Skocz do zawartości

Transmisje w CANAL+ Now 4K


shark
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chwilę temu zakończyła się premiera 5 z 6 odcinków serialu „Kruk. Szepty słychać o zmroku”.
Jak dla mnie jeszcze lepszy odcinek, a niżeli poprzedni. Co raz więcej niewiadomych, ale też kilka tematów powoli się rozwiązuje. Jestem ciekaw Waszych opinii i spostrzeżeń.

Edytowane przez Mr. Orbita
Przypominam, że wątek o serialu jest tu: https://forum.satkurier.pl/topic/24000-kruk-szepty-słychać-po-zmroku/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejne 3 transmisje w jakości 4K:

- 15:30 liga angielska: West Bromwich Albion FC - Liverpool (retransmisja z dnia wczorajszego)

- 17:25 liga angielska: Manchester City FC - Swansea City AFC (na żywo)

- 21:30 serial „Kruk. Szepty słychać po zmroku” odc. 6-ost. (premiera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do Canal+ HD to faktycznie dramat, głos z trybun bardzo głęboko w tle.

Kolory u Ciebie również są takie mdłe/szare?

Tak, wszystkie te transmisje 4K u mnie tak wyglądają, tzn. kolory zawsze są bardziej mdłe / naturalne, a głos jakby z wiaderka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli używasz ultraboxa 4k to o mdłych kolorach pisałem z jednym z forumowiczów w wątku o tym deku. Okazało się, że posiadamy ten sam telewizor i sprawę kolorów załatwiło przepięcie kabla pod złącze HDMI z obsługą MHL. Sprawdź w instrukcji jakie standardy obsługują poszczególne gniazda HDMI, albo po prostu przepnij dek pod inne gniazdo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie te osoby korzystają z modułów? Bo ja miałem takie objawy na ultraboxie do momentu przełączenia pod inne gniazdo HDMI. Po tym zabiegu oglądając np. kruka porównywałem jakość obrazu pomiedzy canal+ a canal+ now 4k w czasie niedzielnej premiery i różnicy w kolorach nie dostrzegłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...