Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam sam już nie wiem jak z tym jest. Niektórzy piszą, że albo ciemny obraz, albo że kolory popsute. Część zrzuca winę na nadawcę, część na dekoder, część na telewizor. Ja tam jestem z jakości większości audycji zadowolony przy Samsungu i JADA, ale zdarzają się takie, że faktycznie obraz jest ciemny, np. serial "Pisarze: Serial pisany na krótko". Jest też mały zonk w postaci filmu "Manu: Bądź sobą", który w 4K jest w ramce dookoła o szerokości ok. 2 cm na ekranie 43", co jest jakimś absurdem. Kopia HD jest normalna.

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci film animowany Agent Kot i obraz jest z kolei ciemny. Plus film wygląda jak upscale z 720p, bo 4K to on nie przypomina. Czy człowiek ma płacić ekstra 10 zł (nie liczę dekodera, bo to co innego moim zdaniem) za ten kanał i mieć ciągłą huśtawkę z obrazem wg nich? Owszem, jak lecą dokumenty kręcone w 4K i HDR, typu Polska z góry czy jakieś filmy przyrodnicze, to obraz głowę urywa wręcz. Ale filmy fabularne mam wrażenie, że wyglądają tam gorzej niż na zwykłym Canal+. Jedynie niektóre lepsze animacje mają spoko obraz (te wysokobudżetowe, typu od Dreamworks, bo Disneya to Canal+ nie posiada).

Edytowane przez przemek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, przemek1234 napisał:

Teraz leci film animowany Agent Kot i obraz jest z kolei ciemny. Plus film wygląda jak upscale z 720p, bo 4K to on nie przypomina. Czy człowiek ma płacić ekstra 10 zł (nie liczę dekodera, bo to co innego moim zdaniem) za ten kanał i mieć ciągłą huśtawkę z obrazem wg nich? Owszem, jak lecą dokumenty kręcone w 4K i HDR, typu Polska z góry czy jakieś filmy przyrodnicze, to obraz głowę urywa wręcz. Ale filmy fabularne mam wrażenie, że wyglądają tam gorzej niż na zwykłym Canal+. Jedynie niektóre lepsze animacje mają spoko obraz (te wysokobudżetowe, typu od Dreamworks, bo Disneya to Canal+ nie posiada).

Amerykę odkryłeś ? ?Pisałem nie raz nie dwa , nie trzy. Canal+4K tylko sport.

Filmy/seriale w 4K  na Canal+ są uzupełnieniem do Netflixa, Amazona, Apple TV.

Trzba było załatwić sobie w przedłużeniu umowy Canal+4K za 0 PLN na dwa lata i by nie było biadolenia :D

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...