Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

Klatka po klatce to by się człowiek umordował :P Logo na materiałach na DVD nałożyła nam osoba, która pomagała przy tworzeniu całości DVD, natomiast we własnych domowych warunkach bawiliśmy się bardzo prostym programem VirtualDub - efekt przeszedł nawet moje oczekiwania (akurat ja to robiłem), ale ten materiał z logo "po mojemu" nie trafił na DVD :P (ale ocalał screen na 8 stronie - tam akurat ja dłubałem ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szczerze? To chyba nie wiele osób będzie to oglądać... No sorki, ale taka jest prawda. Zobaczcie jakie jest zainteresowanie na YT linkiem który tutaj @Mr.Orbita podał: Liczba wyświetleń: 917

 

Jedynym wyjściem, które jako tako mogłoby rozwiązać problem z niską oglądalnością, to tylko i wyłącznie Internet...

Ewentualnie podpięcie się pod jakiś kanał (może Nka zrobiłaby taki...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażam siebie w roli prowadzącego:

 

"Oto wspaniały rewelacyjny Humax HDCI-2000. Ta mała skrzyneczka jest w stanie dostarczyć wam moi kochani niezapomnianych wrażeń. High Definition w Waszych domach. Nie czekajcie - dzwońcie, 0-12 411 15 72. Ty... tak do Ciebie mówię! Chcesz go mieć! Nie, nie chcesz - MUSISZ, Ty MUSISZ GO MIEĆ. Nie czekaj - kupujteraz! 0-12 411 15 72 Dla osób, które zamówią odbiornik w ciągu najbliższych pięciu minut niesamowity prezent - mój autorski autograf! Nie czekaj - zadzwoń! Czas na High Definition w Twoim domu - nie zwlekaj!"

 

:lol:

 

Nazwę moglibyśmy obrać SATPromocja.tv ;)

 

 

Oczywiście żartuję - jakby ktoś nie załapał :P

Z poważnych newsów - jak będę miał coś, czym będę się mógł podzielić z wami w temacie - skrobnę tu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

@james_b, ja nie panimaju, szto Ty tu napisał. :smile:

@Krzyś, emisja satelitarna to jest dość drogie przedsięwzięcie - nawet na Amosie ruszyć z takim programem, potrzeba sponsorów. Mało tego! Ramówkę trzeba jakoś sensownie wypełnić, bo bez sensu jest dzierżawienie pojemności satelitarnej po to, by nadać zaledwie kilka premierowych godzin programu w tygodniu. Już lepiej i taniej wyjdzie sprzedaż płyt DVD oddzielnie, czy razem z drukowanym magazynem SAT Kurier. Zresztą jakie byłoby zainteresowanie widzów programem na Amosie, jeżeli całość można by było sobie obejrzeć na DVD (podejrzewam, że na 100% byłyby oferowane takie płyty). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Jeszcze można prowadzić emisję w necie... To nie jest tak drogie jak satelita i do tego większa grupa ludzi ma dostęp. Za pomocą smsa, możnaby uzyskiwać dostęp do treści zawartych na serwerze i je oglądać... Redakcja miałaby zysk z smsów, a my byśmy byli zadowoleni :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko jedno...

Jeśli SK.tv miał by sie w ogóle pojawić do tego na Amosie to gwarantuję jeszcze szybsze zejście z orbity niż na nie wejście...

Wszyscy widzieliśmy co sie dzieje z kanałami które pojawiały sie na odległych satelitach kilka miesięcy i koniec nadawanie tak tez i będzie z SK

Ja nie zalecam produkcji kanału lepiej już dogadać sie np: z TVN turbo i zrobić 30min program SatKuier.tv na tej antenie nadawany Premierowo co tydzień... Bo niby co by mieli nadawać na Amosie 24h 7d...??? 30min blok powtarzany 48 razy na dzień?? Bo taka jest prawda że nie ma co puszczać, jakich materiałów o TV satelitarnej... A tak aby powstał ciekawy 30 minutowy czy nawet 60 minutowy na innym kanale...

 

Dobry pomysł ktoś podsunął SK.tv przez neta...

To by była ciekawa oferta o ile by był nadawany w dobrej jakości

Ale do tego potrzeba dobrego serwera a nie jakiegoś za 100zł co się ciągle sypie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Moim skromnym zdaniem kanał SK.tv mogłby się pojawić na Astrze 1, obok kanałów FTA TVP i TV Trwam :smile: Możnaby się chyba jakoś z TVP porozumieć... Może mnie ponosi, ale to byłoby coś :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakiej Wy się spodziewacie oglądalności ale przypuszczam że kształtowałaby się w granicach 100-500 widzów :D Nawet na TVN Turbo. Może gdyby był dostępny na zwykłym TVN-ie to byłoby kilka tysięcy.

Co za różnica Amos czy Astra? Target tego kanału powinien mieć/ma dostęp do każdej pozycji satelitarnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...