Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Reset, włączenie Stronga na TVP1, MENU -> INSTALACJA -> USUŃ WSZYSTKIE KANAŁY ... usuwamy kanały ... MENU INSTALACJA -> WYSZUKIWANIE/INSTALACJA KANAŁÓW ... wyszukiwanie automatyczne i wszystko gra bez utraty uprawnień na Eurosportach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci Stronga 6860 w platformie Cyfra+ stan z eurosportami nadal nie jest uregulowany , nadal mamy ogromne problemy z przełączaniem eurosportów na inne programy czyli (brak odbioru innych programów z platformy Cyfra +) .Przyszedł czas na użycie regulaminu Cyfry + jeśli platforma nie potrafi uporać się z problemami z nadawaniem kanału cyfrowego dla abonentów Cyfry + , a jest to gwarancją w umowie z operatorem Cyfra +, możemy my wszyscy czyli abonenci Cyfra + posiadacze :read: Strongów zerwać umowę z platformą Cyfra + :brawo: i domagać się swoich praw tak jak to jest napisane w regulaminie Cyfry + :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dekoder to jedna wielka porażka, nie dosyć że ciągle muszę go restartować to jeszcze ten super zarąbiscie wygodny pilot..... Nie dziwie się ze C+ zrobiło taką promocję z abonamentem, wcisnęli ludziom bubel.... jak jeszcze trzy razy będę musiał restarować dekoder to wyciągam z szafy philipsa 6010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam takie pytanie: chciałam sobie wyszukać TYLKO kanały fta, zaznaczyłam w opcjach "niekodowane" i operator "wyłączony" i wcisnęłam czerwony przycisk (automatyczne) i nie udało mi się wyszukać tylko fta ale wszystkie kanały. czy robię coś źle? czy trzeba ręcznie pousuwać te wszystkie kodowane kanały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jeden problem z tym dekoderem.

Otóż po włączeniu któregokolwiek kanału jak wyświetla się ten pasek u góry i dołu z nazwą kanału i co teraz leci to w głośnikach słychać takie burczenie.

Jak te paski znikną po paru sekundach to burczenie ustaje.

Dzieję się tak zawsze przy włączeniu na każdy kanał.

Ma ktoś coś podobnego?

Może można temu jakoś zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...