Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciąg dalszy przygód z dekoderem STRONG :jupi: Ostatnio narzekałem że przelotka źle działa przy podłączeniu np dekodera Echostar 606 potrafi nie działać np Canal+Sport2 rozwiązanie jest prostę wystarczy na chwilę wyłączyć z prądu wtyczkę od Echostara i wszystko śmiga jak się patrzy. :D Rozwiązanie proste ale dość wku.........jące. :D Taka sytuacja jest tylko wtedy kiedy wcześniej na Echostarze oglądam CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burli no przecież piszemy CIĄGLE jesli zbliża się data " ich " premiery wydania nowego softu.. i ciagle wtedy przekładają to powiedz mi po co pisac ? Napiszesz pod koniec marca a on Ci powie że w czerwcu żeby im już [beep] nie truć. I napisze " Mam nadzieję że Pan rozumie i Dziękuję " i to ich gadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się pisać

Lepiej ich zaskarżyć a potem sprzedać " tuner "

 

 

Szkoda czasu zdrowia i pieniędzy. Pisałem do jakiś czas temu że sprzedali mi lipny dekoder któy nie zapewnia mi dostępu do całej oferty. Odpisali że wkrótce wydadzą nowego softa i zaproponowali wynajęcie dekodera za 10pln miesieczenie :lol:

Rozwiązałem umowę i jestem zadowolony. Teraz podpiszę nowa w promocji wiosennej z innym dekoderem a pstroga wywalę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy, użytkownicy Strongów macie chyba możliwość układania niezależnej listy kanałów i skanowania satelity? Bowiem po przeszukaniu HotBirda można ponoć oglądać niekodowany przekaz kanału (dosył "n"), FilmBox?!

Niech Ktoś to sprawdzi :D

 

mam stronga i spróbuję. Jednak chciałbym wiedzieć jakie są parametry np FilmBoxa (bo w strongu jeśli dobrze pamiętam można wklepać to ręcznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najświeższa informacja z obsługi technicznej Cyfry co do nowego oprogramowania Stronga:

Szanowny Panie,

 

dziękuję za korespondencję. W odpowiedzi na e-mail uprzejmie informuję, iż trwają prace nad poprawieniem

oprogramowania aby była możliwość prawidłowego funkcjonowania dekodera Strong. Jednocześnie przepraszam za

powstałe z tego powodu niedogodności.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem

 

Nic dodać, nic ująć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 17.30 napisałem maila do BOK Cyfry+ w sprawie softu oraz przełącznika diseq podpisałem się tak: Z poważaniem nie zadowolony abonent Multipakietu Canal+. Ku mojemu zdziwienie o godzinie 18.00 zadzwonili do mnie z BOK na komórkę informując o tym żeby korzystać z przełącznika muszę poświęcić LNB1(Cyfra+) LNB2 Hotbird i np LNB3 Astra 2 a w sprawie softu jeszcze go dłuuuuugo nie zobaczymy pan powiedział że pracują nad nim. :lol2:

 

Ale przelotka i tak nadal jest do bani trzeba wyłączyć drugi dekoder z prądu żeby Strong dobrze działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego z tymi przelotkami. Mi akurat działa doskonale. Spróbuj ustawienia fabryczne Strongowi przywrócić, a następnie od nowa kanały wyszukaj.

 

Próbowałem ale to już jest nie istotne 22.03 kończy mi się umowa z CP wiec dekoder Echostar nie będzie mi potrzebny. Teraz musze kupić nowy przełącznik diseq bo mój aktualny Goldenstar 4/1 nie działa poprawnie LNB 3 nie działa a chcę mieć podłączoną Astrę 19,2, 28,5 i Hotbirda LNB1 odpada z wiadomych powodów kto nie wie niech czyta posty powyżej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiego punktu jeszcze jak kupujesz dekoder na własność. Miło się tylko robi wtedy kiedy ktoś dzwoni do ciebie z Cyfry i wyjasnia nie które problemy. Tak przy okazji zamieszcze na forum zamieścić pismo z CP po tym jak napisałem do nich wypowiedzenie. Dla mnie brzmi ono [beep]ko gdzie grożą mi jeżeli nie wywiąże sie finansowo w przypadku do nich to mi zablokuja kanały FTA. To jest dopiero podejście do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi punkt umowy, który Cyfra+ narusza.

 

A nie wystarcza to że w ofercie c+ są kanały których nie można obejrzeć ( odsłuchać w tym wypadku )

Kupiłem cyfre np ze względu na radio... i nie spełnia moich wymogów. A płacić płacę. Kanały również są w ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarcza to że w ofercie c+ są kanały których nie można obejrzeć ( odsłuchać w tym wypadku )

Kupiłem cyfre np ze względu na radio... i nie spełnia moich wymogów. A płacić płacę. Kanały również są w ofercie.

Znany jest zabieg pozwalający na odsłuchanie większej liczby ścieżek, więc umowy zerwać nie możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem znany. Ale to nie dopatrzenie spostrzeżone ze strony ludzi a nie cyfry. I wg ludzi nie jest możliwy odsłuch. I wg. nich również.I wszyscy się tego trzymają.Powinni dawać ludziom dekodery w 100 % przystosowane do ich usług. To tak jakbyś dostał modem który nie obsługuje internetu.. i musiałbyś lutować do każdego podłączenia internetu ze 2 kable. To też fajnie nie masz co sie z providerem kłócić bo internet chodzi. Ale że TY lutujesz kable poprzez swoją umiejętność to nie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...