Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

A myślał ktoś czasem co w takim paśmie mogłoby być według mnie to w Satkurier.tv w normalnej emisji mogą być różne magazyny np. magazyny o poszczególnych platformach,nowinki na satelicie,magazyn techniczny (nowinki) oraz program z poradami satelitarnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dziś, przeczytałem info, że DrDish.tv będzie nadawał całodobowo i ktoś w komentarzach napisał, że może Sat Kurier powinien się do nich dołączyć, tworząc pasmo polskie. Myślę, że to jest świetny pomysł. Ci z DrDish.tv byliby zadowoleni, bo zyskaliby nowych widzów, a i Satkurier byłby zadowolony, bo mógłby nadawać swój program przez satelitę. Powinniście o tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Będziemy cierpliwi. Opcji jest dużo. Samodzielne wynajęcie miejsca i stworzenie kanału a'la Dr Dish TV, wykupienie czasu antenowego na np. CSB TV, TVS, Polonii1, Tele5, TV Puls, iTV, EduSAT itp. Mam nadzieję, że projekt wypali i zapewnienia o pracy w pocie czoła na razie mi i myślę, że innym użytkownikom również, na razie wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Z CSB TV już mieliśmy przyjemność rozmawiać ;) Pracujemy w pocie czoła, żeby przygotować mały pilotażowy/demonstracyjny odcinek i spróbujemy zainteresować nadawców, ale wszystko w swoim czasie ;)

Znakomitą okazją do startu kanału Sat Kurier TV byłyby moim zdaniem Targi SAT KRAK 2010. Dobrze myślę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli masz na myśli ten czarny pasek u góry strony, to forum z niego wypadło, bo się nie mieściło (na mniejszych rozdzielczościach). Forum jest po prawej - na czerwonym tle. W sumie też się przyzwyczaiłem do dawnej lokalizacji, ale siła wyższa ;) Natomiast co do strony satkurier.tv - działa już od jakiegoś czasu, gromadzimy tam wybrane materiały multimedialne, raczej drobnica, głównie to, co leci na konto YouTube ;) W planach jest umieszczenie tam czegoś ciekawszego, ale plany nie koniecznie łatwo wprowadza się w życie :P Jak będę miał coś pewnego do przekazania, to się podzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy cierpliwi. Opcji jest dużo. Samodzielne wynajęcie miejsca i stworzenie kanału a'la Dr Dish TV, wykupienie czasu antenowego na np. CSB TV, TVS, Polonii1, Tele5, TV Puls, iTV, EduSAT itp. Mam nadzieję, że projekt wypali i zapewnienia o pracy w pocie czoła na razie mi i myślę, że innym użytkownikom również, na razie wystarczą.

Jeżeli chodzi o ten projekt to myślę że można zgłosić się do Polonii 1 lub Tele 5 i zaproponować im projekt. W końcu i tak szukają ludzi i pomysłów na programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka moja uwaga na przyszłość odnośnie różnych wywiadów dostępnych na stronie satkurier.tv. Czy nie można do kamery za pomocą, której realizujecie wywiady dokupić jakiegoś mikrofonu na kablu czy mikroportu? Chcąc obejrzeć i wysłuchać, któregoś z wywiadów trzeba się nieźle wsłuchiwać, bo tak to same szumy, trzaski, odgłosy z innych stoisk, itp., itd.

Wiem, że szefunio skąpi grosza, ale na dwa porządne mikrofonki można by coś wysupłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Anonymous
Przydałby się moim zdaniem powiedzmy godzinny program ,,SAT KURIER TV" raz w tygodniu na którymś z kanałów, informujący o nowościach i podstawowych wiadomościach z dziedziny telewizji satelitarnej i naziemnej cyfrowej.

Można mieć odrobinę nadziei, czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tu jakieś dobre wieści przekazać, ale w kwestii programu w ramach jakiegoś kanału - na razie nie. Za to prędzej osobny kanał online, ponieważ w tej chwili jesteśmy gotowi od strony technicznej do tego, jesteśmy po testach, wszystko działa. Może to nastąpić w nieodległym czasie, ale jednocześnie nie nastawiajcie się na jakieś rewelacje tam, bo mamy skromną ilość materiałów, głównie wywiady i konferencje z SAT Krak-ów. To będzie raczej eksperyment-rozgrzewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...