest specjalnie zaniżana.

 

Choć po przejściu TV Trwam na MPEG4 stracę, przynajmniej na chwilę możliwość odbioru tej stacji, to bardzo się cieszę, że idą (choć trochę pod przymusem, bo razem z TVP) z duchem czasu. Jak przeczytałem komentarze pod art. na Media2.pl, to chyba zdaniem tamtej hołoty oni powinni nadawać w analogu i jeszcze sprzedawać jakieś używane tunery po 100 zł. Fajnie by było, jakby TV Trwam dawała posiadaczom starych odbiorników jakąś zniżkę przy zakupie nowych, ale na to się nie zanosi i kilkaset tysięcy osób będzie musiało znowu wydać kilkaset złotych na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
T.L.Boratini - wydedukowałem to z tego, że nie masz zbyt dużej wiedzy o stacji i pokrewnych interesach.

Zgadza się, nie mam i nie chce mieć. Za to Ty za dużo oglądasz TV Trwam.

Jak przeczytałem komentarze pod art. na Media2.pl, to chyba zdaniem tamtej hołoty oni powinni nadawać w analogu i jeszcze sprzedawać jakieś używane tunery po 100 zł.

Ta hołota to tak w stylu Radia Maryja i TV Trwam poza anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tylko program wRodzinie i czasami, kiedy po południu sobie odpoczywam i przerzucam kanały szukając czegoś ciekawego. Ogólnie to oglądanie TV Trwam zdarza mi się sporadycznie. Tak więc to chyba nie jest za dużo. Zresztą każdą tv tak oglądam - jak mam czas i jest ciekawy program to zostawiam na tym kanale, jak nie to przełączam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...