Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN Lingua w Cyfrze+ nie będzie, bo to kanał na wyłączność n i nigdy go nie da do innych platform.

Nigy nie mów nigdy: https://satkurier.pl/news/42980/tvn-ling ... cyfry.html

 

No, ten kanał miał być tylko na platformie n, ale jak widać zmieniła ona zdanie i kanał znajdzie się w Cyfrze+. Mam nadzieję, że i w CP :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety , nie bardzo potrafie się wpasować w tok Twojego rozumowania. Widocznie moderatorzy mają większą moc i monopol na słuszność swoich wypowiedzi.

BTW, to nie dedukcja, lecz obiektywne i empiryczne postrzeganie rzeczywistości.

Mówiąc o folklorze , miałem na myśli obecna sytuację na rynky Pay tv w polsce. Biorąc pod uwagę udział w rynku , nikt o zdrowych zmysłach, (nawet moderator) nie może zarzucic mi tutaj braku racji.

Dawno , dawno temu , podobne zdanie (folklor) miałem o pltformie "polsat 2 Cyfrowy" , (invest,fundusz,kto wie ten wie) jednak ...

Nie mogę jednak zdeszyfrować , podejrzenia mnie o samouwielbienie?? .W związku z czym ? Z logiczną oceną sytuacji!na polskim rynku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok -zostałem "zrugany" (podgląd i podejżenie oraz ustosunkowanie się do meritum wątku ,wokół którego toczy się dyskusja.

Tak się akurat składa ,że w temacie tej dyskusji , mam dość duzo do powiedzenia.I to nie jako "lamerski" obserwator ,lecz jako osoba na codzień spotykająca się z problemami profesjonalnej obsługi klientów z zakresu tv-sat. Oczywiście nie mam na myśli zawartości programowej obydwu platform, (co jest chyba częścią dyskusji?) , bo to jest akurat kwestia gustu odbiorcy.

Moje wcześniejsze wypowiedzi ,dotyczą raczej innego zagadnienia w temacie porównywania obydwu platform.

Profesjonalizm.

Rozumiem że większość postów na forum "musi byś pochlebna-N" -lansowanie jest ważne(przepraszam ale takie odnoszę wrażenie). Rzeczywistość , jest jednak zupełnie inna.

Biorąc pod uwagę ten aspekt, różnice pomiędzy N, a cyfrą+ ( bo o tym mowa wtemacie),związane z obsługa klienta i profesjonalizmem dystrybutorów to wielka przepaść.

(w razie pytań -pw.)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na Nce nie ma co oglądać!!!

Wiesz, dla Ciebie nie ma co oglądać, a dla drugiej osoby jest co ogladać na n-ce. Jednej osobie może się podbać n-ka, a nie podobać C+, a drugiej osobie C+ się podoba, a n nie itp. Każdy ma gusta i guściki o których się nie dyskutuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to nie mogę się z Tobą nie zgodzić.

W sumie to była moja subiektywna opinia.

Ale jakby tak popatrzeć oczami statystycznego mężczyzny około 30 mieszkającego w dużym mieście i nie mającego za wiele czasu na oglądanie tv, to wyłania się obraz 5 kanałów, które ogląda:

1) TVN

2) TVN Turbo

3) C+ sport

4) OE

5) C+ film

 

3 z pięciu tylko na Cyfrze.

 

No chyba, że ktoś nie lubi piłki. To już zupełnie inna bajka. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że ktoś nie lubi piłki. To już zupełnie inna bajka. hehe

 

Co tam piłka... ja wogóle sportu nie lubię, a jak chcę film obejrzeć to nie wtedy kiedy mi telewizja proponuję tylko wtedy kiedy ja chcę, toteż z wypożyczalni DVD korzystam i nie potrzebuję:

- C+ film czy HBO

- C+ sport czy innych kanałów sportowych.

I przy pracy do godz.17 oglądalność wygląda tak (w kolejności losowej)

- Minimimi/Zigzap/Disney Channel - bo 30-to letni statystyczny mężczyzna już dziecko przynajmniej jedno powinien mieć

- TVN i czasami Polsat czy TVP (co mam z ziemi)

- TV4, TVN Turbo, Discovery, Kuchnia TV, NGC, Planete, TVN24, TVN Style, VH1, Viva, 4Fun.TV

i w sumie tyle, bo doba ma 24h z czego 7h przesypiam, 10-12h przepracowywuję (z dojazdem) i na oglądanie TV, rozmowy z dziećmi czy żoną pozostaje mi w tygodniu jakieś 5-7h, a oglądaczy w domu jest czworo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...