Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
witam,

zakupiłam uzywanego STRONGA 6860 i mam następujące objawy: kanał po przełaczeńiu wczytuje sie bardzoooo długo, na początku jak sie juz wczyta nie zgadza sie fonia z obrazem, masakra. co moge zrobić? Oczywiście oprócz wyrzucenia go przez okno :/:cry:

 

Wymień tuner na inny. Trzeba było się lepiej zastanowić przed zakupem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam mam dla wszystkich ciekawostkę;)

 

Otóż niedawno popsuł mi się pilot od tego cudeńka.Myślałem nad zakupem nowego ale okazało się że na tym strongu działa idealnie pilot od Echostara Cyfrowego Polsatu! :> Pisze to dlatego że jakby komus się kiedyś popsuł niech wie że od echostara pilot lux śmiga!!!pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie da sie ale możesz go zablokować wtedy jak będziesz przeglądał kanały po kolei albo wpiszesz numer tego kanału to dekoder Cie na niego nie przełączy albo go ominie jeśli po kolei będziesz leciał po kanałach wg listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeszcze taki problem bo ja kiedys wpisywałem kod PIN do blokady rodzicielskiej i teraz zapomniałem ten kodu a chce zablokowac pewne kanały przez ten kod i nie wiem co mam zrobić, pomóżcie!!!!!! :cry:

Może jest jakis sposób do odzyskania tego kodu lub cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jest jeszcze taki problem bo ja kiedys wpisywałem kod PIN do blokady rodzicielskiej i teraz zapomniałem ten kodu a chce zablokowac pewne kanały przez ten kod i nie wiem co mam zrobić, pomóżcie!!!!!! :cry:

Może jest jakis sposób do odzyskania tego kodu lub cos...

 

 

Pozostaw tuner włączony na TVP1, TVP2 lub CANAL+ przez około 30 minut i skontaktuj się z Centrum Telefonicznym Abonenta lub skorzystaj z Internetowego Centrum Abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...