Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

Mała klaryfikacja - będzie to tylko wypowiedź dla magazynu Minęła Dwudziesta, nagrana nieco wcześniej ;)

 

EDIT: No i nie było nic :shock: Nie to, żebym był złośliwy, ale padło tam nieco stwierdzeń, z którymi można byłoby polemizować. Ceny 300 zł za odbiornik, czy możliwość odbioru jak ktoś odbiera TV Trwam (co nie jest równoznaczne, odbiorniki TV Trwam są DVB-S/MPEG-2)... Janusz by zareagował, bo realia są nieco inne w tej chwili - może to wpłynęło na fakt, że się nie pojawił, ale cóż - przeżyjemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę, że Channel6 to dobre rozwiązanie. Pikseloza jest tylko przy błyskach światła i niezwykle szybkich scenach. Widać to na koncertach. Myślę, że na SK TV nie byłoby to zbytnim kłopotem. Czasza przecież nie obraca się tak szybko.

Z Włochami nie ma co się dogadywać. Skrócenie czasu emisji jest z powodu kryzysu. Z czasem wrócą do pełnowymiarowej emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja akurat myślę że Amos to dobry pomysł.

 

W założeniu że byłby do dyspozycji kanał 24 lub choć 12 na dobę możnaby to nieźle rozwinąć..

 

Miejsce u innego nadawcy na parę h dziennie to fajny pomysł na początkowy rozruch i ocenę zainteresowania kanałem.

A takie wiemy że zdecydowanie by w tym kraju było, bo wiele osób interesuję się tematyką, a jednocześnie wielu szuka porad zarówno zakupowych, konfiguracyjnych jak i rozwiązywania problemów.

Najlepszy byłby chwilowy czas antenowy gdzieś na HB, żeby Kowalski wiedział jak do tego Amosa chociaż dotrzec :D

Ale mając już do dyspozycji pełny kanał można się pokusić nie o program a pełną ramówkę dzienną,nietylko sat, ale także

ogólno techniczną, tj. audio, video, radiofonia, telewizja....czyli wszystko to od kuchni.

W Polsce niema a jednocześnie zdecydowanie brakuje takiego kanału..

Dlatego pomysł w pełni popieram i trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co wiem to internet bezprzewodowy, więc może powinieneś się przestawić na zwykły i nie będziesz miał limitów, np. na Netię. A wracając do tematu to dla mnie ważniejszy byłby sam start kanału niż to jak by nadawał, chociaż dobrze by było gdyby nadawał również (lub tak jak pisałem wcześniej, na początku tylko) w internecie, bo byłby bardziej dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysł. Coraz głośniej mówi się o początku końca Patio.TV. Ja proponuje dogadać się z nimi i kupić jakiś czas antenowy (tak jak dzielą EZO TV z ITV). I pozycja fajna bo Hotbird. A co do finansów to może załóżcie konto do wpłat. Kto pomysł popiera to wpłaci pare złociszy. Może kilka tysięcy się uzbiera. Na początek dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W przyszłym roku redakcję czekają pewne zmiany. Nie chcę zbyt wiele zdradzać, ale w skrócie nastąpi przegrupowanie sił i nowy układ pozwoli nam jeszcze aktywniej przystąpić do prac nad kanałem TV. Najbardziej realny w tej chwili jest wariant emisji w sieci, ale nie jest wykluczone, że uda się porozumieć z jednym z nadawców i pojawić się także w przekazie satelitarnym, w formie magazynu (przykładowo godzina raz w miesiącu). Jeśli coś w tym kierunku nastąpi - pojawi się stosowny komunikat z naszej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy jest szansa na Satkurier.tv także za pośrednictwem Hot Birda (tego gdzie są programy z CP) ?? Rzadko kto ma anteny na Amosie :( Przykładowo po dogadaniu się z Antel'em (właścicielem "Piątki" emisja może być na antenie Polonii 1 od 17 do 19 a w Tele 5 od 15:05 do 16:50 (o tej porze obecnie Tele 5 emituje filmy). Poczekajmy co z tego wyniknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...