Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie porównywałem tę ofertę z warunkami jakie miałbym podpisując umowę z N-ką na Film HD i różnica w cenie jest niewielka.(84 pln kontra 87 pln)

FilmHD - to 790zł na 13 miesięcy. Wychodzi miesięcznie 61zł + 10zł MR + wypasiony dekoder nbox za 49zł (ew. 99zł z powiększonym dysiem).

Jak obliczyłeś 84zł ?

Może chodziło o 74zł ?

 

PS. A przez 7 miechów masz paczkę HBO (3 kanały HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaeres

 

Do obliczeń wziąłem aktywację Turbodekodera za 99 PLN (dysk taki jak w Pace, który mam teraz).

Ten trzynasty miesiąc to podobny pic na wodę jak w reklamach cyfry - chodzi o niepełny miesiąc, w którym zaczynasz umowę. W rzeczywistości umowa jest na 12 miesięcy i płacisz za 10.

 

Co do HBO - zgoda - tutaj plus dla ofert N-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie che mówić ale jeśli chodzi o kanały dla dzieci to włąśnie N wygrywa batalię z C+. W C+ MiniMini naprawdę bardzo dobry kanał a drugi to Polsat JimJam i to wszystko a w N macie: Wspomniany Polsat JimJam Nick JR, Disney Junior, BBC ceebebies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie che mówić ale jeśli chodzi o kanały dla dzieci to włąśnie N wygrywa batalię z C+. W C+ MiniMini naprawdę bardzo dobry kanał a drugi to Polsat JimJam i to wszystko a w N macie: Wspomniany Polsat JimJam Nick JR, Disney Junior, BBC ceebebies

 

Serio przy wyborze telewizji zwracacie uwagę na to czy wasze 5-letnie dziecko będzie mogło wygodnie rozsiąść się w fotelu i wybrać, który kanał z bajkami chce oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Chodzi mi po prostu o to, że te najmłodsze dzieci nie potrzebują aż tylu kanałów. Decydować się na N tylko dlatego, że dziecko będzie miało zawsze co oglądać to chyba niezbyt trafiony pomysł.

 

A niby czemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o czas spędzania moich pociech przed TV to jest ograniczony do 1 godziny na dobę i czasami mniej. Mam C+ i jeśli już włączam bajki to tylko i wyłącznie Mini Mini (mają ładną oprawę merytoryczną, graficzną i bez przemocy) i mimo że mam więcej kanałów np Cartoon Network (to od razu usunąłem z listy kanałów) czy Jim Jam nie potrafię się przekonać do nich a moja mała ma swoje ulubione bajki na MM. Porównując do oferty N z dodatkowych kanałów dla maluchów Nick JR, Disney Junior, BBC ceebebies byłoby co wybierać - ale ja sam potrzebuje najpierw zobaczyć co owe kanały serwują dla maluchów. Nie będę kupował specjalnie N jeśli okaże się w.w. kanały to dno. Podsumowując jak na razie moim maluchom starczy MM ale za rok jak będą starsze bajki się znudzą i będzie trzeba szukać nowych kanałów.

 

PS> wystarczy że napatrzyłem się u siebie w rodzinie jak chłopaczek 5-lat oglądał tylko i wyłącznie i w takiej kolejności Cartoon N. i D. Channel i D. XD. (w CP) i jakie miał odzywki i zachowanie - fakt wina rodziców że pozwalali na to i jeszcze się z tego cieszyli, ale jak przeszli na C+ gdzie był MM i ZigZap - NUDY i znów wrócili do CP. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, że akurat te Nickowe kanały są świetne dla dzieci.

Nick jr. to często edukacyjne pozycje uczące j. angielskiego i UWAGA chińskiego, Nickelodeon i Nickelodeon HD to typowe bajkowe kanały że można się nawet pośmiać (Pingwiny z Madagaskaru, Spanczbop). Z CN gdzie sam kosmos, mutanci, walki dobra ze złem nie mają nic wspólnego.

Najgorsze jest to, ze dzieciakom się takie coś najbardziej podoba i nie ustrzeżesz się tego.

Syn mi przyszedł raz do domu, że kolega ma fajny zegarek z BEN10. Zapytałem co to jest i mi zaczął opowiadać jak się bawią dzieciaki w przedszkolu a on nie wie o co biega.

Albo dzieciaka wyalienuję z grupy zabaw chłopaków albo narażę na te głupie bajki.

Idealnego wyjścia nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...