Skocz do zawartości

Satkurier.tv - kanał TV Magazynu SAT Kurier


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, możemy ogłosić konkurs tylko, że jest jeden problem, pierwszy numer SAT Kuriera był drukowany na ....riso- smiano się z nas wtedy, ale bylismy zawzięci w rozowju-:))) i był wtedy już kopiowany, bo nie było takich informacji na polskim rynku.

 

Obawiam się, że numer 1/1997 byłoby łatwo skopioważ tak, że nie bylibyśmy w stanie rozpoznać. Pytamy raczej z ciekawości wśród tych, którzy mają cały rocznik z 1997 roku - tym damy nagrody bez konkursu!! prosimy o zgłoszenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numery Sat Kuriera z 1998 roku! :) Oraz całe roczniki 1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005 i wszystkie numery ktore ukazały .się w tym roku.

 

Już zacieram ręce. :D Jeśli się nie znajdzie przebitka, to zapewne Tobie przypadnie jakaś nagroda?. Zbiór jest imponujący. :lol: Niech tylko, to przeczyta pan Janusz Sulisz.

 

-pozdrawiam :wink:

PS

Gratuluję wspaniałego zbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Super pomysł!!! Po Jetix Play o 18.00. Tylko żeby był z HB lub Astry. :D Ciekawe, czy ktoś z Polsatu czyta Forum Sat Kuriera. :wink: Romar7.

 

 

Gdyby ktos z polsatu czytał to forum to paltforma CP była by the best. Wszyscy użytkownicy byliby zadowoleni i sprzęt by chodził że aż miło :wink:

 

Edycja Burli: Poprawiłem błąd ortograficzny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można gdzies kupic archiwalne nr SatKuriera???

 

Tak za czasów Fucji C+ i WTV i początków CP

 

Zobacz na ostatnią stronę SK, tam znajdziesz wszystkie informacje na temat możliwości zakupu archiwalnych numerów.

 

Ja osobiście mam wszystkie numery od 1999 aż do dzisiaj ( z czego jestem dumny, bo jest to bardzo praktyczna i pouczająca wiedza na temat rozwoju naszych ukochanych platform cyfrowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

po pierwsze - kolejny kanał fta. po drugie kolejny nieliczny wartosciowy kanal fta. po trzecie szkoda ze amos.

 

po 4 - jak - generalnie - sie ksztaltuja koszty nadawania telewizji (chodzi mi o wynajem transpordera + nadawanie). ile trzeba wydac na poczatku i jakie sa oplaty miesieczne. i jak wyglada sprawa z koncesja od krajowej rady radiofoni i telewizji (jak ja ich nie lubie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich uczestników Forum.Pomysł stworzenia programu telewizyjnego na temat techniki satelitarnej je bardzo dobry i nalezy zrobic wszystko aby on powstał.Należy rozmawiac z platformami satelitarnymi/C+,PC,N/ oraz z telewizjia publiczną.Mozna umieszczac reklamy dotyczace sprzetu satelitarnego.Przyniosło by to korzyści tak dla platform jak i dla handlu i u zytkowników.Ogladalnośctego programu byłaby duża. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny post napisałeś, taki budujący i podnoszący na duchu. Dobrze by było gdyby taki program w ogóle pojawił się na satelicie, już nic nie mówię o dostępności na platformach cyfrowych (chyba że by nadawał w ramach któregoś kanału np: Puls, TV Biznes). Sam czekam z wielką niecierpliwością kiedy program o tematyce satelitarnej ruszy, chociaż by na polską wersję DrDishTV. Mam nadzieję że się doczekam :wink:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.Mozna pomyślec nad stworzeniem programu multimedialnego i połaczyc tematy satelitarne/KS.komputerowePC,telewizyjne i telefony komórkowe.Dzisiaj te urządzenia są ściśle połaczone i od siebie zależne.Podzielic to na bloki programowe i wtedy czas antenowy byłby wykorzystany w pełni.Skoro sa programy motoryzacyjne to dlaczego nie medialne.Zainteresowanie byłoby ogromne. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...