Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wymienił starą kartę na nową w Strongu ??? Ja tego dokonałem w piątek 19 września. Postępowałem zgodnie z instrucją po włożeniu nowej karty dekoder od razu odpalilem na kanał 19 od razu wyskoczyła informacja karta zaakceptowana a poźniej po paru sekundach informacja brak uprawnień do tego kanału. Rano włączyłem TV nadal widniała informacja brak uprawnień do tego kanału jednak jak przełączyłem na Canal+ kanał zaświecił (przy okazji mam tylko Multipakiet Canal+). Sprawdzając uprawnienia odbioru mam aktywację do 31.10.2008r. oraz poprawny numer karty gościu w BOK stwierdził że wymiana karty się powiodła mimo braku informacji na kanale 19.

Tak przy okazji mam jeszcze uprawnienia do kanału powitalnego tylko nie wiem jakim cudem gdyż w ofercie Cyfry+ do pakietu powitalnego nie można dokupić opcji Canal+. Może ktoś też się spotkał z taką sytuacją. Może to wina przełącznika diseq nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten tuner Strong bez problemu współpracuje ze splitterami np. SmartWi? Ponieważ tak planuję zmienić Ferdka 6218, który doprowadza mnie do szału, na coś konkretnego. Właśnie pomyślałem sobie o Strongu. Poza tym dokonałem już wymiany karty i teraz planuję kupić sobie bezprzewodowy SmartWi i właśnie tego Stronga... Czy współpracuje ten tuner z tym splitterem bez problemów? Pytam, ponieważ czy na Allegro czy na Hollex w spisie kompatybilnych tunerów, nie znalazł się Strong...

2. Gdy udam się do dystrybutora C+ w październiku by wziąć w wynajem PHILIPSA HD PVR to czy będę mógł także kupić sobie tego Stronga? Jeśli tak to w jakiej cenie? Jak ta cała sytuacja wygląda?

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniscie miec dostepna nowa wersje oprogramowania, ktora tak na prawde nic nie wnosi oprocz rozw problemow ze stacjami radiowymi.

To ta poprawka kwietniowa. A nowej wersji nie widać. Koniec września się zbliża. I co? Zadek. Trzeba do nich dzwonić bo to EPG to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam gorącą prośbę . Właśnie zakupiłem STRONG 6860 z kartą CYFRA+ ; posiadam instalacje z zezem na Astre i Hot Birda poprzez multiswitch. Na innych dekoderach nie mam problemu z ustawieniem i wszystko z obu satelit działa. Jak mama ustawić "konfigurację LNB" aby działały mi Astra i Hot Bird. Obecnie wskazuje "Brak sygnału" na wszystkich kanałach. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję ustawić diseqC lecz mam problem z wybraniem odpowiednich wartości tj:

-LNB3 (Astra)

-typ LNB:uniwersalny

-zasilanie LNB 13/18

-Antena stała

-Pasmo LNB: DiSEqC

-Polaryzacja LNB: DiSEqC

-DiSEqC tone burst: -

Wejście DiSEqC: 1 (Astra)

Progr. DiSEqC: 1 (Astra)

Powtórzenie DiSEqC: 3

 

Czy tak ma być ? A dla Hot Birda odpowiednio: LNB2, wejście: 2, progr.:2, powtórzenie: 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników tego Stronga 6860. Niech ktoś sprawdzi czy działa na nim Telewizja na Kartę. Podobno karty te działają w niektórych tunerach od cyfry. Czekam na wiadomość.

 

A tak na marginesie to temat tego Strąga po roku funkcjonowania można chyba zamknąć. Sama cyfra pośrednio przyznała się do tego że to bubel, którego nie można poprawić żadnym softem. (Bardzo ciekawe że sama firma Srtrong nigdy nie poinformowała, że wyprodukowała taki tuner, można sprawdzić w internecie, żadnych informacji) Pojawił się wiec nowy Strąg 6880, z wierzchu niemal identyczny do poprzedniego, ale z zupełnie innym środkiem. Osunięto w nim podobno wszystkie wady o których pisaliśmy na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę Strong u mnie podgrzał atmosferę. Rano włączam, a tu komunikat o braku uprawnień. Menu pokazuje uprawnienia do 28 listopada. Pomogło wyjęcie i wsadzenie karty. Niestety po przełączeniu na inny kanał znów to samo. Całe szczęście wyjęcie z prądu na 30 sekund pomogło i problem nie występuje. Czy ktoś z Was już się spotkał z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...